Results for Nuorten lyhyen radan mestaruusuinnit 2013
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Nuorten lyhyen radan mestaruus | Tulostuspivmr | 27 tammikuu 2013 | |||
Kilpailun paikkakunta | Turku | Tulostusaika | 17:04 | |||
Jrjestj | AUi ja SK | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 25 tammikuu 2013 |
Laji 27, 100m Rintauinti T-17, Loppukilpailut 17 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Emilia Lahtinen | 1996 | 664 | 34.07 | 1:11.88 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
2 | Viliina Vekkeli | 1996 | 663 | 33.57 | 1:11.90 | |||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
3 | Emilia Eloranta | 1997 | 660 | 33.91 | 1:12.01 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
4 | Erika Bergstrm | 1996 | 630 | 34.41 | 1:13.15 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
5 | Rebecca Wahlstedt | 1997 | 626 | 34.68 | 1:13.31 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
6 | Sonja Rajakangas | 1997 | 597 | 35.14 | 1:14.47 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Anni Rajamki | 1996 | 586 | 35.25 | 1:14.92 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
7 | Maiju Houni | 1996 | 586 | 35.10 | 1:14.92 | |||||
Heinolan Isku | ||||||||||
9 | Carita Luukkanen | 1996 | 585 | 35.28 | 1:14.99 | |||||
Vuoksen Uimaseura | ||||||||||
10 | Sini Koivu | 1999 | 583 | 35.29 | 1:15.05 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
11 | Maria Siiskonen | 1997 | 573 | 34.48 | 1:15.47 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
12 | Aura Lehtonen | 1998 | 571 | 35.71 | 1:15.58 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
13 | Elisa Silvennoinen | 1996 | 563 | 35.37 | 1:15.94 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
13 | Hanna Hammar | 1998 | 563 | 35.90 | 1:15.94 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
15 | Ida Hulkko | 1998 | 559 | 36.44 | 1:16.10 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
16 | Janette Karppinen | 1996 | 557 | 36.15 | 1:16.22 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
17 | Minna Porentola | 1996 | 555 | 35.73 | 1:16.29 | |||||
Tampereen Tyven Uimarit | ||||||||||
18 | Minni Kotka | 1998 | 555 | 36.74 | 1:16.30 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
19 | Sohvi Nenonen | 1999 | 554 | 36.44 | 1:16.33 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
20 | Lotta Hmlinen | 1998 | 551 | 36.51 | 1:16.49 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
21 | Hanna Kareinen | 2000 | 545 | 35.97 | 1:16.76 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
22 | Neea Turunen | 1996 | 543 | 36.19 | 1:16.84 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
23 | Lotta Risnen | 1999 | 540 | 36.03 | 1:16.98 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
24 | Tiia Louhevaara | 1997 | 532 | 35.78 | 1:17.38 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
25 | Reetta Pahkala | 1997 | 529 | 36.52 | 1:17.51 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
26 | Sini Sariola | 1996 | 523 | 37.06 | 1:17.82 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
27 | Eerica Kuusjrvi | 1999 | 518 | 36.33 | 1:18.05 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
28 | Kamilla Ryti | 1996 | 518 | 36.00 | 1:18.07 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
29 | Kiia Karimaa | 1996 | 514 | 35.23 | 1:18.28 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
29 | Maija Hirvo | 1997 | 514 | 36.59 | 1:18.28 | |||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
31 | Jade Pnni | 1997 | 509 | 36.89 | 1:18.52 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
32 | Aino Kaarto | 1997 | 506 | 36.96 | 1:18.66 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
33 | Ella Rantamki | 1998 | 495 | 36.66 | 1:19.27 | |||||
Porin Pyrint | ||||||||||
34 | Minttu Hrkk | 1997 | 488 | 37.28 | 1:19.66 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
35 | Nikita Jelisejeff | 1996 | 485 | 37.61 | 1:19.80 | |||||
Hmeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
36 | Emilia Potkonen | 1998 | 484 | 38.21 | 1:19.86 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
37 | Ninni Luoma | 1998 | 483 | 37.81 | 1:19.91 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
38 | Vilja Juvonen | 1998 | 483 | 37.49 | 1:19.94 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
39 | Sanni Vyrynen | 1996 | 468 | 37.70 | 1:20.78 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
40 | Selina Virkkunen | 1997 | 466 | 38.54 | 1:20.88 | |||||
Hmeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
41 | Ella Lumio | 2000 | 462 | 37.97 | 1:21.13 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
42 | Lotta Mkinen | 1996 | 461 | 37.77 | 1:21.17 | |||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
43 | Nora Vihervuori | 1998 | 460 | 38.76 | 1:21.25 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
44 | Lotta Mielonen | 1996 | 459 | 37.19 | 1:21.27 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
45 | Viivi Iivari | 1997 | 457 | 38.59 | 1:21.41 | |||||
Swimming Club Nurmijrvi | ||||||||||
46 | Wilma Jacobson | 2000 | 457 | 38.42 | 1:21.43 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
47 | Nea Kontturi | 1998 | 453 | 38.34 | 1:21.63 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
48 | Eveliina Ollikainen | 1998 | 449 | 38.15 | 1:21.87 | |||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
49 | Reetta Rantakokko | 2001 | 449 | 38.69 | 1:21.90 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
50 | Noora Rantanen | 1996 | 447 | 38.10 | 1:21.98 | |||||
Tampereen Tyven Uimarit | ||||||||||
51 | May Vannasmaa | 1998 | 416 | 39.24 | 1:23.96 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
- | Laura Salonen | 1996 | DSQ | |||||||
Hmeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.20.05 | Tulostuspivmr | 27 tammikuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti | Tulostusaika | 17:04 |