Results for Tensta cup extra 2020
Below are all results from the competition shown by session.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tensta simhall |
Arrangör: |
Spårägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2020 till den 22 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
498 |
2:33.69 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Arvehed |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
537 |
2:45.56 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
496 |
2:19.42 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
301 |
3:01.66 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helena Fältman |
1980 |
Spårvägen Simförening |
|
367 |
2:34.13 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
490 |
2:20.00 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
366 |
2:50.30 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
260 |
2:52.88 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Sundbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
208 |
3:06.18 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
348 |
2:53.14 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
411 |
2:40.76 |
200m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
389 |
2:43.33 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
371 |
3:07.15 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-22 18:13:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tensta simhall |
Arrangör: |
Spårägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2020 till den 22 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
231 |
2:58.50 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
407 |
2:42.06 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
446 |
2:21.59 |
200m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidar Bekkewold Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
239 |
2:40.04 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
237 |
2:40.52 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
383 |
2:30.95 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
303 |
2:43.12 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
290 |
2:39.44 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
554 |
2:00.94 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
617 |
1:56.72 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
416 |
2:13.07 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
212 |
3:03.68 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Spårvägen Simförening |
|
497 |
2:05.37 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
433 |
2:22.97 |
200m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
315 |
2:41.02 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-22 18:21:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tensta simhall |
Arrangör: |
Spårägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2020 till den 22 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 400m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
594 |
4:38.22 |
400m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
432 |
5:09.29 |
400m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felicia Östlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
569 |
4:42.23 |
400m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-22 18:27:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tensta simhall |
Arrangör: |
Spårägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2020 till den 22 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 400m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
486 |
4:29.80 |
400m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
465 |
4:33.91 |
400m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
378 |
5:24.68 |
400m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Larsson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
488 |
4:29.57 |
400m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-22 18:34:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tensta simhall |
Arrangör: |
Spårägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2020 till den 22 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
427 |
1:12.88 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
481 |
1:04.12 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
350 |
1:20.13 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
231 |
1:29.42 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
361 |
1:10.55 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
229 |
1:22.08 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smilla Palmborg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
268 |
1:17.86 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Rosenholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
374 |
1:26.50 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Sundbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
185 |
1:28.17 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Takala |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
589 |
59.94 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
458 |
1:13.28 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
396 |
1:14.74 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
372 |
1:15.91 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
224 |
1:32.97 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-22 18:45:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tensta simhall |
Arrangör: |
Spårägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2020 till den 22 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
237 |
1:12.57 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
429 |
1:13.68 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidar Bekkewold Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
255 |
1:10.82 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
218 |
1:14.59 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
379 |
1:16.83 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
346 |
1:08.44 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
282 |
1:14.53 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
509 |
1:02.92 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
365 |
1:07.22 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
315 |
1:06.04 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konstantinos Georgiadis Thris |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
153 |
1:23.89 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Goulet |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
300 |
1:07.08 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristian Kasper |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
272 |
1:25.78 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
227 |
1:13.65 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
545 |
54.99 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
247 |
1:16.55 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-22 18:50:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tensta simhall |
Arrangör: |
Spårägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2020 till den 22 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 200m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
412 |
2:40.21 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
486 |
2:34.96 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-22 19:11:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tensta simhall |
Arrangör: |
Spårägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2020 till den 22 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
454 |
2:09.29 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
327 |
2:54.26 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-22 18:57:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tensta simhall |
Arrangör: |
Spårägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2020 till den 22 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Moa Arvehed |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
463 |
1:10.55 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
401 |
1:14.00 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
322 |
1:13.24 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
408 |
1:13.60 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
244 |
1:20.38 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smilla Palmborg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
292 |
1:25.13 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Rosenholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
288 |
1:25.53 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Sundbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
268 |
1:36.65 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
357 |
1:17.32 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
445 |
1:05.81 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
222 |
1:30.54 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felicia Östlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
474 |
1:19.97 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-22 19:04:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tensta simhall |
Arrangör: |
Spårägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2020 till den 22 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
174 |
1:26.04 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
308 |
1:11.14 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidar Bekkewold Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
206 |
1:34.11 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
183 |
1:37.92 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
350 |
1:18.87 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
289 |
1:07.90 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
436 |
1:03.39 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
245 |
1:28.77 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konstantinos Georgiadis Thris |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
129 |
1:49.80 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
550 |
54.83 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
558 |
54.57 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
158 |
1:30.29 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Spårvägen Simförening |
|
455 |
1:05.31 |
100m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
440 |
1:13.08 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
316 |
1:05.92 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-22 19:10:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tensta simhall |
Arrangör: |
Spårägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2020 till den 22 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
474 |
2:21.58 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
345 |
2:49.88 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
351 |
2:36.51 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Takala |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
572 |
2:26.72 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
445 |
2:24.63 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-22 19:13:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tensta simhall |
Arrangör: |
Spårägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2020 till den 22 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
399 |
2:28.87 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
371 |
2:47.20 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Goulet |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
DSQ |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
305 |
2:36.79 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristian Kasper |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
240 |
3:13.28 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
420 |
2:26.29 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
433 |
2:19.55 |
200m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-22 19:21:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|