Tulokset Bålsta Swim Open 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ester Costa |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
358 |
34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olivia Budden |
2007 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
320 |
35.62 |
+1.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alma Forsman |
2007 |
Köpings Simsällskap |
-.-- |
313 |
35.87 |
+1.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alice Roos |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
298 |
36.47 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Amanda Malmström |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
296 |
36.58 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elin Finne |
2007 |
Bålsta Simklubb |
|
293 |
36.70 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elin Söderlund |
2006 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
290 |
36.80 |
+2.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Esther Cederlund |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
267 |
37.82 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Moa Torsell |
2006 |
Avesta Simsällskap |
-.-- |
209 |
41.02 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Felicia Kihlberg |
2007 |
Hellas Simklubb |
|
181 |
43.05 |
+8.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Molly Brinck |
2007 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
180 |
43.16 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ellen Vikström |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
|
177 |
43.36 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Siobhan Millard |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
167 |
44.21 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Johanna Larsson |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
|
125 |
48.75 |
+14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tilde Jonasson |
2006 |
Hellas Simklubb |
|
101 |
52.35 |
+18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alice Hell |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 09:22:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
279 |
37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonna Scholz |
2009 |
Strängnäs Simklubb |
|
234 |
39.53 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Karin Lepschi |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
230 |
39.74 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Heikman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
217 |
40.55 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aziza Osman |
2008 |
Simklubben Ena |
-.-- |
191 |
42.30 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
186 |
42.68 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
158 |
45.02 |
+7.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Adele Bergman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
126 |
48.63 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Fanny Malmström |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
|
104 |
51.74 |
+14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kristina Bratt |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
100 |
52.48 |
+15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Majken Olsson |
2008 |
Hellas Simklubb |
|
93 |
53.81 |
+16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nora Öhrn |
2009 |
Avesta Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 09:22:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 09:22:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Bjällås |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
275 |
33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hanliang Xie |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
226 |
35.66 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Albin Löfqvist |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
225 |
35.75 |
+2.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olle Thorsén |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
192 |
37.67 |
+4.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Audunn Kristjansson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
162 |
39.83 |
+6.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Axel Svensson |
2006 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
161 |
39.95 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sixten Carlsson |
2007 |
Köpings Simsällskap |
-.-- |
135 |
42.31 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hugo Lindquist |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
125 |
43.45 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oskar Wessén |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
120 |
44.04 |
+10.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Yu Zhao |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
95 |
47.56 |
+14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jin Zhao |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
81 |
50.21 |
+16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Adrian Salcedo Muñoz |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sky Huang |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 09:23:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Ly |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
225 |
35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hector Pettersson |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
153 |
40.62 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Viggo Scholz |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
131 |
42.80 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mattias Camalich |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
72 |
52.18 |
+16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Albin Kirchhoff |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
70 |
52.74 |
+16.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
William Vide |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 09:23:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 09:25:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Bröstsim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Norgren |
2004 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
441 |
37.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
418 |
38.18 |
+0.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lora Encheva |
2004 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
406 |
38.56 |
+1.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellen Roos |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
397 |
38.84 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
300 |
42.64 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
291 |
43.07 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Linnea Malm |
2005 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
280 |
43.61 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rebecka Andersson |
2005 |
Simklubben Ena |
-.-- |
233 |
46.38 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 09:23:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 09:25:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jurijs Merkulvos |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
260 |
39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 09:23:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 09:23:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Fjärilsim Damer 17-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alice Johansson |
2003 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
342 |
1:18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 09:53:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 10:05:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Fjärilsim Herrar 17-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Jonsson |
2003 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
409 |
1:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 09:54:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 10:02:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Ryggsim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alice Roos |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.63 |
390 |
35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elin Finne |
2007 |
Bålsta Simklubb |
+0.87 |
380 |
35.44 |
+0.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ester Costa |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.74 |
326 |
37.29 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Malmström |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.89 |
288 |
38.87 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elin Söderlund |
2006 |
Upplands-Bro Simsällskap |
+0.72 |
270 |
39.68 |
+4.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ellen Vikström |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.88 |
254 |
40.53 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Moa Torsell |
2006 |
Avesta Simsällskap |
+0.66 |
252 |
40.64 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Esther Cederlund |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.67 |
244 |
41.06 |
+5.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Molly Brinck |
2007 |
Bålsta Simklubb |
+0.81 |
195 |
44.23 |
+9.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ellinor Lillefors |
2007 |
Bålsta Simklubb |
+0.79 |
192 |
44.46 |
+9.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Johanna Larsson |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
+0.78 |
84 |
58.56 |
+23.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alice Hell |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.41 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Siobhan Millard |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.92 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ida Bodén |
2006 |
Strängnäs Simklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 09:52:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Ryggsim Damer 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
+0.65 |
299 |
38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Heikman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
+0.77 |
270 |
39.68 |
+1.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.84 |
239 |
41.32 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karin Lepschi |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
+0.67 |
214 |
42.89 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aziza Osman |
2008 |
Simklubben Ena |
+0.79 |
195 |
44.22 |
+5.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.93 |
169 |
46.38 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elise Lagerberg |
2009 |
Bålsta Simklubb |
+0.75 |
161 |
47.12 |
+8.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Adele Bergman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
+0.82 |
158 |
47.45 |
+9.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kristina Bratt |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
+0.68 |
141 |
49.23 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Fanny Malmström |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.64 |
141 |
49.26 |
+10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tuwa Karlsson |
2010 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.74 |
132 |
50.40 |
+12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Noelia Cypriansen |
2009 |
Upplands-Bro Simsällskap |
+0.88 |
130 |
50.60 |
+12.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Disa Hagstad Västberg |
2008 |
Hellas Simklubb |
+0.83 |
123 |
51.53 |
+13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Siri Thermaenius |
2009 |
Strängnäs Simklubb |
+0.77 |
119 |
52.15 |
+13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elin Eriksson |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
+0.81 |
117 |
52.46 |
+14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Inez Eklund |
2008 |
Simklubben Ena |
+0.73 |
117 |
52.47 |
+14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Vilma Karlsson |
2009 |
Hellas Simklubb |
+0.70 |
83 |
58.64 |
+20.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nora Öhrn |
2009 |
Avesta Simsällskap |
+0.75 |
66 |
1:03.28 |
+24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tilda Bretz |
2011 |
Upplands-Bro Simsällskap |
+0.69 |
47 |
1:10.90 |
+32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Olivia Holm |
2010 |
Avesta Simsällskap |
+0.89 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Moa Bretz |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
+0.86 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonna Scholz |
2009 |
Strängnäs Simklubb |
+1.05 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 09:52:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 17:15:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Bjällås |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
+0.67 |
285 |
33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olle Thorsén |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.86 |
192 |
38.51 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Audunn Kristjansson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.78 |
186 |
38.89 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Albin Löfqvist |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.88 |
158 |
41.10 |
+7.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Axel Svensson |
2006 |
Upplands-Bro Simsällskap |
+0.83 |
129 |
43.87 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskar Wessén |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.69 |
122 |
44.73 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hugo Lindquist |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
+0.76 |
120 |
45.04 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Dennis Johdet |
2007 |
Simklubben Ena |
+1.06 |
108 |
46.63 |
+12.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Olle Jansten |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.86 |
105 |
47.02 |
+13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sixten Carlsson |
2007 |
Köpings Simsällskap |
+0.93 |
99 |
48.02 |
+14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Yu Zhao |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
+0.95 |
72 |
53.34 |
+19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jin Zhao |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
+0.91 |
64 |
55.33 |
+21.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Adrian Salcedo Muñoz |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
49 |
1:00.33 |
+26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Peter Löfving |
2007 |
Bålsta Simklubb |
+1.43 |
42 |
1:03.74 |
+29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sky Huang |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 10:01:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Ly |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.66 |
190 |
38.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viggo Scholz |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
+0.58 |
137 |
43.02 |
+4.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hector Pettersson |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
+0.82 |
132 |
43.60 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mattias Camalich |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
+0.80 |
91 |
49.23 |
+10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tim Eriksson |
2008 |
Köpings Simsällskap |
+0.90 |
83 |
50.75 |
+12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Fredrik Löfving |
2009 |
Bålsta Simklubb |
+1.04 |
48 |
1:00.74 |
+22.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Albin Kirchhoff |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
+0.79 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
William Vide |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 10:01:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 10:01:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Frisim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Norgren |
2004 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
471 |
29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
457 |
29.75 |
+0.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maja Björkbacka |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
450 |
29.91 |
+0.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alicia Budden |
2004 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
427 |
30.43 |
+0.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ellen Roos |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
386 |
31.47 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
383 |
31.56 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lora Encheva |
2004 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
379 |
31.66 |
+2.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
365 |
32.06 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Linnea Malm |
2005 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
342 |
32.78 |
+3.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rebecka Andersson |
2005 |
Simklubben Ena |
-.-- |
197 |
39.36 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 10:15:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 10:19:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Frisim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jurijs Merkulvos |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
313 |
29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vidar Hagstad Västberg |
2005 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
235 |
32.79 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 10:16:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 10:19:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Damer 17-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alice Johansson |
2003 |
Bålsta Simklubb |
+0.73 |
338 |
1:18.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 10:18:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 10:19:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar 17-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mats Norlin |
1965 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.80 |
261 |
1:16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leo Trolin |
2003 |
Hellas Simklubb |
+0.74 |
178 |
1:26.87 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 10:21:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 12:42:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Bröstsim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elin Finne |
2007 |
Bålsta Simklubb |
|
385 |
39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ester Costa |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
|
318 |
41.81 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alice Roos |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
300 |
42.63 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Malmström |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
294 |
42.91 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elin Söderlund |
2006 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
291 |
43.06 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Esther Cederlund |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
238 |
46.06 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Siobhan Millard |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
226 |
46.83 |
+7.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alice Hell |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
213 |
47.77 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ellinor Lillefors |
2007 |
Bålsta Simklubb |
|
206 |
48.33 |
+9.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ellen Vikström |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
|
205 |
48.37 |
+9.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Moa Torsell |
2006 |
Avesta Simsällskap |
|
199 |
48.87 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tilde Jonasson |
2006 |
Hellas Simklubb |
|
198 |
49.00 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Felicia Kihlberg |
2007 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
190 |
49.61 |
+10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Elin Nilsson |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
95 |
1:02.38 |
+23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Johanna Larsson |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
|
80 |
1:06.01 |
+26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 10:35:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Bröstsim Damer 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Heikman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
303 |
42.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aziza Osman |
2008 |
Simklubben Ena |
|
266 |
44.37 |
+1.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Karin Lepschi |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
239 |
45.98 |
+3.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
225 |
46.92 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Adele Bergman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
206 |
48.31 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
|
198 |
48.96 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Majken Olsson |
2008 |
Hellas Simklubb |
|
191 |
49.58 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kristina Bratt |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
146 |
54.21 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Noelia Cypriansen |
2009 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
139 |
55.08 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Beatrice Möller |
2008 |
Bålsta Simklubb |
|
139 |
55.10 |
+12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Fanny Malmström |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
|
127 |
56.70 |
+14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elise Lagerberg |
2009 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
122 |
57.53 |
+15.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vilma Karlsson |
2009 |
Hellas Simklubb |
|
121 |
57.72 |
+15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tuwa Karlsson |
2010 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
119 |
58.01 |
+15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Moa Bretz |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
118 |
58.22 |
+15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Inez Eklund |
2008 |
Simklubben Ena |
|
117 |
58.24 |
+15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Siri Thermaenius |
2009 |
Strängnäs Simklubb |
|
105 |
1:00.48 |
+17.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aprilia Sjöberg |
2010 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
100 |
1:01.47 |
+18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elin Eriksson |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
91 |
1:03.43 |
+20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Olivia Holm |
2010 |
Avesta Simsällskap |
|
79 |
1:06.51 |
+24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nora Öhrn |
2009 |
Avesta Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 10:35:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 10:53:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hanliang Xie |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
270 |
39.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Filip Bjällås |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
267 |
39.18 |
+0.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olle Thorsén |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
207 |
42.64 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Audunn Kristjansson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
186 |
44.18 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Albin Löfqvist |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
185 |
44.24 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Olle Jansten |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
144 |
48.07 |
+9.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Oskar Wessén |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
132 |
49.55 |
+10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hugo Lindquist |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
130 |
49.79 |
+10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Yu Zhao |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
129 |
49.88 |
+10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Dennis Johdet |
2007 |
Simklubben Ena |
-.-- |
115 |
51.90 |
+12.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jin Zhao |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
108 |
52.88 |
+13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Axel Svensson |
2006 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
101 |
54.14 |
+15.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Adrian Salcedo Muñoz |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
67 |
1:01.88 |
+22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peter Löfving |
2007 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sky Huang |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 10:45:25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hector Pettersson |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
182 |
44.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viggo Scholz |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
160 |
46.44 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Ly |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
|
152 |
47.29 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jonathan Enarsson |
2009 |
Köpings Simsällskap |
-.-- |
108 |
52.89 |
+8.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mattias Camalich |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
98 |
54.66 |
+10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Albin Kirchhoff |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hampus Enarsson |
2008 |
Köpings Simsällskap |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
William Larsson |
2010 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
William Vide |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 10:45:25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 10:45:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 400m Frisim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maja Björkbacka |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
|
488 |
4:57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alicia Budden |
2004 |
Bålsta Simklubb |
|
459 |
5:03.13 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alma Norgren |
2004 |
Bålsta Simklubb |
|
426 |
5:10.68 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
Bålsta Simklubb |
|
418 |
5:12.68 |
+15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
335 |
5:36.65 |
+39.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 11:07:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 400m Frisim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alice Roos |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
399 |
5:17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ester Costa |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
|
375 |
5:24.36 |
+6.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amanda Malmström |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
312 |
5:44.54 |
+27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellen Vikström |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
231 |
6:21.01 |
+1:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Felicia Kihlberg |
2007 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
219 |
6:28.02 |
+1:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tilde Jonasson |
2006 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
218 |
6:28.18 |
+1:10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 11:07:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 400m Frisim Damer 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Heikman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
271 |
6:01.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
256 |
6:08.37 |
+7.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
252 |
6:10.01 |
+8.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
222 |
6:26.16 |
+24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Disa Hagstad Västberg |
2008 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
185 |
6:50.44 |
+49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Fanny Malmström |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
144 |
7:25.64 |
+1:24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Majken Olsson |
2008 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 11:07:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 11:07:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 400m Frisim Herrar 17-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Jonsson |
2003 |
Eskilstuna Simklubb |
|
486 |
4:29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leo Trolin |
2003 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
234 |
5:44.12 |
+1:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 11:20:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 400m Frisim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vidar Hagstad Västberg |
2005 |
Hellas Simklubb |
|
205 |
5:59.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 11:20:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 400m Frisim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Axel Svensson |
2006 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
227 |
5:47.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 11:20:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 400m Frisim Herrar 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Ly |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
252 |
5:35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viggo Scholz |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
186 |
6:11.74 |
+35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Albin Kirchhoff |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
150 |
6:39.36 |
+1:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 11:20:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 11:20:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Fjärilsim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maja Björkbacka |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
|
459 |
31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alma Norgren |
2004 |
Bålsta Simklubb |
|
443 |
31.97 |
+0.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alicia Budden |
2004 |
Bålsta Simklubb |
|
405 |
32.94 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linnea Malm |
2005 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
333 |
35.15 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
321 |
35.57 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
321 |
35.59 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ellen Roos |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
300 |
36.41 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 13:07:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 13:10:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Fjärilsim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jurijs Merkulvos |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
275 |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vidar Hagstad Västberg |
2005 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
159 |
40.09 |
+6.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 13:08:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 13:10:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 100m Bröstsim Damer 17-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alice Johansson |
2003 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
377 |
1:26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 13:11:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 13:14:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar 17-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leo Trolin |
2003 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
263 |
1:26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 13:13:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 13:14:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ester Costa |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
|
432 |
30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elin Finne |
2007 |
Bålsta Simklubb |
|
399 |
31.14 |
+0.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alice Roos |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
385 |
31.51 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olivia Budden |
2007 |
Bålsta Simklubb |
|
347 |
32.63 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elin Söderlund |
2006 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
339 |
32.87 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alma Forsman |
2007 |
Köpings Simsällskap |
|
316 |
33.66 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amanda Malmström |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
301 |
34.21 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Moa Torsell |
2006 |
Avesta Simsällskap |
|
286 |
34.78 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Felicia Kihlberg |
2007 |
Hellas Simklubb |
|
278 |
35.10 |
+4.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ellen Vikström |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
|
274 |
35.28 |
+4.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Molly Brinck |
2007 |
Bålsta Simklubb |
|
261 |
35.88 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alice Hell |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
226 |
37.62 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tilde Jonasson |
2006 |
Hellas Simklubb |
|
214 |
38.32 |
+8.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Siobhan Millard |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
201 |
39.08 |
+8.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Johanna Larsson |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
|
163 |
41.91 |
+11.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elin Nilsson |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
95 |
50.11 |
+19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ida Bodén |
2006 |
Strängnäs Simklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 13:38:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
|
315 |
33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Heikman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
313 |
33.76 |
+0.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
311 |
33.81 |
+0.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karin Lepschi |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
255 |
36.13 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
247 |
36.53 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jonna Scholz |
2009 |
Strängnäs Simklubb |
|
245 |
36.61 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aziza Osman |
2008 |
Simklubben Ena |
|
229 |
37.46 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elise Lagerberg |
2009 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
213 |
38.37 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Majken Olsson |
2008 |
Hellas Simklubb |
|
194 |
39.59 |
+5.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Noelia Cypriansen |
2009 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
182 |
40.40 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Disa Hagstad Västberg |
2008 |
Hellas Simklubb |
|
179 |
40.68 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Beatrice Möller |
2008 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
164 |
41.82 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Inez Eklund |
2008 |
Simklubben Ena |
|
158 |
42.35 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Adele Bergman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
158 |
42.36 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Moa Bretz |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
158 |
42.37 |
+8.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Fanny Malmström |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
|
145 |
43.62 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Elin Eriksson |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
140 |
44.09 |
+10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tuwa Karlsson |
2010 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
124 |
45.89 |
+12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aprilia Sjöberg |
2010 |
Bålsta Simklubb |
|
118 |
46.71 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nora Öhrn |
2009 |
Avesta Simsällskap |
|
110 |
47.82 |
+14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vilma Karlsson |
2009 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
100 |
49.39 |
+15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Olivia Holm |
2010 |
Avesta Simsällskap |
|
84 |
52.29 |
+18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tilda Bretz |
2011 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
32 |
1:11.97 |
+38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 13:38:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 13:38:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Frisim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Bjällås |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
324 |
29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hanliang Xie |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
283 |
30.84 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Albin Löfqvist |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
247 |
32.26 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Albert Sjögren |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
221 |
33.50 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Audunn Kristjansson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
216 |
33.74 |
+4.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Olle Thorsén |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
213 |
33.91 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Axel Svensson |
2006 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
196 |
34.86 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hugo Lindquist |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
172 |
36.39 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Olle Jansten |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
167 |
36.73 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oskar Wessén |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
153 |
37.86 |
+8.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sixten Carlsson |
2007 |
Köpings Simsällskap |
|
144 |
38.58 |
+9.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Yu Zhao |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
125 |
40.44 |
+10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Dennis Johdet |
2007 |
Simklubben Ena |
|
117 |
41.32 |
+11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jin Zhao |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
94 |
44.50 |
+15.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Adrian Salcedo Muñoz |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
79 |
47.14 |
+17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Peter Löfving |
2007 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
23 |
1:10.58 |
+41.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 13:40:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Frisim Herrar 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Ly |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
247 |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viggo Scholz |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
180 |
35.85 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hector Pettersson |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
171 |
36.48 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mattias Camalich |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
139 |
39.06 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Albin Kirchhoff |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
124 |
40.57 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hampus Enarsson |
2008 |
Köpings Simsällskap |
|
97 |
44.02 |
+11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jonathan Enarsson |
2009 |
Köpings Simsällskap |
|
79 |
47.15 |
+14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Fredrik Löfving |
2009 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
44 |
57.35 |
+25.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
William Larsson |
2010 |
Strängnäs Simklubb |
|
25 |
1:08.71 |
+36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tim Eriksson |
2008 |
Köpings Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 13:40:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 13:41:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 50m Ryggsim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
Bålsta Simklubb |
|
474 |
32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alma Norgren |
2004 |
Bålsta Simklubb |
|
454 |
33.39 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maja Björkbacka |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
|
397 |
34.92 |
+2.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellen Roos |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.69 |
293 |
38.62 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linnea Malm |
2005 |
Upplands-Bro Simsällskap |
+0.68 |
273 |
39.53 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.85 |
272 |
39.58 |
+6.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lora Encheva |
2004 |
Strängnäs Simklubb |
+0.72 |
250 |
40.72 |
+7.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rebecka Andersson |
2005 |
Simklubben Ena |
+1.00 |
146 |
48.70 |
+15.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 13:45:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 13:45:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 50m Ryggsim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jurijs Merkulvos |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.76 |
172 |
39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vidar Hagstad Västberg |
2005 |
Hellas Simklubb |
+0.77 |
154 |
41.39 |
+1.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 13:45:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 13:45:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 200m Frisim Damer 17-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alice Johansson |
2003 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
400 |
2:29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 13:54:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 14:23:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 200m Frisim Herrar 17-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Jonsson |
2003 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
474 |
2:07.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 13:57:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 14:24:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 100m Medley Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Norgren |
2004 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
483 |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maja Björkbacka |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
435 |
1:14.58 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Roos |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
381 |
1:17.91 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linnea Malm |
2005 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
337 |
1:21.19 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 14:13:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 100m Medley Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elin Finne |
2007 |
Bålsta Simklubb |
|
381 |
1:17.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ester Costa |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
364 |
1:19.11 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alice Roos |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
358 |
1:19.52 |
+1.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elin Söderlund |
2006 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
328 |
1:21.92 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Amanda Malmström |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
300 |
1:24.40 |
+6.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alma Forsman |
2007 |
Köpings Simsällskap |
|
293 |
1:25.07 |
+7.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alice Hell |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
240 |
1:30.87 |
+12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ellen Vikström |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
|
239 |
1:30.96 |
+13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Moa Torsell |
2006 |
Avesta Simsällskap |
|
213 |
1:34.61 |
+16.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Felicia Kihlberg |
2007 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
206 |
1:35.56 |
+17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Molly Brinck |
2007 |
Bålsta Simklubb |
|
206 |
1:35.64 |
+17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Siobhan Millard |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
197 |
1:37.04 |
+19.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tilde Jonasson |
2006 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
159 |
1:44.12 |
+26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Johanna Larsson |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elin Nilsson |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 14:13:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 100m Medley Damer 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Heikman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
276 |
1:26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
262 |
1:28.24 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
|
252 |
1:29.39 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karin Lepschi |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
247 |
1:30.03 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aziza Osman |
2008 |
Simklubben Ena |
|
235 |
1:31.45 |
+4.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jonna Scholz |
2009 |
Strängnäs Simklubb |
|
212 |
1:34.72 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
|
211 |
1:34.88 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Adele Bergman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
162 |
1:43.61 |
+16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Disa Hagstad Västberg |
2008 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
149 |
1:46.57 |
+19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Noelia Cypriansen |
2009 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
145 |
1:47.42 |
+20.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Inez Eklund |
2008 |
Simklubben Ena |
|
131 |
1:51.13 |
+24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Fanny Malmström |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
|
127 |
1:52.29 |
+25.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Moa Bretz |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
117 |
1:55.27 |
+28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Majken Olsson |
2008 |
Hellas Simklubb |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elin Eriksson |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 14:13:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 14:13:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 100m Medley Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jurijs Merkulvos |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
274 |
1:17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vidar Hagstad Västberg |
2005 |
Hellas Simklubb |
-.-- |
179 |
1:29.03 |
+11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 14:22:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 100m Medley Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Bjällås |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
283 |
1:16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hanliang Xie |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
248 |
1:19.99 |
+3.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olle Thorsén |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
236 |
1:21.28 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Albin Löfqvist |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
229 |
1:22.13 |
+5.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Audunn Kristjansson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
195 |
1:26.61 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hugo Lindquist |
2007 |
Strängnäs Simklubb |
|
152 |
1:34.06 |
+17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Albert Sjögren |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
144 |
1:35.77 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oskar Wessén |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
137 |
1:37.38 |
+20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Olle Jansten |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
130 |
1:39.02 |
+22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sixten Carlsson |
2007 |
Köpings Simsällskap |
|
111 |
1:44.46 |
+27.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jin Zhao |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
90 |
1:52.07 |
+35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Dennis Johdet |
2007 |
Simklubben Ena |
|
75 |
1:59.11 |
+42.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Yu Zhao |
2007 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Adrian Salcedo Muñoz |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Axel Svensson |
2006 |
Upplands-Bro Simsällskap |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 14:22:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 100m Medley Herrar 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Ly |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
204 |
1:25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hector Pettersson |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
181 |
1:28.84 |
+3.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Viggo Scholz |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
176 |
1:29.57 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mattias Camalich |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
104 |
1:46.73 |
+21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Albin Kirchhoff |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
103 |
1:47.18 |
+21.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 14:22:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 14:22:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 400m Medley Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
413 |
5:47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Roos |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
398 |
5:52.02 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
338 |
6:11.67 |
+24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
Bålsta Simklubb |
-.-- |
267 |
6:41.76 |
+54.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lora Encheva |
2004 |
Strängnäs Simklubb |
-.-- |
236 |
6:58.52 |
+1:10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 14:45:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 400m Medley Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alice Roos |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
371 |
6:00.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Amanda Malmström |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
-.-- |
292 |
6:30.07 |
+29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-02-16 14:45:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 14:45:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 14:45:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|