2020-06-04   00:04:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Märsky-uinnit 2014

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Märsky-uinnit 2014    Tulostuspäivämäärä  07 kesäkuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  18:32   
  Järjestäjä  Helsingfors Simsällskap r.f.         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 kesäkuu 2014         
 
 
Laji 10, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
ME: Ruta MEILUTYTE (1997) 1:04.35 2013-07-29 
SE: Jenna Laukkanen (1995) 1:08.59 2013-07-29 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emilia Eloranta  1997    635  36.08        1:14.84   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Julia Bruneau  1999    550  37.14        1:18.54   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Lotta Jacobson  1998    550  37.55        1:18.54   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Essi-Maria Lillman  2000    536  37.71        1:19.20   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Maija Hirvo  1997    534  37.21        1:19.30   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Nea Rinne  1995    522  37.49        1:19.89   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
Sonja Pentti  1999    521  36.99        1:19.96   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Ada Nyström  2001    507  37.71        1:20.67   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Riina Kaakkolammi  1994    503  38.59        1:20.89   
  Uinti Tampere                   
                     
10  Riina Strengell  1997    498  38.10        1:21.16   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
11  Heini Tähkä  1998    494  38.21        1:21.37   
  Helsingin Uimarit                   
                     
12  Nea-Amanda Heinola  2000    490  37.99        1:21.58   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
13  Alexandra Vartiainen  2001    487  38.49        1:21.75   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
14  Julia Korva  1999    481  37.81        1:22.08   
  Octopus Lohja                   
                     
15  Elisa Silvennoinen  1996    470  38.68        1:22.74   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
16  Annika Tietz  2001    466  38.66        1:22.95   
  HTU Stadi                   
                     
17  Fanny Nyström  1999    455  39.19        1:23.65   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
18  Adolfina Lehtonen  1999    446  39.99        1:24.17   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
19  Katrin Paju  2001    445  38.80        1:24.27   
  Orca Swim Club                   
                     
20  Susanna Ellonen  1999    426  40.14        1:25.51   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
21  Alina Anttila  2000    403  41.23        1:27.10   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
22  Taru Salmi  1998    402  40.22        1:27.19   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
23  Alexandra Pihlajamäki  1998    399  41.29        1:27.36   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
24  Milla-Marita Anttila  2000    396  40.60        1:27.57   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
25  Sofia Lindfors  1999    395  40.14        1:27.63   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
26  Lotta Koskinen  1974    394  40.01        1:27.72   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
27  Eevi Kotiranta  2001    389  41.93        1:28.15   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
28  Toini Kempinen  1999    381  41.83        1:28.70   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
29  Juulia Käräjämies  2003    376  42.33        1:29.14   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
30  Petra Uusikumpu  2001    375  41.18        1:29.18   
  Simmis Wanda                   
                     
31  Myra Bengts  2000    362  42.40        1:30.23   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
32  Jenni Laukkanen  1999    360  42.62        1:30.42   
  Salon Uimarit                   
                     
33  Jenna Ranki  1997    358  42.19        1:30.57   
  Someron Esa                   
                     
34  Jade Huhtamaa  2002    357  41.82        1:30.64   
  Helsingin Uimarit                   
                     
35  Saija Mikkonen  2001    354  41.85        1:30.92   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
36  Emilia Riipinen  2000    349  41.36        1:31.32   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
37  Riikka Yli-Jama  2000    340  44.59        1:32.15   
  Salon Uimarit                   
                     
38  Kaisa Vehmaa  1997    340  43.63        1:32.17   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
39  Sarah Adeline Tepponen  2001    335  43.23        1:32.61   
  Helsingin Uimarit                   
                     
40  Anna Ketola  2001    334  44.18        1:32.69   
  HTU Stadi                   
                     
41  Saara Svahn  2001    334  45.01        1:32.72   
  Jämsänkosken Ilves                   
                     
42  Taru Rilla  2000    324  43.31        1:33.60   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
43  Jasmin Vacker  1999    324  43.93        1:33.65   
  Poseidon                   
                     
44  Lotta Aho  2000    324  44.16        1:33.66   
  Aurajoen Uinti                   
                     
45  Roosa Hjelm  1997    323  43.24        1:33.78   
  Poseidon                   
                     
46  Daniela Nummi  2000    321  44.46        1:33.90   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
47  Vilma Kotola  2001    306  44.93        1:35.45   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
48  Roosa Raiskila  1998    304  44.59        1:35.69   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
49  Meri Pohjola  2001    297  46.48        1:36.44   
  Salon Uimarit                   
                     
50  Venla Hämäläinen  2001    296  45.61        1:36.49   
  Octopus Lohja                   
                     
51  Ronja Kakkonen  1999    296  45.47        1:36.53   
  Lahden Uimaseura                   
                     
52  Sara Hätönen  2001    283  46.50        1:37.96   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
                     
53  Nea Salo  2001    269  46.40        1:39.66   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
54  Kiira Vuorinen  2001    259  48.01        1:40.88   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
55  Elisabeth Marie Salm  2002    241  48.66        1:43.35   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
56  Nikita Ravalt  2002    208  51.10        1:48.54   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
57  Saga Lindeberg  2002    197  52.54        1:50.44   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
58  Ella Uusitalo  2003    188  51.98        1:52.17   
  Jämsänkosken Jyry                   
                     
59  Vilja Saarinen  2005    80  1:07.72        2:28.79   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Emmi Kölhi  2000              DNS   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.11  Tulostuspäivämäärä  07 kesäkuu 2014 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  18:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner