Results for Ruska uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Ruskauinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 lokakuu 2012 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
12:15 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 lokakuu 2012 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jere Laukkanen |
1993 |
|
602 |
28.24 |
58.34 |
1:28.08 |
|
1:57.68 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
|
577 |
27.78 |
58.15 |
1:28.85 |
|
1:59.35 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tapio Uusitalo |
1995 |
|
527 |
28.28 |
59.67 |
1:31.42 |
|
2:03.06 |
|
|
Tornion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Matias Tervala |
1993 |
|
465 |
28.40 |
1:00.37 |
1:34.23 |
|
2:08.28 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Anssi Hätälä |
1994 |
|
461 |
28.16 |
1:00.13 |
1:34.31 |
|
2:08.61 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Tuomas Lohiniva |
1997 |
|
460 |
29.36 |
1:02.27 |
1:35.79 |
|
2:08.73 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Severi Lieto |
1998 |
|
407 |
29.90 |
1:04.35 |
1:39.97 |
|
2:14.09 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Santeri Leppälä |
1998 |
|
396 |
31.20 |
1:05.63 |
1:41.13 |
|
2:15.34 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Eelis Hukka |
1999 |
|
350 |
30.56 |
1:06.62 |
1:44.39 |
|
2:20.96 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Jonas Meissner |
1999 |
|
330 |
31.62 |
1:07.81 |
1:46.29 |
|
2:23.81 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Noa Mäkelä |
2001 |
|
243 |
36.27 |
1:16.77 |
1:58.64 |
|
2:39.26 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Lassi Harju |
1999 |
|
243 |
35.28 |
1:16.85 |
2:01.59 |
|
2:39.29 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Joona Korhonen |
1999 |
|
231 |
37.01 |
1:19.19 |
2:02.02 |
|
2:41.98 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
|
184 |
41.41 |
1:25.73 |
2:10.68 |
|
2:54.75 |
|
|
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Veeti Taimisto |
2002 |
|
132 |
45.25 |
1:35.62 |
2:27.46 |
|
3:15.00 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Tobias Rohtmets |
1998 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 |
Tulostuspäivämäärä |
06 lokakuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
12:15 |
|