2018-12-16   07:46:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Barracuda Race

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Resultat Gren 4 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 4 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  01 december 2012   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  09:42   
  Arrangör  SK S02         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  01 december 2012         
 
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar B, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
David Engen  1996  Haldens Svømmeklub            26.82   
Mads Henry Steinland  1997  Bærumsvømmerne            26.98   
Morgan Bo Johansen  1996  SSK Skjetten Svømming            28.36   
Robin Sandgren  1997  Varberg Sim            28.49   
Elias Gausel  1996  Simklubben S 02            28.51   
Alfred Roos  1996  Nässjö SLS            28.54   
Martin Hjelmstad  1997  SSK Skjetten Svømming            28.78   
William Myrlander  1997  Nässjö SLS            28.84   
Ole Marius Bunæs  1997  Haldens Svømmeklub            29.04   
10  Tobias Josefsson  1997  Kungälvs Simsällskap            29.30   
11  Alfred Ahlberg  1996  Karlskrona Simsällskap            29.51   
12  Stian Dahle  1997  SSK Skjetten Svømming            29.65   
13  Henrik Syversveen Lie  1996  Bærumsvømmerne            29.95   
14  Jens Haraldsson  1996  Solna Sundbyberg SS 04            30.48   
15  Edward Eliasson  1997  Solna Sundbyberg SS 04            30.52   
16  Teodor Grøndalen  1997  SSK Skjetten Svømming            30.68   
17  Johann Gaupen Berg  1997  Haldens Svømmeklub            30.74   
18  Juel Petter Bergseth  1997  Haldens Svømmeklub            30.82   
19  Christoffer Andresen  1996  SSK Skjetten Svømming            31.03   
20  Arvin Shamlou  1997  Solna Sundbyberg SS 04            31.30   
21  Andreas Forsell  1996  Åkersberga Simsällskap            31.32   
21  Navid Fageeh  1997  Uddevalla Sim            31.32   
23  Hugo Wiman  1997  Växjö Simsällskap            31.37   
24  Rasmus Källén  1996  Simklubben 1970            31.41   
25  Karl Olsson  1996  Uddevalla Sim            31.48   
26  Nils Selin  1997  Göteborg Sim            31.65   
27  Niklas Ljungberg  1996  Åkersberga Simsällskap            31.66   
28  Adrian Aasheim  1996  Lambertseter Svømmeklubb            31.76   
29  Anton Carlstein  1997  Varberg Sim            31.91   
30  Magnus Ericsson  1997  S77 Stenungsund            32.07   
31  Eric Gustafsson  1997  Göteborg Sim            32.22   
32  Sebastian Paling  1997  Simklubben S 02            32.79   
33  Martin Trangmyr  1997  Lambertseter Svømmeklubb            33.87   
34  Arvid Lundgren  1997  Alingsås SLS            33.96   
35  Viggo Koch  1997  Uddevalla Sim            34.33   
36  Aleksej Beilin  1996  Mölndals Allmänna Simsällskap            34.53   
37  Tim Schüler  1996  Åkersberga Simsällskap            35.03   
38  William Wensing  1997  Föreningen Ale Simmarna            35.33   
39  Jacob Öberg  1997  Åkersberga Simsällskap            35.95   
40  Arian Danai  1997  Kungsbacka Simsällskap            36.09   
41  Hampus Liv  1996  Hvetlanda Simsällskap            36.63   
42  Martin Malmberg  1996  Hvetlanda Simsällskap            39.93   
Albin Wigert  1997  Kungsbacka Simsällskap            DNS   
Per Aleksander Lindkvist  1997  Lambertseter Svømmeklubb            DNS   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  01 december 2012 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  09:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner