2019-12-07   23:29:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Tyr Games 2014

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  TYR Games    Tulostuspäivämäärä  12 huhtikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  18:28   
  Järjestäjä  Poseidon         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  12 huhtikuu 2014         
 
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Liinu Louhikoski  2004    349          33.79   
  Poseidon                   
Veera Säämänen  2004    320          34.78   
  Helsingfors Simsällskap                   
Lotta Pälsi  2004    300          35.53   
  Helsingfors Simsällskap                   
Karina Zhuravleva  2004    292          35.87   
  Ekran                   
Nessa Järvinen  2004    239          38.33   
  Kotkan Uimaseura                   
Essi Kallunki  2004    210          40.00   
  Poseidon                   
Milla Strandberg  2005    199          40.73   
  Poseidon                   
Karla Tiainen  2005    149          44.87   
  Vantaan Vesikot                   
Sanni Valtanen  2004    129          47.01   
  Vantaan Vesikot                   
10  Noona Pursiainen  2005    123          47.82   
  Vantaan Vesikot                   
11  Ella Vilenius  2004    115          48.86   
  Poseidon                   
12  Serafiina Kivinen  2006    107          50.05   
  Poseidon                   
13  Ada Rissanen  2004    104          50.56   
  Poseidon                   
14  Ronja Welling  2005    89          53.20   
  Nurmijärven Kunto                   
15  Veera Kopponen  2005    86          53.75   
  HTU Stadi                   
16  Jeanette Ingberg  2006    84          54.22   
  Octopus Lohja                   
17  Ada Oila  2005    81          54.95   
  Poseidon                   
18  Diana Valero de la Iglesia  2004    71          57.47   
  HTU Stadi                   
19  Jenni Järvinen  2005    61          1:00.37   
  HTU Stadi                   
20  Iina Rissanen  2005    59          1:01.14   
  Poseidon                   
21  Siiri Palonen  2005    54          1:02.66   
  HTU Stadi                   
22  Nella Saarela  2005    52          1:03.62   
  HTU Stadi                   
Jenni Kurki  2005              DNS   
  Simmis Wanda                   
Melissa Miettinen  2005              DNS   
  Poseidon                   
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Lilli Louhikoski  2002    484          30.31   
  Poseidon                   
Vera Vartiainen  2002    360          33.46   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Meri Karttunen  2002    301          35.52   
  Poseidon                   
Aino-Olivia Arola  2002    292          35.86   
  Kotkan Uimaseura                   
Julie Nikkilä  2003    282          36.28   
  Poseidon                   
Kielo Hankonen  2003    251          37.74   
  Helsingfors Simsällskap                   
Ella Pitkäkangas  2003    250          37.78   
  Poseidon                   
Tinka Liivalahti  2003    243          38.15   
  HTU Stadi                   
Iisa Kääpä  2002    233          38.69   
  Kotkan Uimaseura                   
10  Hanna Catalano  2003    214          39.77   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
11  Aada Pukki  2002    208          40.16   
  Kotkan Uimaseura                   
12  Susanna Kuisma  2003    171          42.82   
  Hyvinkään Uimaseura                   
13  Elle Vainio  2003    142          45.56   
  Poseidon                   
14  Annika Alanen  2003    138          46.07   
  HTU Stadi                   
15  Essi Kortelainen  2003    124          47.73   
  Poseidon                   
16  Elina Vehmaa  2002    120          48.19   
  Kotkan Uimaseura                   
17  Ester Wanrooij  2003    119          48.40   
  Poseidon                   
18  Suvi Hyvönen  2003    107          50.07   
  Poseidon                   
19  Jane Mänttäri  2003    99          51.35   
  Poseidon                   
20  Miia Niinimäki  2003    96          51.85   
  Poseidon                   
21  Emma Sevenius  2002    92          52.72   
  Nurmijärven Kunto                   
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jenna Mustonen  2000    472          30.57   
  Vantaan Uimarit                   
Emmi Saarela  2001    447          31.14   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Maari Sinivuori  2001    415          31.90   
  Keravan Uimarit                   
Wilma Walther  2001    387          32.67   
  HTU Stadi                   
Riina Karola  2000    384          32.74   
  Keravan Uimarit                   
Sanni Kuitunen  2000    376          32.96   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Anna-Maria Lebedeva  2001    346          33.89   
  Poseidon                   
Mette Ylikarjula  2001    342          34.03   
  HTU Stadi                   
Katariina Kivi  2001    327          34.53   
  Järvenpään Uintiklubi                   
10  Mariel Mylly  2001    317          34.89   
  Järvenpään Uintiklubi                   
11  Lotta Husu  2001    306          35.32   
  Hyvinkään Uimaseura                   
12  Jenna Kilpeläinen  2001    300          35.54   
  Poseidon                   
13  Venla Hämäläinen  2001    272          36.74   
  Octopus Lohja                   
14  Yasmin Laouari  2001    268          36.91   
  Vantaan Uimarit                   
15  Oona Törmi  2000    255          37.54   
  Octopus Lohja                   
16  Johanna Luukkonen  2001    253          37.64   
  Hyvinkään Uimaseura                   
17  Iida Kuuva  2001    238          38.37   
  Aurajoen Uinti                   
18  Joanna Eloranta  2001    227          39.03   
  Hyvinkään Uimaseura                   
19  Säde Kurka  2001    225          39.12   
  Vantaan Vesikot                   
20  Edit Viljamaa  2000    216          39.65   
  Nurmijärven Kunto                   
21  Aida Pirtonen  2001    184          41.85   
  Nurmijärven Kunto                   
22  Karoliina Vallenius  2000    101          51.02   
  HTU Stadi                   
Noora Aakenus  2000              DSQ   
  HTU Stadi                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Meri Parviainen  1998    664          27.29   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Anna Jantunen  1998    575          28.62   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
Kia Purhonen  1998    570          28.70   
  Vantaan Uimarit                   
Vilma Venäläinen  1996    565          28.80   
  Vantaan Vesikot                   
Milla Koskela  1999    548          29.08   
  Vantaan Vesikot                   
Onerva Lahtinen  1998    546          29.12   
  Keravan Uimarit                   
Tiia Nikkanen  1997    524          29.52   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
Anu Ilander  1968    515          29.70   
  Helsingfors Simsällskap                   
Lotta Mielonen  1996    513          29.73   
  Vantaan Vesikot                   
10  Eveliina Ollikainen  1998    513          29.74   
  Hyvinkään Uimaseura                   
11  Roosa Andelin  1998    506          29.87   
  Hyvinkään Uimaseura                   
12  Elli Ylinen  1996    504          29.91   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
13  Lotta Koskinen  1974    446          31.15   
  Helsingfors Simsällskap                   
14  Iina Siren  1997    428          31.57   
  Keravan Uimarit                   
15  Nina Lehto  1996    425          31.66   
  Keravan Uimarit                   
16  Kristina Elo  1997    423          31.70   
  Octopus Lohja                   
17  Jasmin Vacker  1999    393          32.50   
  Poseidon                   
18  Johanna Hyvönen  1999    378          32.93   
  Hyvinkään Uimaseura                   
19  Oona Hytö  1999    371          33.11   
  Keravan Uimarit                   
20  Sara Tuomaala  1998    334          34.30   
  Keravan Uimarit                   
21  Elisa Hilden  1999    266          36.99   
  HTU Stadi                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.04  Tulostuspäivämäärä  12 huhtikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Poseidon  Tulostusaika  18:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner