Program for Sollentuna simfestival 2012
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar ABCD |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 535 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 25 m | 1:04.63 | |
2 | 133 | Gomez Anton | 1995 | POLISEN | BA2395 | 25 m | 1:04.75 | |
3 | 470 | Holmberg Sebastian | 1991 | TÄBY SIM | AG9391 | 25 m | 1:04.81 | |
4 | 411 | Sundin Konstantin | 1987 | SPÅRVÄGEN | AE9987 | 25 m | 1:05.42 | |
5 | 363 | Gustafson Tobias | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL8194 | 25 m | 1:07.20 | |
6 | 344 | Björk Viktor | 1992 | SPÅRVÄGEN | AW9592 | 25 m | 1:09.19 | |
7 | 495 | Nilsson Oskar | 1995 | TÄBY SIM | AD6595 | 25 m | 1:10.54 | |
8 | 569 | Vakoniemi Johan | 1985 | TYRESÖ SS | AB4985 | 50 m | 1:10.81 | |
9 | 204 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 1:10.85 | |
10 | 195 | Bådholm Marcus | 1991 | SKURU IK | AQ8391 | 25 m | 1:11.40 | |
11 | 577 | Lewin Marcus | 1992 | WISBY SS | AY8592 | 25 m | 1:12.16 | |
12 | 653 | Petrov Henrik | 1996 | TYRESÖ SS | AI4996 | 25 m | 1:12.26 | |
13 | 401 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 25 m | 1:12.52 | |
14 | 464 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 1:12.53 | |
15 | 124 | Ekholm Erland | 1996 | POLISEN | AT7196 | 25 m | 1:12.94 | |
16 | 596 | Carlsson Gustav | 1993 | IFÅ | 93A175 | 25 m | 1:13.07 | |
17 | 501 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:13.19 | |
18 | 35 | Wågström Victor | 1994 | ÅKERSBERGA | AY0394 | 25 m | 1:14.02 | |
19 | 571 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 1:14.33 | |
20 | 581 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 1:14.54 | |
21 | 288 | Berntsson Fredrik | 1994 | SÖDERTÖRN | BA8194 | 25 m | 1:14.67 | |
22 | 131 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 25 m | 1:14.91 | |
23 | 53 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:15.50 | |
24 | 615 | Vasilescu Cristian | 1997 | POLISEN | 25 m | 1:15.84 | ||
25 | 353 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 25 m | 1:16.22 | |
26 | 24 | Pirkizri Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 25 m | 1:16.49 | |
27 | 265 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 25 m | 1:17.04 | |
28 | 211 | Lindberg Petter | 1997 | SKURU IK | AJ2797 | 25 m | 1:18.18 | |
29 | 408 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 25 m | 1:18.71 | |
30 | 522 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 1:18.86 | |
31 | 12 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 1:19.37 | |
32 | 169 | Svalander William | 1998 | SALTSJÖB | AQ6998 | 25 m | 1:21.21 | |
33 | 588 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | BB2995 | 25 m | 1:21.38 | |
34 | 539 | Carlsson Anton | 1998 | TYRESÖ SS | AO3798 | 25 m | 1:21.75 | |
35 | 583 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 1:22.89 | |
36 | 576 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 1:23.97 | |
37 | 199 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:24.10 | |
38 | 208 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 1:24.61 | |
39 | 185 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:25.53 | |
40 | 294 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:25.98 | |
41 | 93 | Larsson Jesper | 1996 | GUSTAVSBER | AX5596 | 25 m | 1:26.77 | |
42 | 129 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:27.77 | |
43 | 41 | Amnelius Erik | 1996 | BOTK-RÖNN | AT6196 | 25 m | 1:27.81 | |
44 | 106 | Ericsson Felix | 1997 | ÖSMO SS | AX1997 | 25 m | 1:27.88 | |
45 | 574 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 1:28.47 | |
46 | 20 | Ljungberg Niklas | 1996 | ÅKERSBERGA | AV7396 | 25 m | 1:29.38 | |
47 | 584 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 1:29.61 | |
48 | 326 | Widmark Jonatan | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ7596 | 25 m | 1:30.63 | |
49 | 508 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:31.06 | |
50 | 369 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 25 m | 1:31.42 | |
51 | 547 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 1:32.30 | |
52 | 46 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ0198 | 25 m | 1:32.90 | |
53 | 570 | Österman Olle | 1998 | TYRESÖ SS | AQ2198 | 25 m | 1:33.26 | |
54 | 310 | Novevski Antonio | 1997 | SÖDERTÖRN | AP7197 | 25 m | 1:34.14 | |
55 | 553 | Nyman Jesper | 1998 | TYRESÖ SS | AP2598 | 25 m | 1:34.77 | |
56 | 14 | Jansson Sven | 1999 | ÅKERSBERGA | AC6199 | 25 m | 1:35.43 | |
57 | 609 | Bondarev Ilja | 1999 | POLISEN | AQ1599 | 25 m | 1:36.83 | |
58 | 300 | Kerkvoorde Jesper van | 1998 | SÖDERTÖRN | AT9398 | 25 m | 1:36.99 | |
59 | 499 | Olsson Sande Erik | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 25 m | 1:37.82 | |
60 | 157 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:39.91 | |
61 | 559 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 1:40.36 | |
62 | 626 | Annergren Fredrik | 2001 | TUREBERG | AC8301 | 25 m | 1:41.01 | |
63 | 395 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 1:41.72 | |
64 | 628 | Nordin David | 1998 | TUREBERG | AQ6598 | 25 m | 1:41.87 | |
65 | 496 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 1:42.11 | |
66 | 643 | Peterson Jonas | 1999 | TUREBERG | AJ0799 | 25 m | 1:43.62 | |
67 | 9 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 25 m | 1:43.96 | |
68 | 337 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 1:44.30 | |
69 | 540 | Engstrand Martin | 1999 | TYRESÖ SS | AJ5199 | 25 m | 1:44.79 | |
70 | 634 | Lundin Oliver | 2000 | TUREBERG | AI9100 | 25 m | 1:45.45 | |
71 | 582 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 1:46.33 | |
72 | 232 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | 1:48.86 | |
73 | 287 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 1:50.86 | |
74 | 273 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 25 m | 1:51.63 | |
75 | 303 | Manea David | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ8199 | 25 m | 1:52.31 | |
76 | 299 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 1:52.86 | |
77 | 367 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 25 m | 1:52.96 | |
78 | 347 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 1:57.11 | |
79 | 586 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 1:59.44 | |
80 | 416 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 2:01.08 | |
81 | 85 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | GUSTAVSBER | AI3701 | 25 m | ||
82 | 102 | Törnquist Oscar | 2000 | GUSTAVSBER | AM9300 | 25 m | ||
83 | 340 | Bernhadsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | ||
84 | 368 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 29 februari 2012 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb | Utskriftstid | 13:48 |