Results for Ikäkausimestaruusuinnit (25 m)
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
LRIKM loppukilpailut 2013 |
|
Tulostuspivmr |
19 joulukuu 2013 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Hmeenlinna |
|
Tulostusaika |
13:44 |
|
|
Jrjestj |
HUS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
13 joulukuu 2013 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 800m Vapaauinti T13, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ella Aalto |
2000 |
9 |
599 |
1:06.14 |
2:17.56 |
3:30.07 |
4:42.89 |
9:30.44 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
5:54.76 |
7:07.06 |
8:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Essi-Maria Lillman |
2000 |
7 |
579 |
1:06.11 |
2:18.16 |
3:31.57 |
4:45.18 |
9:37.17 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
5:58.21 |
7:11.43 |
8:25.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vilma Roman |
2000 |
6 |
567 |
1:07.85 |
2:20.42 |
3:34.33 |
4:48.46 |
9:41.18 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
6:02.59 |
7:16.61 |
8:30.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
5 |
566 |
1:07.01 |
2:20.40 |
3:34.00 |
4:48.01 |
9:41.34 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
6:02.58 |
7:16.57 |
8:30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sophia Lindeberg |
2000 |
4 |
550 |
1:08.35 |
2:22.84 |
3:37.15 |
4:51.65 |
9:46.90 |
|
|
Helsingfors Simsllskap |
|
|
|
6:06.95 |
7:21.25 |
8:35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Kristiina Merenluoto |
2000 |
3 |
537 |
1:07.93 |
2:21.51 |
3:36.72 |
4:51.77 |
9:51.62 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
6:07.23 |
7:22.68 |
8:38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Juuli Miettinen |
2000 |
2 |
536 |
1:09.07 |
2:22.56 |
3:36.50 |
4:51.15 |
9:52.04 |
|
|
Vantaan Vesikot |
|
|
|
6:06.42 |
7:22.11 |
8:37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Millie Kuusniemi Fishwick |
2000 |
1 |
502 |
1:12.21 |
2:28.83 |
3:45.39 |
5:02.26 |
10:05.25 |
|
|
Helsingfors Simsllskap |
|
|
|
6:18.51 |
7:35.25 |
8:51.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Saara Lehtonen |
2000 |
|
491 |
1:11.48 |
2:28.38 |
3:46.29 |
5:03.64 |
10:09.42 |
|
|
Helsingfors Simsllskap |
|
|
|
6:21.42 |
7:38.25 |
8:54.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Henna Blomroos |
2000 |
|
491 |
1:10.94 |
2:27.22 |
3:43.80 |
5:01.34 |
10:09.56 |
|
|
Rauman Uimaseura |
|
|
|
6:18.65 |
7:37.00 |
8:54.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Gemma James |
2000 |
|
491 |
1:11.53 |
2:28.04 |
3:45.20 |
5:02.79 |
10:09.59 |
|
|
Helsingfors Simsllskap |
|
|
|
6:19.02 |
7:36.54 |
8:53.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Marilla Parhiala |
2000 |
|
450 |
1:11.38 |
2:29.49 |
3:48.43 |
5:09.20 |
10:27.67 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
6:28.65 |
7:50.04 |
9:11.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Fanny Grnvall |
2000 |
|
449 |
1:10.42 |
2:27.82 |
3:47.49 |
5:06.48 |
10:28.18 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
6:26.49 |
7:48.19 |
9:09.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Roosa Paukku |
2000 |
|
447 |
1:09.63 |
2:27.01 |
3:46.78 |
5:06.90 |
10:29.16 |
|
|
Swimming Club Nurmijrvi |
|
|
|
6:26.93 |
7:48.29 |
9:09.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Nea Tiesmki |
2000 |
|
446 |
1:11.38 |
2:30.87 |
3:50.45 |
5:12.18 |
10:29.43 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
6:32.08 |
7:52.46 |
9:12.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Ella Rautio |
2000 |
|
404 |
1:11.69 |
2:31.54 |
3:54.13 |
5:18.28 |
10:50.68 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
|
|
|
6:42.18 |
8:05.95 |
9:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.22.09 |
Tulostuspivmr |
19 joulukuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
13:44 |
|