2017-12-13   04:44:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 17 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 17 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 2    Tulostuspäivämäärä  01 helmikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  11:28   
  Järjestäjä  VUS-VSS         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  01 helmikuu 2014         
 
 
Laji 17, 200m Rintauinti Miehet, Alkuerät 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kalle Pyykkönen  1996    690  33.00  1:08.69  1:45.70    2:23.71   
  Uinti Tampere                   
                     
Werneri Koskinen  1998    666  33.61  1:10.45  1:48.03    2:25.38   
  Uinti Tampere                   
                     
Tuomas Tiainen  1996    665  32.39  1:11.07  1:48.16    2:25.45   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Tapio Junninen  1995    654  32.25  1:08.69  1:46.14    2:26.27   
  Poseidon                   
                     
Konsta Naumanen  1996    630  33.82  1:11.25  1:49.03    2:28.13   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Valtteri Kiiskinen  1998    597  34.97  1:12.54  1:52.01    2:30.79   
  ORCA Helsinki                   
                     
Jaakko Poutamo  1994    573  34.90  1:13.92  1:53.34    2:32.84   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Miika Tolvanen  1996    549  34.75  1:13.57  1:54.49    2:35.08   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Lauri Tolvanen  1988    542  33.62  1:13.80  1:55.20    2:35.73   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
10  Bruce Clayhills  1997    538  35.87  1:15.06  1:54.32    2:36.13   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
11  Oskar Karjalainen  1995    501  35.74  1:16.40  1:58.31    2:39.81   
  ORCA Helsinki                   
                     
12  Jakob Nordman  1996    475  34.99  1:15.77  1:58.94    2:42.78   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
13  Vilho Mäenpää  1998    469  36.75  1:18.63  2:02.72    2:43.38   
  Aurajoen Uinti                   
                     
14  Veikka Lahdenpää  1995    465  37.29  1:19.24  2:01.35    2:43.88   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
15  Toni Kapiainen  1996    460  35.62  1:16.43  2:00.18    2:44.43   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
16  Arni Siline  1997    417  38.20  1:20.89  2:05.70    2:49.87   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
                     
Santeri Siiranen  1998              DNS   
  Nokian Pyry                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  01 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  11:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare