Tulokset Kvarken Games 2012
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | KVARKEN GAMES | Tulostuspäivämäärä | 21 huhtikuu 2012 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vaasa | Tulostusaika | 18:19 | |||
Järjestäjä | Vaasan Uimaseura- Vasa Simsällskap | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 21 huhtikuu 2012 |
Laji 15, 100m PU T12, 14, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Katariina Jyrälä | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 41.02 | 1:25.92 | |||||
2 | Kaisa Pulkkinen | 2000 | Tornion Uimaseura | 40.48 | 1:26.75 | |||||
3 | Janina Ollikainen | 2000 | Porin Uimaseura | 41.51 | 1:28.44 | |||||
4 | Reetta-Maija Perätalo | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 42.16 | 1:30.56 | |||||
5 | Fanny Pesonen | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 42.85 | 1:31.30 | |||||
6 | Riikka Lahtinen | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 43.46 | 1:32.40 | |||||
7 | Petra Äkkinen | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 42.18 | 1:33.66 | |||||
8 | Kristiina Haapala | 2000 | Kankaanpään Uimarit | 41.00 | 1:34.86 | |||||
9 | Milka Aaltomaa | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 44.32 | 1:35.50 | |||||
10 | Veera Leinonen | 2000 | Kemin Työväen Uimarit | 41.30 | 1:36.66 | |||||
11 | Jenna Kaprali | 2000 | Nokian Pyry | 49.86 | 1:51.25 | |||||
12 | Pinja Pihlajamäki | 2000 | Kankaanpään Uimarit | 50.53 | 1:52.61 | |||||
13 | Emmi Hirvonen | 2000 | Kankaanpään Uimarit | 51.40 | 1:53.84 | |||||
14 | Ellamari Lehtimäki | 2001 | Kankaanpään Uimarit | 57.96 | 1:56.77 | |||||
15 | Julia Kinnunen | 2000 | Kemin Työväen Uimarit | 53.12 | 1:59.57 | |||||
Laji 15, 100m PU T12, 14, N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sanna-Riikka Räihä | 1998 | Oulun Uinti 1906 | 33.59 | 1:08.99 | |||||
2 | Elina Rauvala | 1998 | Oulun Uinti 1906 | 34.44 | 1:16.17 | |||||
3 | Karoliina Pulkkinen | 1998 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 37.18 | 1:19.90 | |||||
4 | Olivia Jokinen | 1998 | Kempeleen Pyrintö | 36.66 | 1:22.29 | |||||
5 | Vilma Hämäläinen | 1998 | Seinäjoen Uimarit | 37.59 | 1:23.32 | |||||
6 | Eveliina Palo | 1999 | Kemin Uimaseura | 39.30 | 1:23.72 | |||||
7 | Salla Jokio | 1998 | Vieskan Uimarit | 37.84 | 1:24.35 | |||||
8 | Saana Luokkanen | 1999 | Kempeleen Pyrintö | 38.49 | 1:24.88 | |||||
9 | Lotta Heikkinen | 1998 | Oulun Uinti 1906 | 39.48 | 1:25.01 | |||||
10 | Meri Hakala | 1999 | Kauhajoen Karhu | 41.93 | 1:25.61 | |||||
11 | Önne-liisa Kunman | 1998 | Kankaanpään Uimarit | 38.62 | 1:25.81 | |||||
12 | Iina Aro | 1998 | Nokian Pyry | 40.74 | 1:25.87 | |||||
13 | Satu-Lotta Pitko | 1998 | Kemin Uimaseura | 41.61 | 1:27.66 | |||||
14 | Meri Salo | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 42.03 | 1:29.58 | |||||
15 | Eevi Tyni | 1998 | Kempeleen Pyrintö | 43.65 | 1:30.60 | |||||
16 | Elina Pulkkinen | 1999 | Kempeleen Pyrintö | 42.05 | 1:31.23 | |||||
17 | Saga Räsänen | 1998 | Cetus | 43.19 | 1:32.50 | |||||
18 | Silja Saarela | 1999 | Oulun Lohet | 44.97 | 1:34.64 | |||||
19 | Iida Laukka | 1998 | Kempeleen Pyrintö | 43.91 | 1:35.09 | |||||
20 | Veera Santasalo | 1999 | Kankaanpään Uimarit | 46.75 | 1:40.58 | |||||
21 | Sonja Polvi | 1998 | Kankaanpään Uimarit | 46.54 | 1:41.41 | |||||
22 | Laura Haapanen | 1999 | Kankaanpään Uimarit | 44.82 | 1:45.03 | |||||
23 | Anmari Porkka | 1998 | Cetus | 46.98 | 1:45.74 | |||||
24 | Emma Lahti | 1999 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 52.11 | 1:50.15 | |||||
25 | Sylvi Björk | 1999 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 54.69 | 1:53.77 | |||||
- | Anni Keisala | 1998 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | DNF | ||||||
Laji 15, 100m PU T12, 14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Tessa Nurminen | 1994 | Eura Swimming Team | 31.32 | 1:06.71 | |||||
2 | Ida Villa | 1993 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 32.04 | 1:07.10 | |||||
3 | Mira Palovuori | 1997 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 31.82 | 1:07.62 | |||||
4 | Karoliina Kangas | 1993 | Lapuan Virkiä | 32.84 | 1:09.48 | |||||
5 | Terhi Saarenpää | 1994 | Lapuan Virkiä | 33.92 | 1:14.04 | |||||
6 | Ida Palenius | 1996 | Porin Pyrintö | 32.36 | 1:15.12 | |||||
7 | Jonna Tattari | 1994 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 34.49 | 1:17.27 | |||||
8 | Iida Karjalainen | 1997 | Oulun Uinti 1906 | 36.91 | 1:19.62 | |||||
9 | Ida Tienhaara | 1995 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 38.78 | 1:19.81 | |||||
10 | Lottamari Virtanen | 1996 | Kempeleen Pyrintö | 37.39 | 1:20.52 | |||||
11 | Maria Wimmer | 1997 | Oulun Lohet | 35.92 | 1:20.65 | |||||
12 | Heidi Ruonavaara | 1996 | Kemin Työväen Uimarit | 36.72 | 1:21.43 | |||||
13 | Helmi Yli-Äyhö | 1996 | Simmis Grani | 39.03 | 1:21.46 | |||||
14 | Milla Lackman | 1997 | Oulun Lohet | 38.67 | 1:21.58 | |||||
15 | Rosalinda Vainio | 1997 | Porin Pyrintö | 36.62 | 1:23.09 | |||||
16 | Noora Kojonen | 1996 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 36.50 | 1:23.96 | |||||
17 | Satu Siekkinen | 1994 | Porin Pyrintö | 39.15 | 1:25.51 | |||||
18 | Heidi Forma | 1993 | Porin Pyrintö | 37.76 | 1:27.37 | |||||
19 | Janina Hakala | 1997 | Kauhajoen Karhu | 41.28 | 1:29.27 | |||||
20 | Riikka Heikkilä | 1997 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 43.91 | 1:34.25 | |||||
21 | Sara Kiho | 1997 | Kankaanpään Uimarit | 41.82 | 1:34.44 | |||||
22 | Anette Seilonen | 1995 | Kankaanpään Uimarit | 46.53 | 1:44.80 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 21 huhtikuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | Tulostusaika | 18:19 |