Resultater for Lohi-uinnit 2014
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lauantaijakso
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Lohi-uinnit 2014 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 toukokuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
15:55 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 toukokuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 400m Vapaauinti Pojat 13, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Atte Moilanen |
2001 |
|
445 |
1:08.28 |
2:22.76 |
3:37.69 |
|
4:48.09 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tiitus Taskila |
2001 |
|
363 |
1:09.99 |
2:28.87 |
3:49.45 |
|
5:08.24 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
|
333 |
1:14.02 |
2:37.31 |
3:59.40 |
|
5:17.30 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Perttu Somero |
2001 |
|
332 |
1:14.80 |
2:36.05 |
3:57.77 |
|
5:17.73 |
|
|
Lahden Kaleva |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Julius Kuitunen |
2002 |
|
325 |
1:16.17 |
2:38.08 |
4:01.10 |
|
5:20.07 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jere Keskiaho |
2001 |
|
322 |
1:13.01 |
2:35.10 |
4:00.05 |
|
5:20.83 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Tuomas Karjalainen |
2001 |
|
294 |
1:17.07 |
2:42.30 |
4:07.21 |
|
5:30.93 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ahti Saarela |
2002 |
|
283 |
2:47.60 |
4:14.61 |
|
|
5:35.03 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Niklas Laine |
2002 |
|
281 |
2:47.03 |
4:15.00 |
5:35.76 |
|
5:35.76 |
|
|
Pieksän Kuutit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Anton Ylihannu |
2001 |
|
253 |
2:48.96 |
4:19.49 |
5:47.94 |
|
5:47.94 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Arttu Kurttio |
2001 |
|
236 |
1:19.91 |
2:52.63 |
4:26.95 |
|
5:56.05 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Veeti Taimisto |
2002 |
|
229 |
2:56.44 |
4:29.09 |
5:59.23 |
|
5:59.23 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Niklas Raesalmi |
2002 |
|
225 |
2:56.08 |
4:30.61 |
6:01.48 |
|
6:01.48 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Petteri Maijala |
2001 |
|
198 |
3:09.34 |
4:46.10 |
6:17.16 |
|
6:17.16 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Tatu Kähkölä |
2002 |
|
170 |
3:09.76 |
4:52.12 |
6:36.58 |
|
6:36.58 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Kris Shpotin |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.11 |
Tulostuspäivämäärä |
24 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
15:55 |
|