Program for UGP 1 - Eriksdal
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 551 | Nordin Marcus | 1992 | SÖDERTÄLJE | AD8592 | 25 m | 31.63 | |
2 | 512 | Bådholm Marcus | 1991 | SKURU IK | AQ8391 | 25 m | 32.25 | |
3 | 288 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 25 m | 32.39 | |
4 | 583 | Lewin Marcus | 1992 | WISBY SS | AY8592 | 25 m | 32.56 | |
5 | 15 | Ekholm Erland | 1996 | POLISEN | AT7196 | 25 m | 33.44 | |
6 | 582 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 34.57 | |
7 | 581 | Söderström Philip | 1993 | SS04 | AK2993 | 25 m | 35.20 | |
8 | 327 | Hagelin Alexander | 1995 | SK ENA | AT0195 | 25 m | 35.76 | |
9 | 206 | Soume Daniel | 1996 | SÖDERTÄLJE | AI6596 | 25 m | 35.77 | |
10 | 529 | Björkman Alfred | 1996 | SK NEPTUN | AQ7396 | 25 m | 37.03 | |
11 | 286 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 37.31 | |
12 | 584 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 38.33 | |
13 | 586 | Larsson Jesper | 1996 | GUSTAVSBER | AX5596 | 25 m | 39.04 | |
14 | 133 | Forsman Filip | 1997 | SKURU IK | AU6197 | 25 m | 39.35 | |
15 | 185 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 39.68 | |
16 | 118 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 39.95 | |
17 | 502 | Burebo Olof | 1944 | HELLAS SK | aa1144 | 25 m | 40.30 | |
18 | 202 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 40.51 | |
19 | 104 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 41.86 | |
20 | 120 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 42.98 | |
21 | 313 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 44.19 | |
22 | 129 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 25 m | 45.17 | |
23 | 214 | Welin-Berger Philip | 1999 | SÖDERTÄLJE | AF3199 | 25 m | 46.36 | |
24 | 490 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | 47.96 | |
25 | 507 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 48.83 | |
26 | 251 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 25 m | 48.87 | |
27 | 180 | Erovic David | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE9701 | 25 m | 50.23 | |
28 | 207 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 25 m | 50.38 | |
29 | 537 | Stensö Teodor | 1998 | SK NEPTUN | AQ2998 | 25 m | 50.82 | |
30 | 166 | Andersson Oscar | 2000 | SÖDERTÄLJE | AJ1900 | 25 m | 51.81 | |
31 | 186 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 52.65 | |
32 | 183 | Gustavsson Nisse | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE5701 | 25 m | 58.25 | |
33 | 168 | Bachir Gabriel | 2000 | SÖDERTÄLJE | AP2300 | 50 m | 1:03.18 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 10 februari 2012 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 11:32 |