Results for Cetus GP su
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:39 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 25m Selkäuinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
Laji 1, 25m Selkäuinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:39 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:48 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 25m Selkäuinti MIX Pojat, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 2, 25m Selkäuinti MIX Pojat, Loppukilpailut 11 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:48 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:48 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Selkäuinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
Laji 3, 50m Selkäuinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 10 v |
|
Laji 3, 50m Selkäuinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
25m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alicia Cennet Gültekin |
2007 |
|
122 |
24.18 |
|
|
|
51.65 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Kerttu Tallus |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
1:03.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:48 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:56 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Selkäuinti KUK Pojat, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 4, 50m Selkäuinti KUK Pojat, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 4, 50m Selkäuinti KUK Pojat, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
25m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oskari Peltonen |
2006 |
|
63 |
25.47 |
|
|
|
55.62 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:56 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:18 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Enna Äyrämöinen |
2007 |
|
379 |
38.79 |
1:20.72 |
2:03.26 |
|
2:44.72 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Dominika Stalinskaja |
2007 |
|
346 |
39.89 |
1:22.67 |
2:07.27 |
|
2:49.76 |
|
|
Cetus Espoo |
3:06.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Matilda Leppänen |
2007 |
|
310 |
40.16 |
1:26.11 |
2:11.63 |
|
2:56.16 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Anna Salo |
2007 |
|
288 |
41.97 |
1:28.86 |
2:16.15 |
|
3:00.36 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ellen Lindell |
2007 |
|
262 |
42.91 |
1:31.18 |
2:19.88 |
|
3:06.21 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Milka Marjakaarto |
2007 |
|
245 |
44.40 |
1:32.80 |
2:22.23 |
|
3:10.40 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Anja Miao |
2007 |
|
238 |
45.30 |
1:34.32 |
2:23.94 |
|
3:12.13 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ida Paaskoski |
2007 |
|
216 |
48.58 |
1:38.50 |
2:29.87 |
|
3:18.67 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Cécilia Richard |
2006 |
|
352 |
39.89 |
1:21.95 |
2:05.65 |
|
2:48.81 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Annaliina Mänttäri |
2006 |
|
347 |
39.86 |
1:22.70 |
2:06.39 |
|
2:49.57 |
|
|
Cetus Espoo |
2:54.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kia Mäennenä |
2006 |
|
268 |
42.98 |
1:30.90 |
2:18.89 |
|
3:04.75 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ninja Brelo |
2006 |
|
266 |
42.85 |
1:30.98 |
2:19.51 |
|
3:05.39 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Iiris Soilevaara |
2006 |
|
256 |
43.31 |
1:31.48 |
2:20.24 |
|
3:07.58 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Amanda Nilsson |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Iisa-lotta Rantaniitty |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kira Lindroos |
2005 |
|
524 |
35.10 |
1:12.42 |
1:50.24 |
|
2:27.85 |
|
|
Cetus Espoo |
2:25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Laura Kousa |
2005 |
|
488 |
34.54 |
1:13.69 |
1:53.15 |
|
2:31.44 |
|
|
Cetus Espoo |
2:34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Inka Vahtola |
2005 |
|
476 |
35.98 |
1:14.22 |
1:53.87 |
|
2:32.69 |
|
|
Cetus Espoo |
2:42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Hanna Martola |
2005 |
|
452 |
37.35 |
1:16.31 |
1:55.87 |
|
2:35.34 |
|
|
Cetus Espoo |
2:37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Anna Hakkarainen |
2005 |
|
422 |
37.78 |
1:17.63 |
1:59.34 |
|
2:38.88 |
|
|
Cetus Espoo |
2:45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Säde Ryynänen |
2005 |
|
405 |
38.64 |
1:19.41 |
2:00.64 |
|
2:41.15 |
|
|
Cetus Espoo |
2:41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Jasmin Savonen |
2005 |
|
395 |
39.11 |
1:20.26 |
2:01.79 |
|
2:42.38 |
|
|
Cetus Espoo |
2:49.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Kaarina Rihte |
2005 |
|
356 |
40.74 |
1:22.98 |
2:05.98 |
|
2:48.14 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Elina Ruha |
2005 |
|
354 |
39.09 |
1:22.17 |
2:06.15 |
|
2:48.52 |
|
|
Cetus Espoo |
2:48.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Rina Rantanen |
2005 |
|
345 |
39.95 |
1:23.13 |
2:07.03 |
|
2:49.88 |
|
|
Cetus Espoo |
3:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Emma Lönnberg |
2005 |
|
343 |
39.16 |
1:21.95 |
2:06.65 |
|
2:50.24 |
|
|
Cetus Espoo |
2:53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Lotta Nevalainen |
2005 |
|
300 |
42.01 |
1:27.53 |
2:12.80 |
|
2:57.92 |
|
|
Cetus Espoo |
3:05.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Iida Siltala |
2005 |
|
297 |
40.87 |
1:25.74 |
2:12.21 |
|
2:58.58 |
|
|
Cetus Espoo |
3:07.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Juulia Lindfors |
2005 |
|
251 |
44.25 |
1:32.06 |
2:21.09 |
|
3:09.00 |
|
|
Cetus Espoo |
3:17.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ciara Wacklin |
2004 |
|
486 |
35.55 |
1:14.05 |
1:53.20 |
|
2:31.55 |
|
|
Cetus Espoo |
2:35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aada Rissanen |
2004 |
|
485 |
35.09 |
1:13.27 |
1:52.30 |
|
2:31.72 |
|
|
Cetus Espoo |
2:27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Greta Beszteri |
2004 |
|
380 |
39.14 |
1:20.53 |
2:03.02 |
|
2:44.59 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Janita Severinkangas |
2004 |
|
357 |
39.17 |
1:21.80 |
2:04.83 |
|
2:47.96 |
|
|
Cetus Espoo |
2:56.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Beata Koroknay-Pál |
2004 |
|
356 |
39.25 |
1:22.72 |
2:06.60 |
|
2:48.10 |
|
|
Cetus Espoo |
2:49.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Julia Peltola |
2003 |
|
471 |
35.39 |
1:13.94 |
1:53.44 |
|
2:33.16 |
|
|
Cetus Espoo |
2:41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sofia Långström |
2003 |
|
370 |
37.58 |
1:19.65 |
2:02.96 |
|
2:45.97 |
|
|
Cetus Espoo |
2:43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sanna Valkonen |
2003 |
|
339 |
40.49 |
1:23.83 |
2:08.65 |
|
2:50.85 |
|
|
Cetus Espoo |
2:54.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ida Slöör |
2001 |
|
572 |
34.23 |
1:11.23 |
1:47.93 |
|
2:23.55 |
|
|
Cetus Espoo |
2:18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Peppi Siirtola |
2002 |
|
569 |
31.69 |
1:08.18 |
1:45.99 |
|
2:23.88 |
|
|
Cetus Espoo |
2:31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Siri Auvinen |
2002 |
|
561 |
34.19 |
1:10.81 |
1:47.68 |
|
2:24.55 |
|
|
Cetus Espoo |
2:21.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Helmi Tossavainen |
2002 |
|
499 |
34.82 |
1:13.25 |
1:52.44 |
|
2:30.31 |
|
|
Cetus Espoo |
2:28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Mirka Mettinen |
2002 |
|
471 |
35.47 |
1:14.08 |
1:54.00 |
|
2:33.23 |
|
|
Cetus Espoo |
2:32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Anni Savolainen |
2002 |
|
452 |
36.37 |
1:15.94 |
1:56.27 |
|
2:35.28 |
|
|
Cetus Espoo |
2:40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Emilia Flyckt |
2001 |
|
448 |
36.69 |
1:15.56 |
1:56.11 |
|
2:35.76 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Miia Puranen |
2001 |
|
329 |
40.35 |
1:24.79 |
2:09.54 |
|
2:52.58 |
|
|
Cetus Espoo |
3:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Cia Wacklin |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
2:37.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nelli Ohvo |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
175m |
|
Cetus Espoo |
2:31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Lehtinen |
2000 |
|
493 |
34.79 |
1:11.98 |
1:51.22 |
|
2:30.83 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:18 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:33 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tomi Silander |
2006 |
|
267 |
38.45 |
1:21.02 |
2:04.29 |
|
2:44.75 |
|
|
Cetus Espoo |
2:53.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Boris Minkovski |
2006 |
|
257 |
38.90 |
1:21.33 |
2:04.63 |
|
2:46.88 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aarne Laurila |
2006 |
|
233 |
39.77 |
1:24.25 |
2:09.60 |
|
2:52.40 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Luis Valero De La Iglesia |
2006 |
|
192 |
43.88 |
1:30.66 |
2:18.41 |
|
3:03.68 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
|
172 |
45.19 |
1:35.04 |
2:23.74 |
|
3:10.50 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Mikael Rasinmäki |
2006 |
|
159 |
46.26 |
1:36.74 |
2:27.44 |
|
3:15.66 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Anton Ahonen |
2006 |
|
154 |
48.06 |
1:38.77 |
2:29.51 |
|
3:17.74 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aleksi Sinisalo |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eeli Partanen |
2005 |
|
238 |
39.21 |
1:23.13 |
2:08.12 |
|
2:51.16 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Oscar Westerberg |
2005 |
|
213 |
42.08 |
1:26.76 |
2:13.00 |
|
2:57.65 |
|
|
Cetus Espoo |
3:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eemil Reijonen |
2005 |
|
138 |
47.53 |
1:39.92 |
2:33.17 |
|
3:25.25 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Samuli Masalin |
2004 |
|
350 |
34.70 |
1:12.60 |
1:51.70 |
|
2:30.50 |
|
|
Cetus Espoo |
2:48.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Samuel Saari |
2004 |
|
324 |
36.04 |
1:15.30 |
1:54.96 |
|
2:34.37 |
|
|
Cetus Espoo |
2:36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Viktor Asklöf |
2004 |
|
298 |
35.95 |
1:16.38 |
1:58.05 |
|
2:38.70 |
|
|
Cetus Espoo |
2:46.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lucas Lönnblad |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niklas Hatakka |
2003 |
|
522 |
31.20 |
1:05.46 |
1:39.05 |
|
2:11.74 |
|
|
Cetus Espoo |
2:18.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Luukas Vainio |
2003 |
|
427 |
32.44 |
1:07.66 |
1:44.16 |
|
2:20.83 |
|
|
Cetus Espoo |
2:26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alexander Huhtala |
2003 |
|
403 |
33.86 |
1:10.12 |
1:47.07 |
|
2:23.59 |
|
|
Cetus Espoo |
2:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
|
364 |
34.08 |
1:11.55 |
1:50.26 |
|
2:28.59 |
|
|
Cetus Espoo |
2:38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oscar Skjäl |
2002 |
|
502 |
31.64 |
1:05.48 |
1:39.69 |
|
2:13.49 |
|
|
Cetus Espoo |
2:14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
|
482 |
31.67 |
1:05.73 |
1:41.02 |
|
2:15.30 |
|
|
Cetus Espoo |
2:19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Henrik Purokoski |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
3:12.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roni Kallström |
2001 |
|
695 |
29.51 |
1:00.89 |
1:30.74 |
|
1:59.74 |
|
|
Cetus Espoo |
2:00.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Teemu Annala |
2001 |
|
502 |
31.37 |
1:04.82 |
1:39.50 |
|
2:13.49 |
|
|
Cetus Espoo |
2:13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
|
436 |
32.97 |
1:08.53 |
1:44.60 |
|
2:19.92 |
|
|
Cetus Espoo |
2:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Eerikki Laitala |
2001 |
|
429 |
32.81 |
1:08.46 |
1:44.55 |
|
2:20.62 |
|
|
Cetus Espoo |
2:34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Eemil Kylmä |
2001 |
|
406 |
32.84 |
1:08.34 |
1:45.57 |
|
2:23.24 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:33 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 200m Selkäuinti masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jan Johansson |
1966 |
|
242 |
39.59 |
1:22.19 |
2:06.12 |
|
2:50.22 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Juhani Soininen |
1941 |
|
40 |
1:07.41 |
2:25.93 |
3:48.28 |
|
5:07.98 |
|
|
Cetus Espoo |
4:57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:15 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:23 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
|
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
|
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
|
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jonna Vasara |
2002 |
|
469 |
34.49 |
|
|
|
1:10.81 |
|
|
Cetus Espoo |
1:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenni Alanen |
2002 |
|
465 |
34.49 |
|
|
|
1:11.00 |
|
|
Cetus Espoo |
1:12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Marleen Mikk |
2002 |
|
375 |
36.21 |
|
|
|
1:16.30 |
|
|
Cetus Espoo |
1:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aino Lehtinen |
2001 |
|
371 |
37.54 |
|
|
|
1:16.54 |
|
|
Cetus Espoo |
1:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Cami Wacklin |
2002 |
|
367 |
36.97 |
|
|
|
1:16.85 |
|
|
Cetus Espoo |
1:17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Tuike Hakala |
2001 |
|
313 |
38.93 |
|
|
|
1:20.97 |
|
|
Cetus Espoo |
1:26.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sohvi Nenonen |
1999 |
|
569 |
32.14 |
|
|
|
1:06.38 |
|
|
Cetus Espoo |
1:06.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sini Koivu |
1999 |
|
494 |
33.78 |
|
|
|
1:09.58 |
|
|
Cetus Espoo |
1:04.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ronja Riihinen |
2000 |
|
451 |
34.79 |
|
|
|
1:11.71 |
|
|
Cetus Espoo |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Piia Kaivola |
1999 |
|
310 |
39.38 |
|
|
|
1:21.27 |
|
|
Cetus Espoo |
1:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:23 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:35 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jermu Jääskö |
2006 |
|
126 |
47.48 |
|
|
|
1:37.59 |
|
|
Cetus Espoo |
1:43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aki Eveli |
2006 |
|
101 |
51.17 |
|
|
|
1:45.04 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Niilo Helkearo |
2006 |
|
86 |
51.65 |
|
|
|
1:50.86 |
|
|
Cetus Espoo |
2:01.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Henrik Rokityanskiy |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
1:36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aarne Nuutinen |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emil Tirkkonen |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
1:48.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Matti Vahtola |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oskari Repo |
2003 |
|
283 |
35.96 |
|
|
|
1:14.49 |
|
|
Cetus Espoo |
1:24.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Karri Suuronen |
2003 |
|
262 |
36.69 |
|
|
|
1:16.40 |
|
|
Cetus Espoo |
1:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Santtu Kosunen |
2003 |
|
222 |
38.57 |
|
|
|
1:20.73 |
|
|
Cetus Espoo |
1:26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Mattias Janhunen |
2003 |
|
172 |
41.11 |
|
|
|
1:27.92 |
|
|
Cetus Espoo |
1:27.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ilmari Laitala |
2003 |
|
112 |
49.75 |
|
|
|
1:41.47 |
|
|
Cetus Espoo |
1:42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Niko Silander |
2003 |
|
110 |
48.90 |
|
|
|
1:41.91 |
|
|
Cetus Espoo |
1:46.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Roni Severinkangas |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
1:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Otto Sormunen |
2002 |
|
481 |
30.13 |
|
|
|
1:02.42 |
|
|
Cetus Espoo |
1:05.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Daniel Rinne |
2002 |
|
474 |
29.93 |
|
|
|
1:02.75 |
|
|
Cetus Espoo |
1:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Leo Mikkonen |
2002 |
|
453 |
30.42 |
|
|
|
1:03.72 |
|
|
Cetus Espoo |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Joel Syrjä |
2002 |
|
313 |
34.13 |
|
|
|
1:12.08 |
|
|
Cetus Espoo |
1:16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sasha Cormier Simola |
2002 |
|
202 |
39.79 |
|
|
|
1:23.32 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 19 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jari Schwarte |
1990 |
|
586 |
28.16 |
|
|
|
58.46 |
|
|
Cetus Espoo |
56.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eetu Alitalo |
1999 |
|
584 |
28.50 |
|
|
|
58.52 |
|
|
Cetus Espoo |
57.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Miika Pentti |
1997 |
|
425 |
31.08 |
|
|
|
1:05.08 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jonni Aho |
1999 |
|
408 |
31.85 |
|
|
|
1:05.97 |
|
|
Cetus Espoo |
1:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Rasmus Virta |
1998 |
|
360 |
33.39 |
|
|
|
1:08.74 |
|
|
Cetus Espoo |
1:08.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:35 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:32 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m Selkäuinti masters N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenni Harjuoja |
1977 |
|
396 |
35.61 |
|
|
|
1:14.90 |
|
|
Cetus Espoo |
1:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Johanna Kara |
1965 |
|
334 |
38.15 |
|
|
|
1:19.31 |
|
|
Cetus Espoo |
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:32 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:32 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Liinu Nevalainen |
2009 |
|
190 |
|
|
|
|
44.61 |
|
|
Cetus Espoo |
49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Pennanen |
2003 |
|
456 |
|
|
|
|
33.34 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Verna Rostedt |
2002 |
|
442 |
|
|
|
|
33.69 |
|
|
Cetus Espoo |
33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mirva Kallström |
1999 |
|
554 |
|
|
|
|
31.25 |
|
|
Cetus Espoo |
30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:32 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:32 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 14, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 19 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Valtteri Eloranta |
1992 |
|
518 |
|
|
|
|
27.66 |
|
|
Cetus Espoo |
26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lassi Ohtonen |
1992 |
|
419 |
|
|
|
|
29.68 |
|
|
Cetus Espoo |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:32 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:33 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Selkäuinti masters N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:33 |
|
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:35 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 50m Selkäuinti masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Simo-pekka Torsti |
1960 |
|
200 |
|
|
|
|
37.96 |
|
|
Cetus Espoo |
36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Pavel Kobychev |
1971 |
|
139 |
|
|
|
|
42.83 |
|
|
Cetus Espoo |
44.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:35 |
|