2018-09-24   11:46:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Särkänniemiuinnit 2012

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  12:46   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2012         
 
 
Laji 3, 100m VU T-11, 13, 15, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Noora Kolu  2001      35.36        1:14.23   
  Jämsänkosken Ilves                   
                     
Minea Bogdanoff  2001      35.39        1:14.63   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
Camilla Tyven  2001      35.12        1:14.71   
  Nokian Pyry                   
                     
Mila Manner  2001      35.68        1:15.54   
  Nokian Pyry                   
                     
Sanni Lampi  2001      36.77        1:15.66   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Suvi Kurth  2001      36.80        1:16.82   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Netta Nyberg  2001      37.53        1:17.56   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Alisa Airaksinen  2001      38.13        1:18.95   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Saara Sojolin  2001      38.64        1:20.19   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
10  Heta Känkänen  2001      37.92        1:20.94   
  Porin Uimaseura                   
                     
11  Kaisa Hakkarainen  2001      39.50        1:21.67   
  Nokian Pyry                   
                     
12  Anna Rantanen  2001      39.69        1:22.87   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
13  Saana Liikonen  2001      39.27        1:23.02   
  Lahden Uimaseura                   
                     
14  Julia Koivisto  2002      38.95        1:24.26   
  Aurajoen Uinti                   
                     
15  Nanette Wessman  2001      39.50        1:24.27   
  Porin Pyrintö                   
                     
16  Auroora Tanninen  2001      41.34        1:24.95   
  Porin Pyrintö                   
                     
17  Ida Nordquist  2001      40.47        1:24.96   
  Aurajoen Uinti                   
                     
18  Suvianna Havia  2001      40.64        1:25.50   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
19  Annika Lepistö  2001      41.10        1:25.56   
  Porin Uimaseura                   
                     
20  Laura Laitila  2001      41.71        1:25.83   
  Nokian Pyry                   
                     
21  Kastehelmi Sinisalo  2001      40.41        1:26.02   
  Koovee                   
                     
22  Lotta Rantakare  2001      41.06        1:27.03   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
23  Anniina Murto  2001      40.42        1:27.11   
  Friitalan Yritys                   
                     
24  Hulda Niinistö  2001      40.93        1:27.94   
  Salon Uimarit                   
                     
25  Nea Reunanen  2001      41.61        1:28.90   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
26  Jessica Kujanpää  2002      41.93        1:29.51   
  Aurajoen Uinti                   
                     
27  Katariina Rautiainen  2002      41.66        1:29.92   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
27  Linnea Urvikko  2002      42.43        1:29.92   
  Koovee                   
                     
29  Peppi Palokangas  2002      43.43        1:29.97   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
30  Julia Ikonen  2001      41.63        1:29.99   
  Lahden Uimaseura                   
                     
31  Ellamari Lehtimäki  2001      41.72        1:30.44   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
32  Meri Pohjola  2001      45.23        1:31.37   
  Salon Uimarit                   
                     
33  Milja Vuorenmaa  2001      44.21        1:31.55   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
34  Charlotte Ingberg  2002      42.01        1:31.76   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
35  Josefiina Kause  2002      43.07        1:32.53   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
                     
36  Emma von Dickoff  2002      44.66        1:32.81   
  Koovee                   
                     
37  Sanna Peltonen  2002      44.29        1:32.91   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
38  Soile Auvinen  2002      44.57        1:33.60   
  Koovee                   
                     
39  Viivi Puolakka  2002      1:34.36        1:34.36   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
40  Lotta Linnea Partanen  2001      1:35.63        1:35.63   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
41  Olga Koskinen  2002      44.87        1:36.67   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
42  Ella Uusitalo  2003      44.76        1:37.19   
  Jämsänkosken Jyry                   
                     
43  Veera Järvinen  2001      48.99        1:37.37   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
44  Eedla Ketoja  2001      45.82        1:37.65   
  Koovee                   
                     
45  Enna Leinonen  2001      44.73        1:37.97   
  Koovee                   
                     
46  Emmi Uotila  2002      47.44        1:38.47   
  Nokian Pyry                   
                     
46  Maria Yritys  2002      46.56        1:38.47   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
                     
48  Sara Pasanen  2001      47.01        1:38.52   
  Koovee                   
                     
49  Iida Nurminen  2001      43.90        1:38.90   
  Lahden Uimaseura                   
                     
50  Melissa Talvio  2001      45.52        1:38.92   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
51  Veera-Aliina Valtonen  2002      46.07        1:39.78   
  Koovee                   
                     
52  Vivi Valo  2002      46.29        1:40.30   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
53  Kamilla Karppinen  2001      48.62        1:40.60   
  Koovee                   
                     
54  Anni Matikainen  2001      47.83        1:41.27   
  Nokian Pyry                   
                     
55  Veera Paukku  2001      47.03        1:42.59   
  Nokian Pyry                   
                     
56  Emmi Tamminiemi  2002      50.09        1:42.95   
  Koovee                   
                     
57  Elina Palojärvi  2002      48.90        1:43.05   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
58  Lotta Salonen  2001      1:44.77        1:44.77   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
59  Viivi Merisalo  2002      48.89        1:45.09   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
60  Säde Kotiniitty  2001      1:45.16        1:45.16   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
61  Pauliina Piirainen  2002      51.41        1:46.25   
  Koovee                   
                     
62  Cecilia Johansson  2002      49.56        1:47.48   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
63  Jenni Nurminen  2001      49.19        1:47.59   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
64  Enni Lahtinen  2002      1:48.77        1:48.77   
  Koovee                   
                     
65  Ada Aaltonen  2002      51.00        1:51.21   
  Koovee                   
                     
66  Viivi Nieminen  2002      51.05        1:52.73   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
67  Viivi Ikonen  2001      52.21        1:53.60   
  Nokian Pyry                   
                     
68  Johanna Finnberg  2003      52.14        1:56.59   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
69  Emilia Majuri  2001      54.83        1:58.91   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
70  Kaisa Huttunen  2002      54.44        1:59.11   
  Koovee                   
                     
71  Sofia Ilveskoski  2002      1:03.92        2:01.93   
  Koovee                   
                     
72  Jessica Maakanen  2002      1:18.67        2:03.04   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
73  Jessica Hakala  2001      56.31        2:04.45   
  Koovee                   
                     
74  Kamilla Kutvonen  2002      59.96        2:08.14   
  Koovee                   
                     
Helmi Hara  2001              DSQ   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
Jasmiina Tuomiranta  2001              DSQ   
  Koovee                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
Venla Pesu  2002              DSQ   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
Laji 3, 100m VU T-11, 13, 15, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999      32.18        1:06.41   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Suvi Huhtanen  1999      31.64        1:06.64   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Jenni Lampi  2000      32.22        1:07.13   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Ella Saarikko  2000      32.39        1:07.22   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Selma Soininen  1999      32.99        1:07.78   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Sonja Pentti  1999      32.67        1:08.27   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Henna Syrjälä  1999      32.86        1:08.51   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
                     
Sini Tuominen  2000      33.10        1:08.89   
  Koovee                   
                     
Emma Pärnänen  1999      33.33        1:09.27   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
10  Nelli Uusitalo  1999      32.91        1:09.35   
  Jämsänkosken Jyry                   
                     
11  Elviira Tanninen  1999      34.16        1:09.78   
  Porin Pyrintö                   
                     
12  Johanna Suova  1999      33.68        1:10.13   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
13  Kristiina Merenluoto  2000      34.51        1:10.42   
  Aurajoen Uinti                   
                     
14  Inka Aaltonen  1999      34.13        1:10.75   
  Koovee                   
                     
15  Susanna Ellonen  1999      34.25        1:11.53   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
16  Inka Suominen  1999      34.49        1:11.74   
  Aurajoen Uinti                   
                     
17  Vilma Roman  2000      34.78        1:12.03   
  Aurajoen Uinti                   
                     
18  Noora Poutanen  1999      34.68        1:12.54   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
19  Ida Konkka  2000      34.20        1:12.66   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
20  Veera Siltanen  1999      34.65        1:12.78   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
21  Nelli Toivonen  2000      34.92        1:13.05   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
22  Pinja Remes  1999      34.44        1:13.12   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
23  Henna Turunen  1999      34.40        1:13.17   
  Lahden Uimaseura                   
                     
24  Emmiina Rautiainen  2000      35.34        1:13.27   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
25  Meea Kivi  1999      35.06        1:13.96   
  Lahden Uimaseura                   
                     
26  Janina Ollikainen  2000      35.80        1:14.20   
  Porin Uimaseura                   
                     
27  Elina Karinkanta  2000      35.98        1:14.29   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
28  Sini Keinänen  1999      35.12        1:14.30   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
29  Pauliina Siekkinen  1999      35.64        1:14.44   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
30  Laura Haapanen  1999      35.34        1:14.58   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
31  Kristiina Haapala  2000      36.16        1:15.00   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
32  Aino Räike  1999      36.00        1:15.21   
  Salon Uimarit                   
                     
33  Iiris Miettinen  1999      37.25        1:15.30   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
34  Helene Helo  1999      36.37        1:15.37   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
35  Noora Kukkonen  1999      35.67        1:15.42   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
36  Henni Känkänen  1999      36.42        1:15.82   
  Porin Uimaseura                   
                     
37  Suvi Jalonen  1999      37.01        1:15.91   
  Porin Uimaseura                   
                     
38  Roosa Mäkinen  1999      35.78        1:16.18   
  Koovee                   
                     
39  Emmi Kilpinen  2000      36.81        1:16.53   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
40  Heta Koivuluoma  1999      38.34        1:16.83   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
                     
41  Nea Tainio  1999      36.70        1:17.08   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
42  Lotta-Maria Ollila  2000      36.35        1:17.30   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
43  Aino Hämäläinen  2000      37.03        1:17.45   
  Lahden Uimaseura                   
                     
44  Selina Paavola  1999      37.71        1:17.85   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
45  Aino Jussila  2000      36.62        1:18.40   
  Koovee                   
                     
46  Weiran Li  1999      39.28        1:18.44   
  Koovee                   
                     
47  Joanna Kekkonen  2000      37.77        1:18.53   
  Lahden Uimaseura                   
                     
48  Essi Laine  2000      36.91        1:18.54   
  Nokian Pyry                   
                     
48  Pinja Pihlajamäki  2000      38.30        1:18.54   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
50  Julia Sottinen  2000      37.55        1:18.95   
  Porin Uimaseura                   
                     
51  Saana Isola  1999      37.89        1:19.25   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
52  Milja Mettinen  2000      39.13        1:20.33   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
53  Siiri Järvinen  2000      38.90        1:20.44   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
54  Tinka Markkinen  2000      38.00        1:20.49   
  Nokian Pyry                   
                     
55  Kerttu Virtanen  2000      38.58        1:21.13   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
56  Tessa Helenius  2000      38.44        1:21.26   
  Aurajoen Uinti                   
                     
57  Essi Kankkunen  2000      36.61        1:21.31   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
58  Sinja Alanko  2000      38.67        1:21.57   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
59  Fanni Pirhonen  2000      39.59        1:21.71   
  Koovee                   
                     
60  Armi Auvinen  2000      39.17        1:22.31   
  Koovee                   
                     
60  Heini Käkönen  2000      38.16        1:22.31   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
62  Kaisa Raappana  2000      39.75        1:22.32   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
63  Veera Kiramo  1999      39.00        1:22.57   
  Porin Uimaseura                   
                     
64  Annika Lampinen  1999      37.92        1:22.66   
  Nokian Pyry                   
                     
65  Mai Multimäki  2000      38.40        1:23.13   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
66  Jane Priimägi  2000      39.42        1:23.21   
  Aurajoen Uinti                   
                     
67  Veera Leinonen  2000      38.56        1:23.34   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
68  Saaga Parkatti  1999      38.73        1:23.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
69  Tytti Kuusela  2000      39.46        1:23.71   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
70  Netta Vesanen  2000      39.39        1:24.01   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
71  Maria Jokinen  2000      38.18        1:24.17   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
72  Laura Jokiranta  2000      41.06        1:24.34   
  Porin Pyrintö                   
                     
73  Essi Pitkäranta  2000      39.34        1:24.53   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
74  Jasmin Rosnell  2000      41.18        1:24.55   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
75  Carola Haapaniemi  2000      40.32        1:24.59   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
76  Veera Santasalo  1999      39.43        1:25.17   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
77  Sofia Hermans  2000      41.55        1:25.91   
  Koovee                   
                     
78  Heta Mustila  2000      40.50        1:26.82   
  Koovee                   
                     
79  Lotta-Sofia Jokiniemi  1999      41.07        1:26.89   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
80  Vilma Keto  1999      42.40        1:28.36   
  Porin Pyrintö                   
                     
81  Julia Kinnunen  2000      41.70        1:29.29   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
82  Tiia Peltonen  2000      42.58        1:29.57   
  Lahden Uimaseura                   
                     
83  Wilhelmina Leppähaara  2000      42.16        1:29.64   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
84  Ilse Harjunpää  2000      42.81        1:29.94   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
85  Elina Haranen  1999      42.09        1:30.25   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
86  Emmi Hirvonen  2000      42.00        1:30.94   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
87  Ulla Ylinen  2000      45.84        1:32.49   
  Koovee                   
                     
88  Elise Harjunpää  2000      45.42        1:33.80   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
89  Laura Polvi  2000      45.61        1:35.14   
  Porin Pyrintö                   
                     
90  Siiri Nurmi  2000      43.54        1:35.32   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
91  Susanna Vepsä  2000      45.32        1:35.61   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
92  Janette Myllymäki  2000      45.89        1:44.01   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
93  Marissa Cavallotti  2000      48.72        1:46.72   
  Koovee                   
                     
Essi Kujala  1999              DNF   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
Pauliina Kulman  2000              DSQ   
  Koovee                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
Laji 3, 100m VU T-11, 13, 15, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Veera Pellinen  1997      31.56        1:03.84   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Tea Österlund  1998      32.37        1:06.33   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Selina Virkkunen  1997      32.42        1:06.88   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Emma Männikkö  1998      32.07        1:06.96   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Mona Kunnas  1998      32.51        1:07.25   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Erika Lahtinen  1998      32.65        1:07.44   
  Koovee                   
                     
Milla Kulmala  1998      32.00        1:07.45   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Minja Mielonen  1997      32.70        1:07.51   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Katariina Linha  1997      32.49        1:07.62   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
10  Laura Mattila  1998      32.23        1:08.30   
  Koovee                   
                     
11  Salla Puhtimäki  1998      32.69        1:08.51   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
12  Ella Rantamäki  1998      32.86        1:09.26   
  Porin Pyrintö                   
                     
13  Roosa Hyypiä  1997      33.16        1:09.32   
  Koovee                   
                     
14  Alisa Niemelä  1997      33.47        1:09.50   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
15  Aleksandra Ockenström  1998      33.65        1:09.92   
  Salon Uimarit                   
                     
16  Marianna Koskimaa  1998      33.42        1:09.95   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
                     
17  Lumikki Lehtilä  1998      33.91        1:10.12   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
18  Ida Tahvanainen  1997      33.68        1:10.27   
  Koovee                   
                     
18  Iida-Maria Rantanen  1998      34.24        1:10.27   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
20  Ninni Luoma  1998      33.22        1:10.38   
  Koovee                   
                     
21  Ida Vuorela  1997      33.69        1:10.46   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
22  Jazmin Acevedo-Bouhlal  1998      33.39        1:10.59   
  Koovee                   
                     
23  Lyydia Tuominen  1998      34.47        1:10.63   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
                     
24  Emilia Potkonen  1998      35.07        1:11.41   
  Koovee                   
                     
25  Vilma Koskinen  1998      33.72        1:11.42   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
26  Pinja Vekka  1997      34.85        1:12.03   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
27  Anni Heininen  1998      34.32        1:12.29   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
                     
28  Linnea Niemelä  1997      34.69        1:12.37   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
29  Ella Nieminen  1998      34.67        1:12.86   
  Koovee                   
                     
30  Kati Kemppi  1997      34.72        1:12.87   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
31  Matilda Järvinen  1997      33.50        1:12.89   
  Jämsänkosken Jyry                   
                     
32  Lotta Hakamäki  1997      34.40        1:12.94   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
33  Elli Kivelä  1998      35.27        1:13.17   
  Porin Pyrintö                   
                     
34  Noora Toivonen  1998      35.22        1:13.45   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
35  Niina Malmivaara  1998      34.33        1:13.62   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
36  Emma Isomäki  1998      34.89        1:13.68   
  Porin Uimaseura                   
                     
37  Katariina Kunnari  1997      35.23        1:14.47   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
38  Emma Hällfors  1998      36.17        1:14.62   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
39  Johanna Peuhkuri  1997      35.02        1:15.13   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
40  Roosa Aaltonen  1998      35.28        1:15.36   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
41  Iina Aro  1998      36.00        1:16.70   
  Nokian Pyry                   
                     
42  Ella Varis  1998      36.16        1:17.19   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
43  Veera Hepojoki  1998      38.26        1:17.28   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
44  Sara Kiho  1997      36.60        1:17.51   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
45  Sonja Polvi  1998      37.16        1:17.79   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
46  Sanna Kuivanen  1998      37.50        1:18.26   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
47  Noora Lahti  1998      37.32        1:18.39   
  Lahden Uimaseura                   
                     
48  Juuli Koskinen  1998      37.43        1:19.26   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
49  Annika Vieraankivi  1997      37.88        1:19.93   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
50  Eveliina Uusitalo  1998      38.61        1:20.19   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
51  Jenna Rautio  1998      40.08        1:22.20   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
52  Venla Heman  1998      39.51        1:23.00   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
53  Neana Wessman  1997      38.73        1:23.08   
  Porin Pyrintö                   
                     
54  Emilia Pohjola  1998      40.22        1:25.89   
  Salon Uimarit                   
                     
55  Kirsi Rodima  1998      41.24        1:26.67   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
56  Terhi Soukka  1998      40.01        1:27.82   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
57  Iida Kulman  1998      41.17        1:28.04   
  Koovee                   
                     
Marianne Killström  1998              DSQ   
  Salon Uimarit                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  12:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner