Results for XXVIII Turku Super Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | XXVIII Turku Super Games | Tulostuspäivämäärä | 15 maaliskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Turku | Tulostusaika | 16:40 | |||
Järjestäjä | Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 15 maaliskuu 2014 |
Laji 11, Naiset, T-15 100 m pu, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Roosa Mört | 1999 | 661 | 29.92 | 1:04.24 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
2 | Vilma Roman | 2000 | 515 | 32.43 | 1:09.81 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
3 | Ida Konkka | 2000 | 499 | 32.07 | 1:10.57 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
4 | Vilma Oura | 2001 | 475 | 33.61 | 1:11.72 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
5 | Ronja Mehtonen | 1999 | 473 | 33.36 | 1:11.81 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
6 | Iida Reini | 2000 | 456 | 34.48 | 1:12.72 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
7 | Henna Syrjälä | 1999 | 427 | 34.91 | 1:14.30 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
8 | Janina Ollikainen | 2000 | 380 | 34.60 | 1:17.27 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
9 | Sophia Lindeberg | 2000 | 373 | 36.04 | 1:17.72 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
10 | Pia Peräjoki | 2000 | 357 | 34.72 | 1:18.88 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
11 | Anni Halonen | 1999 | 309 | 37.55 | 1:22.75 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
12 | Vuokko Suomäki | 2001 | 291 | 37.51 | 1:24.41 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
13 | Mikaela Kulmala | 2001 | 275 | 39.50 | 1:25.99 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
14 | Enna Simola | 1999 | 273 | 38.85 | 1:26.27 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
15 | Nadine Medarhri | 2000 | 271 | 38.38 | 1:26.43 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
16 | Gemma James | 2000 | 262 | 37.87 | 1:27.39 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
17 | Janette Setälä | 2001 | 256 | 41.04 | 1:28.11 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
18 | Reetta Kuusisto | 2002 | 224 | 42.29 | 1:32.10 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
19 | Katariina Niemi | 2002 | 200 | 43.01 | 1:35.63 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
20 | Elena Mantila | 2001 | 194 | 46.98 | 1:36.60 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
21 | Mette Hyvärinen | 2002 | 169 | 47.06 | 1:41.21 | |||||
Uimaseura Kaarina | ||||||||||
22 | Henna Ahlgren | 2000 | 165 | 45.42 | 1:41.87 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
Laji 11, Naiset, T-15 100 m pu, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Tessa Nurminen | 1994 | 678 | 30.00 | 1:03.72 | |||||
Eura Swimming Team | ||||||||||
2 | Yvonne Tollander | 1997 | 565 | 30.94 | 1:07.69 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
3 | Tiia Puolakka | 1998 | 552 | 32.33 | 1:08.24 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
4 | Emilia Eloranta | 1997 | 546 | 32.57 | 1:08.48 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
5 | Linda-Marie Slotte | 1994 | 528 | 31.65 | 1:09.24 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
6 | Miia Hurskainen | 1992 | 517 | 33.52 | 1:09.74 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
7 | Jessica Hölttä | 1996 | 509 | 32.14 | 1:10.07 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
8 | Emma Suomio | 1998 | 469 | 33.28 | 1:12.03 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
9 | Ida Palenius | 1996 | 344 | 36.57 | 1:19.85 | |||||
Eura Swimming Team | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.00 | Tulostuspäivämäärä | 15 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 16:40 |