2018-11-19   02:00:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Särkänniemiuinnit 2012

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  13:49   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2012         
 
 
Laji 5, 50m RU T-8, 10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kanerva Kinnunen  2004              52.40   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Emmi Manninen  2004              58.89   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Aada Hakala  2004              1:07.80   
  Koovee                   
Senni Oksanen  2004              1:10.03   
  Jämsänkosken Ilves                   
 
Laji 5, 50m RU T-8, 10, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Iida Nyman  2002              45.12   
  Vesihelmen Uimaseura                   
Mia Pentti  2002              45.12   
  Swimming Jyväskylä                   
Juulia Käräjämies  2003              46.53   
  Nummelan Kisaajat                   
Julie Wiik  2002              50.33   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Emmi Uotila  2002              50.91   
  Nokian Pyry                   
Venla Salminen  2002              52.46   
  Someron Esa                   
Roosa Rantala  2002              52.91   
  Porin Pyrintö                   
Olga Koskinen  2002              53.09   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Katariina Rautiainen  2002              53.15   
  Tampereen Uimaseura                   
10  Josefiina Kause  2002              54.22   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
11  Sanna Peltonen  2002              54.73   
  Tampereen Uimaseura                   
12  Cecilia Johansson  2002              55.02   
  Nummelan Kisaajat                   
13  Saana Yritys  2003              55.33   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
14  Ella Bruneau  2002              56.21   
  Lahden Uimaseura                   
15  Jemilia Haapakoski  2002              57.31   
  Lahden Uimaseura                   
16  Enni Lahtinen  2002              57.50   
  Koovee                   
17  Juulia Mäkinen  2002              57.74   
  Koovee                   
18  Sofia Martinkauppi  2003              57.78   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
19  Senni Mattila  2003              58.49   
  Porin Uimaseura                   
20  Sofia Ilveskoski  2002              59.16   
  Koovee                   
21  Emmi Tamminiemi  2002              59.60   
  Koovee                   
22  Linnea Urvikko  2002              1:01.38   
  Koovee                   
23  Taiga Yritys  2003              1:02.48   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
24  Elina Palojärvi  2002              1:02.68   
  Tampereen Uimaseura                   
25  Maria Yritys  2002              1:02.74   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
26  Charlotte Ingberg  2002              1:03.32   
  Nummelan Kisaajat                   
27  Ada Aaltonen  2002              1:03.52   
  Koovee                   
28  Anni-Maria Laakso  2003              1:04.10   
  Jämsänkosken Ilves                   
29  Kamilla Kutvonen  2002              1:04.57   
  Koovee                   
30  Cinja Åvist  2003              1:04.62   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
31  Soile Auvinen  2002              1:04.95   
  Koovee                   
31  Vilma Rantala  2003              1:04.95   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
33  Lotta Isola  2003              1:05.47   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
34  Veera-Aliina Valtonen  2002              1:06.20   
  Koovee                   
35  Emmi Oja  2003              1:08.99   
  Koovee                   
36  Ella Uusitalo  2003              1:09.58   
  Jämsänkosken Jyry                   
37  Viivi Nieminen  2002              1:10.80   
  Tampereen Uimaseura                   
38  Anna Vesanto  2003              1:13.43   
  Koovee                   
Sylvia Kuusisto  2003              DSQ   
  Aurajoen Uinti                   
  SW 7.1 Uintiliikkeet väärässä järjestyksessä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  13:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner