2017-12-14   18:06:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för JDM 2012 Värmland

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  Junior-DM    Utskriftsdatum  13 januari 2012   
  Tävlingsort  Filipstad    Utskriftstid  22:27   
  Arrangör  Wermlands Simförbund/Filipstad Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  14 januari 2012         
 
 
 
Gren 3, 50m Bröstsim Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
134  Hanna Angberg  2001  AN2601  FILIPSTAD    25m  1:08.96 
135  Thilde Engholm  2001  AN3601  FILIPSTAD    25m  54.88 
210  Isabelle Rydahl  2003  AC0203  KARLSTAD    25m  1:00.80 
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
222  Caroline Andersson  2001  AV4601  SÄFFLE SS    25m  54.18 
241  Michaela Thyberg  2000  AL6600  DEJE SS    25m  48.40 
223  Emelie Johansson  2000  AV7400  SÄFFLE SS    25m  47.47 
240  Matilda Johansson  1999  AE6699  DEJE SS    25m  48.39 
130  Marie Persson  1997  BH4297  ARVIKA SS    25m  50.85 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
151  Jennifer Sverdrup  1996  BG6496  GRUMS SS    25m  47.28 
141  Ajla Omic  1999  AH5299  FILIPSTAD    25m  44.99 
214  Ronja Tjärnmoen  1997  BL5297  KARLSTAD    25m  42.90 
162  Hanna Derring  1997  BH7497  KARLSKO SF    25m  43.96 
154  Alva Nyqvist  1999  AM8399  HAGFORS SS    25m  46.14 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
215  Julia Wahlund  1999  BB8699  KARLSTAD    25m  42.69 
126  Jenny Karlsson  1995  AK2495  ARVIKA SS    25m  42.03 
139  Ive Johansson  1998  AG9898  FILIPSTAD    25m  40.63 
137  Elin Höjd  1996  AT2296  FILIPSTAD    25m  41.50 
181  Elin Waara  1997  BD3497  KARLSKO SF    25m  42.64 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
170  Mikaela Jarlemark  1998  AF2698  KARLSKO SF    25m  40.49 
239  Linda Sköld  1998  AJ6498  SOLSTA    25m  39.59 
136  Frida Henriksson  1995  AH0695  FILIPSTAD    25m  39.01 
197  Linn Gustafsson  1998  AP2698  KARLSTAD    25m  39.56 
182  Klara Wallteng  1997  BK1897  KARLSKO SF    25m  39.63 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
173  Yvonne Katana  1994  BN6294  KARLSKO SF    25m  37.77 
133  Lina Andersson  1996  AL8296  FILIPSTAD    25m  36.65 
142  Amanda Persson  1996  AA5296  FILIPSTAD    25m  34.46 
179  Lovisa Rasko-Nguyen  1995  BA8695  KARLSKO SF    25m  36.48 
203  Sofi Marklew  1995  BJ2895  KARLSTAD    25m  37.70 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  13 januari 2012 
Licensierad till: Karlskoga Simförening  Utskriftstid  22:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start