Tulokset JÄTKÄNKYNTTILÄUINNIT
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Jätkänkynttiläuinnit | Tulostuspäivämäärä | 09 marraskuu 2013 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 18:15 | |||
Järjestäjä | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 09 marraskuu 2013 |
Laji 19, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Seela Peuralahti | 2001 | Oulun Uinti 1906 | 38.82 | 1:21.62 | |||||
2 | Silja Vilmilä | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 43.26 | 1:28.29 | |||||
3 | Aino Raappana | 2001 | Oulun Lohet | 43.69 | 1:29.00 | |||||
4 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 46.16 | 1:35.93 | |||||
5 | Viveca Meriläinen | 2001 | Kemijärven Kaiku | 47.69 | 1:36.31 | |||||
6 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 48.28 | 1:38.02 | |||||
7 | Nika Stamikova | 2003 | Swimming Club Severodvinsk | 47.90 | 1:40.87 | |||||
8 | Iida Saraniemi | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 49.93 | 1:42.89 | |||||
- | Elizaveta Parfenova | 2001 | Kemijärven Kaiku | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 19, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 34.29 | 1:12.60 | |||||
2 | Miili Känsäkoski | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 36.39 | 1:14.19 | |||||
3 | Anastasiia Patiukova | 2000 | Murmansk Region Kovdor | 36.58 | 1:14.82 | |||||
4 | Noora Angelva | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 36.66 | 1:17.35 | |||||
5 | Ada Niskala | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 37.85 | 1:18.11 | |||||
6 | Noora Siltari | 2000 | Kemin Uimaseura | 40.03 | 1:22.04 | |||||
7 | Jonna Airisniemi | 2000 | Kemijärven Kaiku | 39.75 | 1:23.30 | |||||
8 | Jenni Niskanen | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 41.13 | 1:23.98 | |||||
9 | Veera Leinonen | 2000 | Tornion Uimaseura | 41.58 | 1:27.06 | |||||
Laji 19, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Emilia Eloranta | 1997 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 34.82 | 1:11.61 | |||||
2 | Anna Röytiö | 1998 | Swimming Club Rovaniemi | 37.93 | 1:17.65 | |||||
3 | Olga Shilova | 1997 | Murmansk Region Kovdor | 37.04 | 1:20.11 | |||||
4 | Enni Hukka | 1997 | Swimming Club Rovaniemi | 39.08 | 1:20.26 | |||||
5 | Enni Heikkinen | 1997 | Kajaanin Uimaseura | 40.84 | 1:22.43 | |||||
- | Salla Elovirta | 1997 | Uinti Espoo - Esbo Sim | DNS | ||||||
Laji 19, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Fanny Teijonsalo | 1996 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 32.93 | 1:07.41 | |||||
2 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 34.08 | 1:10.16 | |||||
3 | Elli Lukkarinen | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 36.96 | 1:17.54 | |||||
4 | Hanna-Reetta Kuosmanen | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 38.28 | 1:20.33 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 marraskuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 18:15 |