Resultat för Nuorisouinnit 2014
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Nuorisouinnit 2014 |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 maaliskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
19:21 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
29 maaliskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Seela Peuralahti |
2001 |
|
445 |
1:22.36 |
2:52.20 |
4:29.39 |
|
5:51.48 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Henna Haipus |
2001 |
|
403 |
1:29.34 |
2:57.41 |
4:42.08 |
|
6:03.22 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aino Mononen |
2001 |
|
350 |
1:28.18 |
3:03.30 |
4:56.38 |
|
6:20.83 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Isa Vehkaoja |
2002 |
|
327 |
1:42.69 |
3:22.07 |
5:07.19 |
|
6:29.36 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Anna-Sofia Brännkärr |
2001 |
|
321 |
1:40.46 |
3:19.17 |
5:06.43 |
|
6:31.93 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Petra Heikkinen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Katri Hurskainen |
2000 |
|
460 |
1:22.45 |
2:45.97 |
4:30.31 |
|
5:47.73 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Fanny Pesonen |
2000 |
|
440 |
1:18.32 |
2:53.51 |
4:37.14 |
|
5:52.88 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Noora Siltari |
2000 |
|
369 |
1:31.10 |
3:07.10 |
4:51.64 |
|
6:14.24 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jonna Airisniemi |
2000 |
|
349 |
1:32.97 |
3:09.73 |
4:55.20 |
|
6:21.03 |
|
|
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Selma Soininen |
1999 |
|
575 |
1:13.14 |
2:33.00 |
4:09.53 |
|
5:22.67 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eveliina Palo |
1999 |
|
503 |
1:19.90 |
2:47.78 |
4:24.50 |
|
5:37.52 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Saana Luokkanen |
1999 |
|
464 |
1:19.34 |
2:46.36 |
4:26.86 |
|
5:46.70 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Pinja Partinen |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nea Norismaa |
1995 |
|
553 |
1:08.69 |
2:38.51 |
4:14.97 |
|
5:27.00 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Reetta Pahkala |
1997 |
|
526 |
1:19.60 |
2:42.18 |
4:16.25 |
|
5:32.46 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.11 |
Tulostuspäivämäärä |
29 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
19:21 |
|