2018-07-23   19:45:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Särkänniemiuinnit 2012

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  18:11   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2012         
 
 
Laji 14, 50m PU P-10, 12, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Wäinö Koskinen  2002              45.56   
  Tampereen Uimaseura                   
Jasu Ovaskainen  2002              46.71   
  Lahden Uimaseura                   
Otto Ollila  2002              48.91   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Jonas Lillman  2002              49.30   
  Lahden Uimaseura                   
Justus Hilaja  2002              49.38   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
Mio Harju  2002              50.36   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Tatu Hapuoja  2003              50.91   
  Koovee                   
Ville Kortteinen  2002              51.37   
  Kangasalan Urheilijat KU-68                   
Petr Pankratov  2002              51.97   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
10  Pavel Pankratov  2004              53.70   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
11  Marcus Forsel  2003              55.19   
  Kankaanpään Uimarit                   
12  Akseli Hakala  2003              57.60   
  Koovee                   
13  Pieti Raunio  2002              59.48   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
14  Sampo Soininen  2002              1:01.28   
  Swimming Jyväskylä                   
Nooa Lehtoniemi  2003              DSQ   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
  SW 8.3 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
 
Laji 14, 50m PU P-10, 12, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasimir Kirjonen  2000              35.68   
  Kankaanpään Uimarit                   
Jami Heinilä  2000              36.03   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
Lauri Törmä  2000              36.18   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
Leevi Lehti  2000              38.89   
  Porin Uimaseura                   
Niklas Uitto  2000              40.30   
  Koovee                   
Teemu Viitanen  2000              40.50   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Juho Alajääskö  2000              42.22   
  Nokian Pyry                   
Roope Aro  2000              42.71   
  Nokian Pyry                   
Sampo Kärkkäinen  2000              42.71   
  Nokian Pyry                   
10  Jakob Sievers  2000              43.33   
  Koovee                   
11  Leevi Luhtanen  2000              44.22   
  Porin Uimaseura                   
12  Kalle Hepojoki  2000              44.76   
  Swimming Jyväskylä                   
13  Veeti Salenius  2000              44.80   
  Keuruun Toverit                   
14  Atte-Mikael Ahonpää  2001              44.83   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
15  Roope Liuska  2000              45.25   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
16  Jiri Järvinen  2001              46.31   
  Swimming Jyväskylä                   
17  Oskari Neuvonen  2000              46.55   
  Swimming Jyväskylä                   
18  Riku Leino  2001              48.35   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
19  Perttu Somero  2001              48.61   
  Lahden Uimaseura                   
20  Timi Torkkel  2001              48.90   
  Swimming Team Riksu                   
21  Pirkka Perkola  2001              49.65   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
22  Kasperi Koskinen  2001              49.85   
  Keuruun Toverit                   
23  Juuso Kankkunen  2001              50.01   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
24  Veeti Joenranta  2001              50.27   
  Lahden Uimaseura                   
25  Olli Rautaporras  2000              50.31   
  Tampereen Uimaseura                   
26  Ilmari Jokinen  2001              50.39   
  Kangasalan Urheilijat KU-68                   
27  Aapo Puikkonen  2001              50.40   
  Tampereen Uimaseura                   
28  Walid Chouili  2001              51.00   
  Lahden Uimaseura                   
29  Juuso Toivonen  2001              51.09   
  Koovee                   
30  Saku Kovanen  2001              52.87   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
31  Juuso Kemppainen  2001              53.07   
  Nokian Pyry                   
32  Miko Järviö  2000              53.66   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
33  Aleksi Helminen  2001              54.23   
  Lahden Uimaseura                   
34  Tommy Iivanainen  2000              54.45   
  Vaajakosken Uimaseura                   
35  Iiro Lehtimäki  2001              54.67   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
36  Teemu Ihanamäki  2001              57.19   
  Kankaanpään Uimarit                   
37  Mikael Piirainen  2000              57.34   
  Koovee                   
38  Onni Kuronen  2000              57.66   
  Nokian Pyry                   
39  Eero Ala-Karvia  2001              1:01.06   
  Koovee                   
Arttu Kurttio  2001              DSQ   
  Kemin Työväen Uimarit                   
  SW 8.2 Käsien palautus veden alla               
Markus Hagström  2000              DSQ   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
  SW 8.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä               
Oskari Nopanen  2000              DSQ   
  Koovee                   
  SW 8.5 Sukellus uidessa               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2012 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner