2018-07-17   20:57:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Särkänniemiuinnit 2012

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  19:25   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2012         
 
 
Laji 17, 200m SKU T-12, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Reetta Rantakokko  2001      38.02  1:25.12  2:13.56    2:52.72   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Vilma Roman  2000      38.97  1:24.42  2:19.96    2:57.28   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Emmiina Rautiainen  2000      39.90  1:26.71  2:20.74    3:01.32   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Janina Ollikainen  2000      41.45  1:29.54  2:22.75    3:03.14   
  Porin Uimaseura                   
                     
Noora Kolu  2001      38.71  1:27.55  2:22.48    3:03.40   
  Jämsänkosken Ilves                   
                     
Fanny Grönvall  2000      43.74  1:30.44  2:25.56    3:07.23   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Henna Suhonen  2000      42.95  1:35.82  2:28.50    3:11.29   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Sara Kurth  2000      41.34  1:34.09  2:31.79    3:13.36   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Mia Pentti  2002      42.48  1:34.29  2:30.27    3:13.86   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
10  Niina Piipponen  2000      48.81  1:38.53  2:35.26    3:16.25   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
11  Netta Nyberg  2001      45.47  1:31.11  2:32.94    3:16.38   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
12  Veera Leinonen  2000      40.74  1:33.95  2:31.23    3:16.48   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
13  Julia Sottinen  2000      50.34  1:40.82  2:36.20    3:18.95   
  Porin Uimaseura                   
                     
14  Heta Känkänen  2001      46.94  1:39.58  2:34.49    3:19.11   
  Porin Uimaseura                   
                     
15  Emmi Kilpinen  2000      44.57  1:37.71  2:37.01    3:21.08   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
16  Julia Koivisto  2002      45.02  1:37.95  2:36.85    3:21.58   
  Aurajoen Uinti                   
                     
17  Elena Marola  2000      41.59  1:38.81  2:37.34    3:22.88   
  Lahden Uimaseura                   
                     
18  Milja Rantala  2001      47.16  1:39.75  2:40.73    3:24.33   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
19  Essi Pitkäranta  2000      49.84  1:42.07  2:38.53    3:25.14   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
20  Sanni Kilponen  2001      46.86  1:39.22  2:40.40    3:25.73   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
21  Pinja Pihlajamäki  2000      50.39  1:40.92  2:43.42    3:25.82   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
22  Iida Räike  2001      46.26  1:40.77  2:39.82    3:26.69   
  Salon Uimarit                   
                     
23  Auroora Tanninen  2001      49.10  1:43.35  2:39.91    3:27.27   
  Porin Pyrintö                   
                     
24  Essi Kankkunen  2000      47.05  1:38.97  2:43.28    3:28.93   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
25  Iida Nyman  2002      48.87  1:45.65  2:41.77    3:32.13   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
26  Netta Vesanen  2000      48.73  1:41.66  2:44.43    3:32.17   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
27  Annika Lepistö  2001      52.75  1:48.67  2:45.96    3:32.28   
  Porin Uimaseura                   
                     
28  Roosa Rantala  2002      47.75  1:41.24  2:44.83    3:32.46   
  Porin Pyrintö                   
                     
29  Nanette Wessman  2001      48.22  1:45.88  2:48.16    3:33.84   
  Porin Pyrintö                   
                     
30  Pinja Penttilä  2001      54.01  1:49.80  2:47.33    3:33.93   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
31  Senni Ovaskainen  2001      48.06  1:43.65  2:46.26    3:36.91   
  Lahden Uimaseura                   
                     
32  Iida Vesanto  2001      50.66  1:47.53  2:46.94    3:38.63   
  Koovee                   
                     
33  Jessica Kujanpää  2002      54.65  1:49.53  2:54.74    3:41.90   
  Aurajoen Uinti                   
                     
34  Laura Jokiranta  2000      56.04  1:56.00  2:54.80    3:41.93   
  Porin Pyrintö                   
                     
35  Laura Polvi  2000      50.53  1:49.69  2:50.05    3:42.86   
  Porin Pyrintö                   
                     
36  Peppi Palokangas  2002      52.45  1:48.59  2:54.05    3:43.42   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
37  Julia Kinnunen  2000      52.99  1:51.58  2:56.54    3:45.99   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
38  Vivi Valo  2002      55.63  1:51.37  2:54.11    3:47.94   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
39  Ellamari Lehtimäki  2001      51.63  1:57.24  3:03.93    3:54.22   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
40  Charlotte Ingberg  2002      59.07  1:57.40  3:10.75    3:59.88   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
41  Siiri Nurmi  2000      59.01  2:01.23  3:12.18    4:04.20   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
42  Emma Latva  2001      58.30  2:01.75  3:13.06    4:06.74   
  Koovee                   
                     
43  Juulia Mäkinen  2002      1:01.86  2:01.15  3:15.05    4:14.18   
  Koovee                   
                     
44  Pauliina Piirainen  2002      1:01.51  2:12.80  3:25.53    4:22.07   
  Koovee                   
                     
Essi Laine  2000              DSQ   
  Nokian Pyry                   
  SW 7.4 Lähdön / käännöksen jälkeen ylimääräinen käsiveto sukelluksissa               
                     
Fanni Pirhonen  2000              DSQ   
  Koovee                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Rebekka Pylväs  2000              DSQ   
  Koovee                   
  SW 7.3 Kädet ohittivat lantiolinjan uidessa               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner