Tulokset Arvo uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Arvo uinnit | Tulostuspäivämäärä | 24 toukokuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Pori | Tulostusaika | 18:32 | |||
Järjestäjä | Porin Uimaseura | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 24 toukokuu 2014 |
Laji 16, 100m Pu T-11 -13 -15 N, Loppukilpailut 12 - 13 v |
Sponsori: Boliden Harjavalta Oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Roosa Rantala | 2002 | 328 | 37.89 | 1:21.22 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
2 | Saara Sojolin | 2001 | 260 | 39.23 | 1:27.82 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
3 | Viivi Kuusinen | 2002 | 250 | 40.31 | 1:28.95 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
4 | Annika Lepistö | 2001 | 241 | 40.83 | 1:30.04 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
5 | Auroora Tanninen | 2001 | 214 | 42.93 | 1:33.60 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
6 | Helmi Viitasalo | 2002 | 200 | 45.22 | 1:35.86 | |||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
7 | Emmi Uotila | 2002 | 194 | 45.73 | 1:36.79 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
8 | Pauliina Piirainen | 2002 | 190 | 44.67 | 1:37.42 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
9 | Emmi Heine | 2002 | 165 | 49.87 | 1:42.07 | |||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
10 | Vilhelmiina Pusa | 2001 | 146 | 48.43 | 1:46.45 | |||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
11 | Saana Vähämaa | 2002 | 133 | 52.36 | 1:49.58 | |||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
- | Venla Pesu | 2002 | DNS | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
- | Inari Laaksonen | 2002 | DNF | |||||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
Laji 16, 100m Pu T-11 -13 -15 N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
Sponsori: Boliden Harjavalta Oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Henna Syrjälä | 1999 | 477 | 32.36 | 1:11.72 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
2 | Elviira Tanninen | 1999 | 420 | 32.99 | 1:14.80 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
3 | Roosa Mäkinen | 1999 | 413 | 34.61 | 1:15.24 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
4 | Amanda Saari | 2000 | 410 | 34.80 | 1:15.44 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
5 | Noora Poutanen | 1999 | 400 | 33.50 | 1:16.08 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
6 | Julia Sottinen | 2000 | 387 | 35.32 | 1:16.87 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
7 | Sofia Ranta | 2000 | 386 | 35.15 | 1:16.97 | |||||
Kauhajoen Karhu | ||||||||||
8 | Nelli Toivonen | 2000 | 371 | 36.05 | 1:18.01 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
9 | Emmi Kilpinen | 2000 | 350 | 36.11 | 1:19.50 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
10 | Jenni Micaela Lehtonen | 2000 | 268 | 40.95 | 1:26.92 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
11 | Henni Känkänen | 1999 | 266 | 38.94 | 1:27.16 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
12 | Lotta Hamdi | 1999 | 255 | 38.46 | 1:28.34 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
Laji 16, 100m Pu T-11 -13 -15 N, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
Sponsori: Boliden Harjavalta Oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Lumikki Lehtilä | 1998 | 459 | 33.81 | 1:12.63 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
2 | Ada Alajääskö | 1998 | 413 | 33.88 | 1:15.26 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
3 | Maiju Mäenpää | 1997 | 290 | 38.28 | 1:24.62 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
4 | Noora Vallinen | 1998 | 267 | 40.84 | 1:27.02 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
- | Jenita Liimatta | 1998 | DNS | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.11 | Tulostuspäivämäärä | 24 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura | Tulostusaika | 18:32 |