2017-12-13   04:44:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 18 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 18 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 2    Tulostuspäivämäärä  01 helmikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  11:39   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  01 helmikuu 2014         
 
 
Laji 18, 200m Selkäuinti Naiset, Alkuerät 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Carita Luukkanen  1996    627  36.13  1:13.17  1:50.29    2:24.93   
  Vuoksen Uimaseura                   
                     
Roosa Mört  1999    590  34.65  1:12.56  1:50.36    2:27.89   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Lotta Upanne  1998    586  34.89  1:12.87  1:51.38    2:28.21   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Selma Soininen  1999    569  35.00  1:13.08  1:51.75    2:29.63   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Selina Virkkunen  1997    523  35.56  1:14.70  1:54.90    2:33.89   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Julia Thurin  1996    523  34.79  1:13.76  1:53.86    2:33.97   
  IF Åland                   
                     
Nea Kolu  1997    517  36.70  1:15.63  1:55.26    2:34.48   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Nina Mäntynen  1993    514  35.90  1:14.77  1:54.78    2:34.83   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Mona Juppo  1996    504  36.05  1:15.43  1:56.23    2:35.86   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Nea Lähdesmäki  1999    502  35.85  1:15.63  1:56.66    2:36.05   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
11  Ksenia Egorova  2000    498  35.73  1:15.24  1:56.23    2:36.49   
  ORCA Helsinki                   
                     
12  Niina Korhonen  1996    484  36.90  1:16.64  1:57.36    2:37.98   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Saara Männistö  2000    465  36.12  1:16.88  1:58.43    2:40.13   
  Aurajoen Uinti                   
                     
14  Saana Luokkanen  1999    456  36.33  1:17.90  2:00.54    2:41.10   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
15  Janina Ollikainen  2000    451  37.08  1:17.88  2:00.24    2:41.66   
  Porin Uimaseura                   
                     
16  Petra Äkkinen  2000    450  36.13  1:17.67  2:00.48    2:41.89   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
17  Milla Koivuluoma  1999    446  37.03  1:17.82  2:00.47    2:42.30   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  01 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  11:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare