2018-08-15   09:05:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohien Syyspärskeet

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohien syyspärskeet    Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  14:09   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 marraskuu 2013         
 
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Petra Ansaranta  2004    275  1:30.52  3:11.45      3:11.45   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Henna Hökkä  2003    269  1:31.89  3:12.85      3:12.85   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Minja Lukkari  2003    258  1:36.55  3:15.63      3:15.63   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Heta Veikkola  2003    247  1:34.47  3:18.54      3:18.54   
  Lapuan Virkiä                   
                     
Reeta Kallunki  2003    237  1:38.81  3:21.33      3:21.33   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Veera Paasovaara  2003    166  1:51.67  3:46.29      3:46.29   
  Oulun Lohet                   
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanni Lampi  2001    501  1:11.98  2:36.81      2:36.81   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Mia Pentti  2002    407  1:19.68  2:48.05      2:48.05   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Senni Keisu  2001    338  1:28.48  2:58.75      2:58.75   
  Oulun Lohet                   
                     
Laura Härkönen  2001    336  1:28.48  2:59.22      2:59.22   
  Oulun Lohet                   
                     
Isa Vehkaoja  2002    308  1:32.59  3:04.48      3:04.48   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Noora Räsänen  2002    290  1:30.86  3:08.13      3:08.13   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Pauliina Lohilahti  2002    273  1:32.36  3:11.91      3:11.91   
  Oulun Lohet                   
                     
Emma Pajuluoma  2001    273  1:37.37  3:12.07      3:12.07   
  Oulun Lohet                   
                     
Roosa Rissanen  2002    251  1:32.71  3:17.33      3:17.33   
  Oulun Lohet                   
                     
10  Janika Puhakka  2002    244  1:37.17  3:19.22      3:19.22   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
11  Hilla Hirvikoski  2002    224  1:38.90  3:24.89      3:24.89   
  Haukiputaan Heitto                   
                     
12  Pipsa Remes  2001    196  1:43.27  3:34.38      3:34.38   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Inna Pajuluoma  1999    438  1:18.94  2:44.06      2:44.06   
  Oulun Lohet                   
                     
Fanny Pesonen  2000    437  1:18.28  2:44.13      2:44.13   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Nora Ijäs  1999    329  1:29.36  3:00.45      3:00.45   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Elina Pulkkinen  1999    326  1:27.70  3:00.86      3:00.86   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
Veera Vornanen  1999    308  1:27.80  3:04.33      3:04.33   
  Oulun Lohet                   
                     
Silja Saarela  1999    305  1:30.14  3:05.08      3:05.08   
  Oulun Lohet                   
                     
Sini Keinänen  1999    302  1:31.64  3:05.56      3:05.56   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Roosa Mustonen  1999    293  1:26.82  3:07.57      3:07.57   
  Iisalmen Uimarit                   
                     
Nadja Hahto  1999    290  1:31.56  3:08.15      3:08.15   
  Oulun Lohet                   
                     
10  Sanni Suomalainen  1999    247  1:33.18  3:18.33      3:18.33   
  Iisalmen Uimarit                   
                     
11  Jemina Colley  2000    220  1:39.94  3:26.11      3:26.11   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
12  Hilla-Elli Ryynänen  2000    184  1:43.19  3:40.76      3:38.73   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Reetta Pahkala  1997    587  1:12.67  2:28.73      2:28.73   
  Oulun Lohet                   
                     
Sonja Portin  1998    528  1:11.14  2:34.09      2:34.09   
  Oulun Lohet                   
                     
Riikka Korpi  1998    381  1:27.07  2:51.79      2:51.79   
  Oulun Lohet                   
                     
Milla Lackman  1997    378  1:23.38  2:52.29      2:52.29   
  Oulun Lohet                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.08  Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner