Results for ManseSpeedot
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | ManseSpeedot | Tulostuspäivämäärä | 06 huhtikuu 2013 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tampere | Tulostusaika | 14:03 | |||
Järjestäjä | Uinti Tampere ry | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 06 huhtikuu 2013 |
Laji 11, 50m PU M, P14, P11, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Kirka Virtanen | 2002 | 43.88 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
2 | Akseli Hakala | 2003 | 49.70 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
3 | Eelis Haapala | 2002 | 50.23 | |||||||
Someron Esa | ||||||||||
4 | Eero Kakko | 2002 | 58.00 | |||||||
Someron Esa | ||||||||||
5 | Urho Lyytinen | 2003 | 1:01.89 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
6 | Aleksi Panu | 2002 | 1:09.49 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
- | Visa Kotiniitty | 2003 | DSQ | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
SW 8.2 Käsien palautus veden alla | ||||||||||
Laji 11, 50m PU M, P14, P11, Loppukilpailut 12 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Leevi Suhonen | 1999 | 31.17 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Patrik Jantunen | 1999 | 31.55 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
3 | Väinö Kilpeläinen | 1999 | 31.91 | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
4 | Santeri Kaasinen | 1999 | 32.37 | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
5 | Arttu Heikkinen | 2000 | 34.11 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
6 | Teemu Lehtonen | 2000 | 34.34 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
7 | Walentin Koskinen | 2000 | 34.49 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
8 | Joona Lehtonen | 2001 | 35.49 | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
9 | Jan Strömberg | 1999 | 36.05 | |||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
10 | Tatu Hörkkö | 2001 | 36.06 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
11 | Onni Tamminiemi | 1999 | 36.73 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
12 | Mikael Lähde | 2000 | 37.44 | |||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
13 | Roope Liuska | 2000 | 42.32 | |||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
14 | Riku Leino | 2001 | 42.37 | |||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
15 | Kevin Lokkila | 1999 | 42.96 | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
16 | Juuso Kankkunen | 2001 | 43.70 | |||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
17 | Leo Rytövuori | 1999 | 44.16 | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
18 | Juuso Toivonen | 2001 | 45.90 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
19 | Frans Bärlund | 2001 | 49.87 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
20 | Tuukka Jaakola | 2001 | 1:06.79 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
Laji 11, 50m PU M, P14, P11, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Jaakko Rautalin | 1989 | 25.88 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
2 | Toni Kurkinen | 1989 | 25.97 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
3 | Olli Kokko | 1994 | 26.39 | |||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
4 | Janne Markkanen | 1994 | 26.68 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
5 | Joona Poutanen | 1992 | 26.91 | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
6 | Ville Laine | 1995 | 27.06 | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
7 | Matias Tyry | 1993 | 27.38 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
8 | Sakari Rautalin | 1991 | 27.49 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
9 | Jaakko Poutamo | 1994 | 27.88 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
10 | Janne Kekkonen | 1989 | 28.27 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
11 | Lasse Lindén | 1995 | 28.34 | |||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
12 | Mikael Laakso | 1997 | 28.38 | |||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
13 | Saku Salo | 1995 | 28.46 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
14 | Antti Rantanen | 1992 | 28.60 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
15 | Kevin Kroon | 1997 | 28.61 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
16 | Roni Lahtinen | 1997 | 28.96 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
17 | Miika Tolvanen | 1996 | 29.05 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
18 | Timi Lannetta | 1996 | 29.56 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
19 | Miika Pentti | 1997 | 29.60 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
20 | Samu Koski | 1998 | 30.33 | |||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
21 | Noah Badji | 1996 | 30.39 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
22 | Deny Belaic | 1998 | 30.46 | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
23 | Elias Kouvo | 1994 | 30.57 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
24 | Perttu Perälä | 1994 | 30.77 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
25 | Eemeli Peltonen | 1996 | 30.78 | |||||||
Jämsänkosken Jyry | ||||||||||
26 | Joonas Hurskainen | 1994 | 30.92 | |||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
27 | Jimmy Nyberg | 1996 | 31.10 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
28 | Patrik von Bagh | 1996 | 31.35 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
29 | Elias Hurskainen | 1997 | 31.54 | |||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
30 | Jan Rif | 1998 | 31.65 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
31 | Juuso Manninen | 1993 | 31.88 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
32 | Tuukka Hörkkö | 1998 | 32.17 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
33 | Janne Orava | 1994 | 33.80 | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
34 | Mika Vänskä | 1998 | 33.97 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
35 | Juuso Huppunen | 1997 | 37.00 | |||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
36 | Paavo Mielonen | 1997 | 39.78 | |||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
37 | Lasse Purmonen | 1985 | 41.17 | |||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
- | Andres Heinikangas | 1995 | DSQ | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.21.01 | Tulostuspäivämäärä | 06 huhtikuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 14:03 |