Results for IKM aluekilpailut, Pohjois-Suomi
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
23.11. Lauantaiaamu
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2013 alkukilpailut PS | Tulostuspäivämäärä | 23 marraskuu 2013 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 11:42 | |||
Järjestäjä | HaHe, KemPy, OU ja OuLo | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 23 marraskuu 2013 |
Laji 9, T11,12 100m Rintauinti, Loppukilpailut 11 v |
T12 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, KaUS, 1:15,43 2007 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 1:18,57 2004 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Anni Niemi | 2002 | 322 | 44.01 | 1:31.43 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
2 | Pauliina Lohilahti | 2002 | 306 | 45.17 | 1:32.98 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
3 | Petra Heikkinen | 2002 | 288 | 46.52 | 1:34.84 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Elisa Vakkuri | 2002 | 273 | 47.10 | 1:36.61 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
5 | Isa Vehkaoja | 2002 | 270 | 47.80 | 1:36.97 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Alina Huotari | 2002 | 267 | 47.48 | 1:37.29 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
7 | Katariina Kourula | 2002 | 266 | 47.10 | 1:37.48 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
8 | Sole Piirainen | 2002 | 237 | 47.08 | 1:41.30 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
9 | Amalia Siekkinen | 2002 | 235 | 48.87 | 1:41.51 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
10 | Milja Piippola | 2002 | 206 | 49.33 | 1:46.12 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
11 | Noora Räsänen | 2002 | 197 | 51.01 | 1:47.73 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
12 | Jessi Nurmela | 2002 | 191 | 51.07 | 1:48.86 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
13 | Hilla Hirvikoski | 2002 | 184 | 52.85 | 1:50.12 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
Laji 9, T11,12 100m Rintauinti, Loppukilpailut 12 v |
T12 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, KaUS, 1:15,43 2007 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 1:18,57 2004 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Seela Peuralahti | 2001 | 410 | 39.87 | 1:24.36 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Henna Haipus | 2001 | 380 | 41.79 | 1:26.55 | |||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
3 | Oona Toivola | 2001 | 365 | 43.27 | 1:27.70 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
4 | Anna-Sofia Brännkärr | 2001 | 351 | 42.32 | 1:28.87 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
5 | Elizaveta Parfenova | 2001 | 327 | 44.27 | 1:30.95 | |||||
Kemijärven Kaiku | ||||||||||
6 | Susanna Palojärvi | 2001 | 321 | 42.87 | 1:31.50 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Laura Härkönen | 2001 | 313 | 42.98 | 1:32.27 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
8 | Kaisa Koskela | 2001 | 310 | 44.86 | 1:32.58 | |||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
9 | Anni Niemistö | 2001 | 296 | 46.38 | 1:34.02 | |||||
Kemijärven Kaiku | ||||||||||
10 | Emma Pajuluoma | 2001 | 284 | 45.16 | 1:35.30 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
11 | Silja Vilmilä | 2001 | 267 | 45.76 | 1:37.37 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
12 | Iida-Maria Laine | 2001 | 252 | 48.12 | 1:39.25 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
13 | Fanni Heikkinen | 2001 | 243 | 47.81 | 1:40.38 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
14 | Moonica Pirhonen | 2001 | 224 | 49.43 | 1:43.15 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
15 | Viveca Meriläinen | 2001 | 214 | 51.25 | 1:44.80 | |||||
Kemijärven Kaiku | ||||||||||
16 | Jenni Karvonen | 2001 | 209 | 50.33 | 1:45.61 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
17 | Aino Rämäkkö | 2001 | 193 | 50.90 | 1:48.31 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
18 | Pipsa Remes | 2001 | 168 | 54.36 | 1:53.56 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.09 | Tulostuspäivämäärä | 23 marraskuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 11:42 |