2018-01-18   03:11:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  XXVIII Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  13:40   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 maaliskuu 2014         
 
 
Laji 5, Mast, Er, N, T-15 50 m vu, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sara Kazi  1999    579          28.47   
  Raision Urheilijat                   
Reetta Rantakokko  2001    541          29.12   
  Aurajoen Uinti                   
Vuokko Suomäki  2001    475          30.41   
  Aurajoen Uinti                   
Henna Rouvinen  1999    453          30.88   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Oona Forsblom  1999    452          30.90   
  Aurajoen Uinti                   
Paula Peltola  2001    449          30.98   
  Aurajoen Uinti                   
Emma Uusküla  2002    429          31.44   
  Aurajoen Uinti                   
Julia Koivisto  2002    383          32.67   
  Aurajoen Uinti                   
Ida Nordquist  2001    373          32.94   
  Aurajoen Uinti                   
10  Charlotta Edelman  2001    357          33.44   
  Aurajoen Uinti                   
11  Ella Järvinen  2001    353          33.55   
  Salon Uimarit                   
12  Alexandra Arenius  2002    302          35.34   
  Aurajoen Uinti                   
13  Oona Saarikko  2001    277          36.39   
  Salon Uimarit                   
14  Iiris Yli-Jama  2003    247          37.80   
  Salon Uimarit                   
15  Janette Rajala  2001    220          39.29   
  Raision Urheilijat                   
16  Aino Villanen  2003    219          39.31   
  Salon Uimarit                   
17  Laura Teräs  2001    165          43.18   
  Raision Urheilijat                   
18  Elsa Vira  2006    139          45.74   
  Aurajoen Uinti                   
 
Laji 5, Mast, Er, N, T-15 50 m vu, Loppukilpailut 16 - 24 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tessa Nurminen  1994    718          26.49   
  Eura Swimming Team                   
Laura Kurki  1994    616          27.88   
  Helsingfors Simsällskap                   
Emilia Eloranta  1997    600          28.13   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
Laura Oesch  1997    593          28.23   
  Helsingfors Simsällskap                   
Veera Kallio  1997    570          28.62   
  Aurajoen Uinti                   
Veera Rinne  1998    543          29.07   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Mona Juppo  1996    538          29.17   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
Aleksia Halonen  1996    535          29.23   
  Uinti Espoo - Esbo Sim                   
Nea-Maria Laitervo  1997    503          29.83   
  Raision Urheilijat                   
10  Laura Koivusalo  1990    502          29.84   
  Helsingfors Simsällskap                   
11  Lotta Ruhala  1997    459          30.75   
  Riihimäen Uimaseura                   
12  Ida Palenius  1996    446          31.05   
  Eura Swimming Team                   
13  Jenna Ranki  1997    444          31.10   
  Someron Esa                   
14  Maria Nyrhilä  1998    409          31.95   
  Raision Urheilijat                   
15  Emma Wihanto  1998    402          32.13   
  Aurajoen Uinti                   
16  Tytti Lehtola  1995    320          34.68   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
17  Katariina Kasvinen  1998    309          35.10   
  Raision Urheilijat                   
18  Aida Lutfi  1996    150          44.61   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
 
Laji 5, Mast, Er, N, T-15 50 m vu, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mari Ääri  1980    514          29.62   
  Aurajoen Uinti                   
Karine Gagnon  1985    423          31.59   
  Aurajoen Uinti                   
Sirpa Visakoski  1952    235          38.42   
  Aurajoen Uinti                   
Taru Luotonen  1977    216          39.52   
  Raision Urheilijat                   
Merja Lundberg  1970    198          40.70   
  Aurajoen Uinti                   
Pauliina Harjanne  1989    97          51.61   
  Raision Urheilijat                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  13:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare