Tulokset Kvarken Games 2013
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
KVARKEN GAMES |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 huhtikuu 2013 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vaasa |
|
Tulostusaika |
15:26 |
|
|
Järjestäjä |
Vaasan Uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
13 huhtikuu 2013 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 400m VU T12, 15, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenni Louhimo |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:12.52 |
2:32.81 |
3:52.94 |
|
5:11.33 |
|
2 |
Nelle Ojakippola |
2001 |
Vieskan Uimarit |
|
1:14.30 |
2:35.79 |
3:56.65 |
|
5:13.59 |
|
3 |
Henna Haipus |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
1:13.84 |
2:34.96 |
3:57.04 |
|
5:17.99 |
|
4 |
Camilla Tyven |
2001 |
Nokian Pyry |
|
1:12.42 |
2:36.44 |
4:01.17 |
|
5:23.00 |
|
5 |
Seela Peuralahti |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:16.60 |
2:39.86 |
4:03.84 |
|
5:25.28 |
|
6 |
Heta Känkänen |
2001 |
Porin Uimaseura |
|
1:17.07 |
2:44.92 |
4:13.76 |
|
5:37.77 |
|
7 |
Anni Willman |
2001 |
Oulun Lohet |
|
1:19.28 |
2:46.73 |
4:14.23 |
|
5:38.04 |
|
8 |
Anni Aro |
2001 |
Nokian Pyry |
|
1:18.33 |
2:44.58 |
4:13.62 |
|
5:39.68 |
|
9 |
Heidi Blankenstein |
2001 |
Oulun Lohet |
|
1:20.07 |
2:48.40 |
4:18.99 |
|
5:50.47 |
|
10 |
Anniina Murto |
2001 |
Porin Uimaseura |
|
1:23.07 |
2:56.81 |
4:29.98 |
|
5:56.81 |
|
11 |
Jutta Nikupeteri |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:25.43 |
2:59.66 |
4:35.39 |
|
6:05.40 |
|
12 |
Netta Korhonen |
2001 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
1:25.22 |
2:58.80 |
4:35.38 |
|
6:10.13 |
|
13 |
Petra Heikkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:27.81 |
3:04.73 |
4:41.35 |
|
6:12.33 |
|
14 |
Laura Laitila |
2001 |
Nokian Pyry |
|
1:27.32 |
3:04.31 |
4:38.97 |
|
6:12.83 |
|
15 |
Auroora Tanninen |
2001 |
Porin Pyrintö |
|
1:27.34 |
3:04.86 |
4:43.03 |
|
6:13.99 |
|
16 |
Aino Rämäkkö |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:28.09 |
3:07.85 |
4:48.78 |
|
6:26.95 |
|
17 |
Roosa Rantala |
2002 |
Porin Uimaseura |
|
1:30.13 |
3:09.75 |
4:52.30 |
|
6:31.98 |
|
18 |
Emmi Uotila |
2002 |
Nokian Pyry |
|
1:31.86 |
3:14.65 |
4:58.44 |
|
6:40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 400m VU T12, 15, N, Loppukilpailut 13 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lyydia Tuominen |
1998 |
Pihlava Työväen Urheilijat |
|
1:11.56 |
2:28.10 |
3:46.58 |
|
5:03.05 |
|
2 |
Tytti Karjalainen |
1998 |
Oulun Lohet |
|
1:10.72 |
2:29.83 |
3:48.64 |
|
5:05.29 |
|
3 |
Laura Aaltonen |
1998 |
Porin Uimaseura |
|
1:10.87 |
2:29.41 |
3:49.14 |
|
5:07.40 |
|
4 |
Karoliina Pulkkinen |
1998 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:11.79 |
2:30.88 |
3:51.89 |
|
5:11.72 |
|
5 |
Ella Lumio |
2000 |
Uinti Tampere |
|
1:13.91 |
2:35.84 |
3:57.57 |
|
5:15.33 |
|
6 |
Niina Malmivaara |
1998 |
Kankaanpään Uimarit |
|
1:14.28 |
2:39.42 |
4:07.48 |
|
5:30.64 |
|
7 |
Silja Saarela |
1999 |
Oulun Lohet |
|
1:16.01 |
2:41.14 |
4:08.71 |
|
5:34.18 |
|
8 |
Julia Sottinen |
2000 |
Porin Uimaseura |
|
1:18.38 |
2:45.07 |
4:11.44 |
|
5:34.30 |
|
9 |
Iida Ahonen |
1999 |
Oulun Lohet |
|
1:18.56 |
2:44.42 |
4:13.74 |
|
5:39.43 |
|
10 |
Nella Murro |
1998 |
Porin Uimaseura |
|
1:19.96 |
2:49.60 |
4:19.09 |
|
5:43.20 |
|
11 |
Tiia Pudas |
1999 |
Vieskan Uimarit |
|
1:20.91 |
2:49.98 |
4:19.21 |
|
5:44.49 |
|
12 |
Sanniina Korpi |
1999 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:19.42 |
2:50.13 |
4:20.59 |
|
5:46.21 |
|
13 |
Laura Haapanen |
1999 |
Kankaanpään Uimarit |
|
1:16.20 |
2:47.88 |
4:22.32 |
|
5:53.60 |
|
14 |
Sylvi Björk |
1999 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:21.18 |
2:52.27 |
4:24.49 |
|
5:56.49 |
|
15 |
Heta Koivuluoma |
1999 |
Pihlava Työväen Urheilijat |
|
1:25.03 |
2:57.56 |
4:31.74 |
|
5:58.44 |
|
16 |
Veera Santasalo |
1999 |
Kankaanpään Uimarit |
|
1:25.31 |
3:02.69 |
4:38.34 |
|
6:10.16 |
|
17 |
Suvi Kannosto |
1999 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
1:26.19 |
3:03.47 |
4:40.90 |
|
6:14.95 |
|
18 |
Jenna Miettinen |
1999 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:31.15 |
3:11.28 |
4:47.50 |
|
6:19.93 |
|
19 |
Laura Jokiranta |
2000 |
Porin Pyrintö |
|
1:28.58 |
3:06.96 |
4:45.91 |
|
6:21.76 |
|
20 |
Jenni Kylkisalo |
1999 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:28.55 |
3:07.17 |
4:46.38 |
|
6:22.58 |
|
21 |
Iida Lesell |
1999 |
Vieskan Uimarit |
|
1:28.80 |
3:11.76 |
4:57.67 |
|
6:38.84 |
|
22 |
Vilma Keto |
1999 |
Porin Pyrintö |
|
1:31.31 |
3:13.27 |
4:57.54 |
|
6:39.23 |
|
23 |
Iida Huhdanmäki |
1999 |
Porin Pyrintö |
|
1:30.61 |
3:12.88 |
4:58.40 |
|
6:40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 400m VU T12, 15, N, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mira Palovuori |
1997 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:02.44 |
2:11.39 |
3:22.55 |
|
4:33.35 |
|
2 |
Alisa Ponomareva |
1991 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:07.06 |
2:19.37 |
3:33.54 |
|
4:48.02 |
|
3 |
Merja Miesmaa |
1994 |
Oulun Lohet |
|
1:08.49 |
2:26.21 |
3:46.72 |
|
5:06.42 |
|
4 |
Veera Elimäki |
1996 |
Uinti Tampere |
|
1:11.38 |
2:30.49 |
3:53.06 |
|
5:14.01 |
|
5 |
Oona Tankka |
1996 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:05.92 |
2:23.20 |
3:51.10 |
|
5:18.43 |
|
6 |
Raphaela Breuhauer |
1996 |
Oulun Lohet |
|
1:14.71 |
2:39.06 |
4:06.46 |
|
5:34.85 |
|
7 |
Oona Salomäki |
1995 |
Porin Uimaseura |
|
1:23.80 |
2:54.43 |
4:22.18 |
|
5:48.62 |
|
8 |
Iita Lammi |
1995 |
Porin Uimaseura |
|
1:24.77 |
2:56.80 |
4:29.44 |
|
5:58.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.21.01 |
Tulostuspäivämäärä |
13 huhtikuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
Tulostusaika |
15:26 |
|