Program for Grand Prix 3
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 8, 50m Backstroke Women |
World Seniors: Jing Zhao (1990) 27.06 2009-07-30 |
Europe Seniors: Daniela Samulski (1984) 27.23 2009-07-30 |
Nation Seniors: Emma Svensson (1992) 29.07 2009-07-02 |
Nation Juniors: Emma Svensson (1992) 29.07 2009-07-02 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 312 | Nevalainen Lotta | 1994 | FINLAND | 50 m | 29.65 | ||
2 | 250 | Knutsson Eljena | 1992 | YSTADS SS | AE2892 | 50 m | 30.19 | |
3 | 130 | Allberg Jessica | 1995 | SKURU IK | AY7895 | 50 m | 30.48 | |
4 | 28 | Hafström Sandra | 1991 | HS | AR1891 | 50 m | 30.53 | |
5 | 260 | Eriksson Linda | 1991 | SS04 | AI4891 | 50 m | 30.54 | |
6 | 43 | Eriksen Josefin | 1995 | JÄRFÄLLA S | AS2495 | 50 m | 30.61 | |
7 | 63 | Klarén Lovisa | 1992 | LANDSKRONA | AK1692 | 50 m | 30.65 | |
8 | 314 | Ovaska Janna | 1996 | FINLAND | 50 m | 30.78 | ||
9 | 100 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 50 m | 30.81 | |
10 | 75 | Andersson Madelene | 1995 | LASS | BH3495 | 50 m | 30.89 | |
11 | 321 | Luukkanen Carita | 1996 | FINLAND | 50 m | 31.20 | ||
12 | 50 | Carlén Erika | 1994 | JÖNKÖPING | AM5294 | 50 m | 31.59 | |
13 | 140 | Svensson Sofia | 1993 | SKÖVDE SS | AF0893 | 50 m | 31.76 | |
14 | 96 | Svensson Isabel | 1989 | MASS | BI9289 | 50 m | 32.01 | |
15 | 128 | Simonsson Klara | 1995 | S 02 | AO8495 | 50 m | 32.02 | |
16 | 21 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 50 m | 32.10 | |
17 | 164 | Lindquist Camilla | 1993 | SÖDERTÄLJE | AK2893 | 50 m | 32.15 | |
18 | 7 | Rautalin Emma | 1994 | Koovee | 50 m | 32.16 | ||
19 | 151 | Wahlström Emma | 1994 | SPÅRVÄGEN | AF9294 | 50 m | 32.18 | |
20 | 67 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 50 m | 32.21 | |
21 | 81 | Jakobsson Frida | 1992 | LASS | AX7292 | 50 m | 32.22 | |
22 | 139 | Stenhammar Emelie | 1993 | SKÖVDE SS | BH4293 | 50 m | 32.24 | |
23 | 167 | Wigholm My | 1991 | SÖDERTÄLJE | BE8291 | 50 m | 32.48 | |
24 | 176 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 32.72 | |
25 | 249 | Jönsson Dinah | 1998 | YSTADS SS | AN6498 | 50 m | 32.77 | |
26 | 132 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 50 m | 32.86 | |
27 | 13 | Magnusson Maja | 1992 | BOLLNÄS SS | BT7492 | 50 m | 32.90 | |
28 | 207 | Kruners Nike | 1996 | VARBERG | AN3496 | 50 m | 32.91 | |
29 | 216 | Hedman Felicia | 1995 | VÄSBY SS | BR6895 | 50 m | 32.96 | |
30 | 228 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 50 m | 33.38 | |
31 | 133 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 50 m | 33.48 | |
32 | 129 | Zetterström Amanda | 1994 | S 02 | BN6494 | 50 m | 33.59 | |
33 | 152 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 33.67 | |
34 | 160 | Engsoo Alexandra | 1998 | SÖDERTÄLJE | AF3898 | 50 m | 33.71 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 22 mars 2012 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening | Utskriftstid | 11:26 |