Results for Cetus GP sku
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP sku |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:49 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenny Uusitalo |
2007 |
Cetus Espoo |
|
55.00 |
1:52.22 |
2:52.55 |
|
3:45.36 |
|
2 |
Anna Salo |
2007 |
Cetus Espoo |
|
55.31 |
1:51.50 |
3:02.14 |
|
3:53.48 |
|
3 |
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
|
57.14 |
1:56.78 |
3:05.59 |
|
3:55.59 |
|
- |
Anja Miao |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
|
42.26 |
1:43.52 |
2:39.30 |
|
3:23.97 |
|
2 |
Juulia Lindfors |
2005 |
Cetus Espoo |
|
55.51 |
1:51.02 |
2:47.72 |
|
3:32.93 |
|
3 |
Lotta Nevalainen |
2005 |
Cetus Espoo |
|
54.58 |
1:51.21 |
2:52.54 |
|
3:38.87 |
|
4 |
Isabella Hale |
2005 |
Cetus Espoo |
|
51.15 |
1:49.98 |
2:52.88 |
|
3:40.87 |
|
5 |
Taru Lax |
2005 |
Cetus Espoo |
|
50.95 |
1:50.38 |
2:58.51 |
|
3:48.07 |
|
6 |
Milla Tahvanainen |
2005 |
Cetus Espoo |
|
56.07 |
1:53.65 |
3:03.44 |
|
3:52.17 |
|
7 |
Helmi Jämsén |
2005 |
Cetus Espoo |
|
53.20 |
1:58.84 |
3:05.82 |
|
3:58.86 |
|
8 |
Emma Autio |
2005 |
Cetus Espoo |
|
59.31 |
2:00.15 |
3:09.11 |
|
4:01.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
|
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
|
35.01 |
1:14.68 |
2:05.88 |
|
2:41.80 |
|
2 |
Vilhelmiina Leppänen |
2003 |
Cetus Espoo |
|
34.81 |
1:18.46 |
2:05.89 |
|
2:41.82 |
|
3 |
Julia Peltola |
2003 |
Cetus Espoo |
|
35.01 |
1:19.58 |
2:08.52 |
|
2:46.00 |
|
4 |
Róza Nagy |
2003 |
Cetus Espoo |
|
35.78 |
1:18.66 |
2:07.55 |
|
2:46.03 |
|
5 |
Iina Von Schrowe |
2003 |
Cetus Espoo |
|
38.70 |
1:21.89 |
2:20.03 |
|
2:57.37 |
|
6 |
Martina Uusitalo |
2003 |
Cetus Espoo |
|
43.13 |
1:27.07 |
2:20.41 |
|
2:59.48 |
|
7 |
Emmi Partanen |
2003 |
Cetus Espoo |
|
40.93 |
1:31.75 |
2:21.79 |
|
3:01.83 |
|
8 |
Diana Seiger |
2003 |
Cetus Espoo |
|
40.44 |
1:26.77 |
2:23.92 |
|
3:04.28 |
|
9 |
Delia Helena Aho |
2003 |
Cetus Espoo |
|
43.50 |
1:30.54 |
2:27.17 |
|
3:05.11 |
|
10 |
Siiri Hargreaves |
2003 |
Cetus Espoo |
|
40.29 |
1:29.97 |
2:26.71 |
|
3:08.69 |
|
11 |
Edit Kull |
2003 |
Cetus Espoo |
|
40.75 |
1:28.94 |
2:24.46 |
|
3:10.60 |
|
12 |
Essi Salokorpi |
2003 |
Cetus Espoo |
|
44.36 |
1:34.34 |
2:30.15 |
|
3:11.16 |
|
13 |
Helle Peill |
2003 |
Cetus Espoo |
|
49.08 |
1:43.32 |
2:48.64 |
|
3:34.87 |
|
- |
Aada Laitila |
2003 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sanna Valkonen |
2003 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
SU->RU |
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
|
34.90 |
1:18.16 |
2:05.96 |
|
2:43.32 |
|
2 |
Jenni Alanen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
39.61 |
1:25.33 |
2:18.24 |
|
2:54.41 |
|
3 |
Cami Wacklin |
2002 |
Cetus Espoo |
|
39.80 |
1:23.98 |
2:18.12 |
|
2:57.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nelli Ohvo |
2001 |
Cetus Espoo |
|
35.85 |
1:19.74 |
2:03.55 |
|
2:39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 19 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:49 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP sku |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:49 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
|
55.90 |
1:50.83 |
3:07.35 |
|
3:50.87 |
|
- |
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
PU |
|
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
|
52.67 |
1:55.71 |
3:03.51 |
|
3:54.31 |
|
2 |
Pauli Rantatupa |
2005 |
Cetus Espoo |
|
57.14 |
2:00.93 |
4:15.66 |
|
4:15.66 |
|
- |
Max Dahl |
2005 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
|
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
|
32.91 |
1:12.43 |
1:55.28 |
|
2:30.97 |
|
2 |
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
|
33.34 |
1:15.15 |
2:02.81 |
|
2:40.01 |
|
3 |
Tuukka Inkilä |
2003 |
Cetus Espoo |
|
38.22 |
1:23.48 |
2:14.28 |
|
2:51.03 |
|
4 |
Mattias Janhunen |
2003 |
Cetus Espoo |
|
47.13 |
1:41.36 |
2:39.01 |
|
3:20.04 |
|
5 |
Ilmari Laitala |
2003 |
Cetus Espoo |
|
1:04.93 |
2:12.71 |
3:24.95 |
|
4:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniel Rinne |
2002 |
Cetus Espoo |
|
30.55 |
1:11.04 |
1:55.36 |
|
2:29.65 |
|
2 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
|
30.92 |
1:13.50 |
1:55.36 |
|
2:29.84 |
|
3 |
Joel Syrjä |
2002 |
Cetus Espoo |
|
36.25 |
1:20.93 |
2:07.18 |
|
2:45.19 |
|
4 |
Max Åström |
2002 |
Cetus Espoo |
|
33.51 |
1:18.29 |
2:10.22 |
|
2:51.55 |
|
- |
Henrik Purokoski |
2002 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eetu Alitalo |
1999 |
Cetus Espoo |
|
29.72 |
1:05.18 |
1:45.49 |
|
2:18.74 |
|
2 |
Santeri Huhtala |
1998 |
Cetus Espoo |
|
30.88 |
1:11.96 |
1:55.70 |
|
2:29.25 |
|
3 |
Rasmus Virta |
1998 |
Cetus Espoo |
|
31.00 |
1:13.60 |
1:58.31 |
|
2:29.60 |
|
4 |
Joonatan Lindfors |
1999 |
Cetus Espoo |
|
32.02 |
1:13.65 |
2:03.81 |
|
2:38.79 |
|
5 |
Frans Antila |
1998 |
Cetus Espoo |
|
32.42 |
1:20.16 |
2:12.07 |
|
2:48.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:49 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP sku |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:18 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Sekauinti Masters, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jan Johansson |
1966 |
Cetus Espoo |
|
33.87 |
1:18.71 |
2:09.02 |
|
2:48.26 |
|
2 |
Ahti Uusivuori |
1960 |
Cetus Espoo |
|
37.27 |
1:21.24 |
2:14.98 |
|
2:53.29 |
|
3 |
Arto Mynttinen |
1948 |
Cetus Espoo |
|
48.94 |
1:53.21 |
2:55.50 |
|
3:43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:18 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP sku |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:02 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
|
1:24.04 |
2:58.00 |
4:40.29 |
|
5:54.48 |
|
2 |
Greta Beszteri |
2004 |
Cetus Espoo |
|
1:27.04 |
3:03.06 |
4:40.35 |
|
6:01.07 |
|
3 |
Helmi Haverinen |
2004 |
Cetus Espoo |
|
1:37.18 |
3:06.71 |
4:49.42 |
|
6:12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
Laji 7, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Marleen Mikk |
2002 |
Cetus Espoo |
|
1:25.46 |
3:03.81 |
4:57.48 |
|
6:24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Kia Karike |
1999 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:02 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP sku |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:09 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
|
1:27.22 |
2:52.91 |
4:30.45 |
|
5:48.38 |
|
2 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
|
1:14.67 |
2:48.02 |
4:32.45 |
|
5:49.67 |
|
- |
Rasmus Mykkänen |
2003 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DNS |
|
- |
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
PU |
|
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oscar Skjäl |
2002 |
Cetus Espoo |
|
1:09.48 |
2:27.97 |
3:58.78 |
|
5:09.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tatu Jentze |
2001 |
Cetus Espoo |
|
1:18.77 |
2:52.71 |
4:30.15 |
|
5:50.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Joona Salminen |
2000 |
Cetus Espoo |
|
1:14.11 |
2:36.30 |
4:11.75 |
|
5:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Arttu Mäki |
1998 |
Cetus Espoo |
|
1:19.20 |
3:03.80 |
5:05.24 |
|
6:18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:09 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP sku |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 400m Sekauinti Masters, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Satu Rahkonen |
1977 |
Cetus Espoo |
|
1:18.42 |
2:50.65 |
4:25.75 |
|
5:45.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:15 |
|