Resultater for Särkänniemiuinnit 2012
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
La aamu
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Särkänniemi-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 12 toukokuu 2012 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tampere | Tulostusaika | 13:49 | |||
Järjestäjä | Koovee | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 12 toukokuu 2012 |
Laji 5, 50m RU T-8, 10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Kanerva Kinnunen | 2004 | 52.40 | |||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
2 | Emmi Manninen | 2004 | 58.89 | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
3 | Aada Hakala | 2004 | 1:07.80 | |||||||
Koovee | ||||||||||
4 | Senni Oksanen | 2004 | 1:10.03 | |||||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
Laji 5, 50m RU T-8, 10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Iida Nyman | 2002 | 45.12 | |||||||
Vesihelmen Uimaseura | ||||||||||
1 | Mia Pentti | 2002 | 45.12 | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
3 | Juulia Käräjämies | 2003 | 46.53 | |||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
4 | Julie Wiik | 2002 | 50.33 | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
5 | Emmi Uotila | 2002 | 50.91 | |||||||
Nokian Pyry | ||||||||||
6 | Venla Salminen | 2002 | 52.46 | |||||||
Someron Esa | ||||||||||
7 | Roosa Rantala | 2002 | 52.91 | |||||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
8 | Olga Koskinen | 2002 | 53.09 | |||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
9 | Katariina Rautiainen | 2002 | 53.15 | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
10 | Josefiina Kause | 2002 | 54.22 | |||||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
11 | Sanna Peltonen | 2002 | 54.73 | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
12 | Cecilia Johansson | 2002 | 55.02 | |||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
13 | Saana Yritys | 2003 | 55.33 | |||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
14 | Ella Bruneau | 2002 | 56.21 | |||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
15 | Jemilia Haapakoski | 2002 | 57.31 | |||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
16 | Enni Lahtinen | 2002 | 57.50 | |||||||
Koovee | ||||||||||
17 | Juulia Mäkinen | 2002 | 57.74 | |||||||
Koovee | ||||||||||
18 | Sofia Martinkauppi | 2003 | 57.78 | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
19 | Senni Mattila | 2003 | 58.49 | |||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
20 | Sofia Ilveskoski | 2002 | 59.16 | |||||||
Koovee | ||||||||||
21 | Emmi Tamminiemi | 2002 | 59.60 | |||||||
Koovee | ||||||||||
22 | Linnea Urvikko | 2002 | 1:01.38 | |||||||
Koovee | ||||||||||
23 | Taiga Yritys | 2003 | 1:02.48 | |||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
24 | Elina Palojärvi | 2002 | 1:02.68 | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
25 | Maria Yritys | 2002 | 1:02.74 | |||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
26 | Charlotte Ingberg | 2002 | 1:03.32 | |||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
27 | Ada Aaltonen | 2002 | 1:03.52 | |||||||
Koovee | ||||||||||
28 | Anni-Maria Laakso | 2003 | 1:04.10 | |||||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
29 | Kamilla Kutvonen | 2002 | 1:04.57 | |||||||
Koovee | ||||||||||
30 | Cinja Åvist | 2003 | 1:04.62 | |||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
31 | Soile Auvinen | 2002 | 1:04.95 | |||||||
Koovee | ||||||||||
31 | Vilma Rantala | 2003 | 1:04.95 | |||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
33 | Lotta Isola | 2003 | 1:05.47 | |||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
34 | Veera-Aliina Valtonen | 2002 | 1:06.20 | |||||||
Koovee | ||||||||||
35 | Emmi Oja | 2003 | 1:08.99 | |||||||
Koovee | ||||||||||
36 | Ella Uusitalo | 2003 | 1:09.58 | |||||||
Jämsänkosken Jyry | ||||||||||
37 | Viivi Nieminen | 2002 | 1:10.80 | |||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
38 | Anna Vesanto | 2003 | 1:13.43 | |||||||
Koovee | ||||||||||
- | Sylvia Kuusisto | 2003 | DSQ | |||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
SW 7.1 Uintiliikkeet väärässä järjestyksessä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 12 toukokuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 13:49 |