2018-09-22   19:03:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Särkänniemiuinnit 2012

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  18:40   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2012         
 
 
Laji 16, 100m PU P-14, 16, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niklas Reunanen  1998      32.93        1:10.95   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Werneri Koskinen  1998      33.50        1:12.18   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Leevi Kinnunen  1998      34.18        1:14.64   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Valtteri Väisänen  1999      35.04        1:17.95   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
Sami Orenius  1998      33.52        1:21.56   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Eemeli Jussila  1998      36.89        1:22.07   
  Koovee                   
                     
Kim Tiainen  1998      38.73        1:24.76   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Rami Rissanen  1999      40.78        1:29.73   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
Oskari Lindroos  1998      39.76        1:30.04   
  Nokian Pyry                   
                     
10  Walentin Koskinen  2000      39.80        1:30.58   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
11  Jesse Nieminen  1998      40.84        1:32.00   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
12  Matias Manninen  1998      40.90        1:34.28   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
13  Lauri Tapio  1998      43.04        1:37.83   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
14  Pyry Nurmilo  1999      42.16        1:38.38   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
15  Tuomas Vainio  1998      44.53        1:38.75   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
16  Erik Verbitski  1999      46.39        1:39.26   
  Lahden Uimaseura                   
                     
17  Juho Luukkonen  1999      44.51        1:40.48   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
18  Oskar Nordquist  1999      50.38        1:41.92   
  Aurajoen Uinti                   
                     
19  Tatu Paasikallio  1999      48.95        1:45.36   
  Nokian Pyry                   
                     
20  Eemil Laine  1998      50.09        1:45.89   
  Nokian Pyry                   
                     
21  Aleksi Villanen  1999      52.37        1:54.38   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Mikko Seilonen  1998              DNF   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
 
Laji 16, 100m PU P-14, 16, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Elias Päivinen  1997      31.22        1:06.62   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Miika Tolvanen  1996      30.69        1:06.79   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Jimmy Nyberg  1996      31.88        1:11.58   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Jere Turunen  1997      34.07        1:15.00   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Miika Pentti  1997      32.70        1:16.33   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Pyry Lindberg  1996      36.27        1:16.53   
  Koovee                   
                     
Christian Mielonen  1996      36.49        1:17.22   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Rasmus Varjoranta  1997      34.61        1:18.02   
  Koovee                   
                     
Elias Hurskainen  1997      36.37        1:18.78   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
10  Jussi Kause  1997      35.90        1:19.59   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
                     
11  Daniel Zimmermann  1997      37.44        1:20.78   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Rafael Stenman  1997      38.95        1:24.54   
  Nokian Pyry                   
                     
13  Väinö Haapamäki  1996      38.09        1:26.88   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
14  Oskari Mäkinen  1997      39.23        1:28.54   
  Koovee                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner