Results for FÃ…M 2014 - Gruppe 2
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Løb 25 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM_gruppe 2 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Ringe | Udskriftstidspunkt | 15:18 | |||
Arrangør | Ringe Svømme-Klub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 25, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2002-2002 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Alma Thrige Dyrehauge | 2002 | Ringe Svømme Klub | 39.39 | 1:23.66 | |||||
2 | Anna Bredal Storgaard | 2002 | Svendborg Svømme Klub | 39.67 | 1:24.45 | |||||
3 | Katarina Holse | 2002 | Svendborg Svømme Klub | 39.64 | 1:27.05 | |||||
4 | Nanna Funch Martens | 2002 | O.S.L.F. | 41.38 | 1:28.58 | |||||
5 | Caroline Mogensen | 2002 | Ringe Svømme Klub | 42.11 | 1:30.59 | |||||
6 | Julie Ejby | 2002 | Nyborg Svømmeklub | 44.48 | 1:31.99 | |||||
7 | Katrine B. Hansen | 2002 | Ringe Svømme Klub | 42.89 | 1:34.33 | |||||
8 | Amalie Ringkvist | 2002 | Odense Svømme Klub | 43.86 | 1:34.37 | |||||
9 | Anna Broe | 2002 | Tommerup Svømme Klub | 45.22 | 1:36.27 | |||||
10 | Julie Gregersen | 2002 | Ringe Svømme Klub | 44.82 | 1:36.93 | |||||
11 | Erantis F P Sørensen | 2002 | O.S.L.F. | 48.04 | 1:37.67 | |||||
12 | Katrine Mejlsbye | 2002 | Svendborg Svømme Klub | 46.46 | 1:38.50 | |||||
13 | Amalie Tolstrup Rasmussen | 2002 | Tommerup Svømme Klub | 55.18 | 1:49.98 | |||||
14 | Mia Andersen | 2002 | O.S.L.F. | 57.43 | 2:03.18 | |||||
- | Karen Hazell Brink | 2002 | O.S.L.F. | DSQ | tyvstart | |||||
- | Trine Johansen | 2002 | Ringe Svømme Klub | DSQ | ej adskildt h. 75m | |||||
Løb 25, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2014 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Caroline Broholm | 2003 | Ringe Svømme Klub | 40.81 | 1:26.34 | |||||
2 | Johanne A Andersson | 2003 | Frem Odense | 45.45 | 1:33.24 | |||||
3 | Christine Krogh | 2003 | O.S.L.F. | 45.30 | 1:35.09 | |||||
4 | Trine Bruun-Petersen | 2003 | Tommerup Svømme Klub | 45.94 | 1:38.13 | |||||
5 | Alma Burgaard | 2003 | Odense Svømme Klub | 46.82 | 1:40.88 | |||||
6 | Ghita Ross Rasmussen | 2003 | Svendborg Svømme Klub | 48.24 | 1:42.03 | |||||
7 | Katrine Brolykke Madsen | 2003 | O.S.L.F. | 47.85 | 1:43.29 | |||||
8 | Maria Bech Andersen | 2003 | Ringe Svømme Klub | 48.77 | 1:43.75 | |||||
9 | Liva Busk | 2003 | Svendborg Svømme Klub | 49.99 | 1:43.78 | |||||
10 | Line Vestergaard Hansen | 2003 | Ringe Svømme Klub | 50.82 | 1:44.83 | |||||
11 | Amanda Siomone Witte | 2003 | Ringe Svømme Klub | 48.87 | 1:46.28 | |||||
12 | Nanna Sofie Kralund | 2003 | Odense Svømme Klub | 51.52 | 1:48.04 | |||||
13 | Iben Lindal Overgaard | 2003 | O.S.L.F. | 51.00 | 1:52.53 | |||||
14 | Anna Skovmand Rasmussen | 2003 | Frem Odense | 55.52 | 1:57.46 | |||||
15 | Thea Inge Madsen | 2003 | Ringe Svømme Klub | 1:01.37 | 1:58.81 | |||||
16 | Mai Jørgensen | 2003 | Frem Odense | 59.71 | 1:59.95 | |||||
17 | Klara Anna Mathisen | 2003 | Ringe Svømme Klub | 57.31 | 2:01.71 | |||||
18 | Maja Rasmussen | 2003 | Ringe Svømme Klub | 1:06.80 | 2:14.99 | |||||
- | Freja Kathrine Borup | 2003 | Frem Odense | DNS | ||||||
- | Alina Thyregod | 2003 | Frem Odense | DSQ | tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:18 |