Startliste for Novo Nordisk Hillerød Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 431 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 25 m | 1:17.47 | |
2 | 446 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 25 m | 1:17.66 | |
3 | 465 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 1:18.85 | |
4 | 452 | Larsen Nathja | 1995 | HVIDOVRE | 9534AF | 25 m | 1:19.04 | |
5 | 370 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | HILLERØD | 9896AV | 25 m | 1:19.09 | |
6 | 352 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | HILLERØD | 9658AB | 25 m | 1:21.73 | |
7 | 238 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 1:22.37 | |
8 | 427 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 1:22.74 | |
9 | 378 | Jacobsen Mathilde Top | 1999 | HILLERØD | 9968AN | 25 m | 1:23.26 | |
10 | 325 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 1:24.81 | |
11 | 169 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:25.11 | |
12 | 315 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 1:25.74 | |
13 | 436 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 25 m | 1:26.41 | |
14 | 459 | Rasmussen Eva | 1996 | HVIDOVRE | 9638AA | 25 m | 1:26.75 | |
15 | 19 | Bloch Sissel Gro Peltz | 1995 | HELSINGE | 9502AL | 25 m | 1:27.89 | |
16 | 428 | Reich Andrea | 1998 | BIRKERØD | 9898AN | 25 m | 1:29.30 | |
17 | 353 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | HILLERØD | 9784AA | 25 m | 1:29.99 | |
18 | 297 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:31.66 | |
19 | 66 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:32.70 | |
20 | 460 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 25 m | 1:34.34 | |
21 | 310 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 1:34.51 | |
22 | 260 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 1:36.92 | |
23 | 200 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 1:37.19 | |
24 | 138 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:37.41 | |
25 | 214 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:38.04 | |
26 | 281 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 25 m | 1:40.21 | |
27 | 45 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 1:40.43 | |
28 | 170 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:41.59 | |
29 | 308 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:41.97 | |
30 | 256 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 25 m | 1:42.64 | |
31 | 98 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:42.74 | |
32 | 250 | Carmel Sofie | 1997 | A6 | 9762AN | 25 m | 1:44.36 | |
33 | 100 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 1:44.82 | |
34 | 12 | Wibom Josefine Lykke | 2000 | HILLERØD | 0046AI | 25 m | 1:46.23 | |
35 | 58 | Ajslev Sandra A. | 2001 | ALLERØD | 0198AC | 25 m | 1:47.51 | |
36 | 103 | Belza Sigrid Tanghus | 1999 | FR.VÆRK | 9904AX | 25 m | 1:47.70 | |
37 | 466 | Poulsson Emilie | 1998 | HELSINGE | 9894AY | 25 m | 1:48.95 | |
38 | 266 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 1:49.23 | |
39 | 269 | Neve Kamilla | 2000 | A6 | 0082AE | 25 m | 1:50.82 | |
40 | 4 | Morsing Olivia | 2000 | HILLERØD | 0022AU | 25 m | 1:50.84 | |
41 | 340 | Bahrensceer Victoria S. | 1999 | HELSINGØR | 9962an | 25 m | 1:51.29 | |
42 | 203 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 1:51.86 | |
43 | 388 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 1:52.14 | |
44 | 72 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 1:52.67 | |
45 | 333 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 25 m | 1:54.54 | |
46 | 301 | Feuk Lærke | 1999 | HELSINGØR | 25 m | 1:55.46 | ||
47 | 146 | Johnbeck Marie | 2002 | ROSKILDE | 0202AF | 25 m | 1:55.57 | |
48 | 74 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 1:55.81 | |
49 | 137 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:56.26 | |
50 | 309 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:56.51 | |
51 | 202 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:57.62 | |
52 | 140 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 1:57.70 | |
53 | 1 | Bantz Asta | 1999 | HILLERØD | 9944AT | 25 m | 1:58.32 | |
54 | 285 | Magnus Natasja | 2000 | LAKSEN | 0024ae | 25 m | 1:58.39 | |
55 | 71 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 25 m | 1:58.79 | |
56 | 62 | Jensen Frida Sidenius | 2001 | ALLERØD | 0128AC | 25 m | 1:58.94 | |
57 | 110 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 1:59.38 | |
58 | 59 | Berner Julie Jarlbo | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
59 | 104 | Castell Sarah | 1999 | FR.VÆRK | 9932AN | 25 m | 2:00.14 | |
60 | 116 | Witte Emilie H. | 2000 | FR.VÆRK | 0022AL | 25 m | 2:00.19 | |
61 | 132 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:01.36 | |
62 | 160 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:03.15 | |
63 | 258 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | A6 | 0262AA | 25 m | 2:04.73 | |
64 | 134 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:05.49 | |
65 | 114 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 25 m | 2:10.81 | |
66 | 115 | Storgaard Cecilie Lynghøj | 2000 | FR.VÆRK | 0038AQ | 25 m | 2:11.28 | |
67 | 220 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 25 m | 2:11.66 | |
68 | 102 | Bakx Kira | 2002 | FR.VÆRK | 0232AD | 25 m | 2:14.67 | |
69 | 7 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:15.11 | |
70 | 225 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 25 m | 2:15.17 | |
71 | 161 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:18.01 | |
72 | 60 | Bill Ann Sophie | 2001 | ALLERØD | 0184AM | 25 m | 2:30.00 | |
73 | 279 | Winsley Louise | 1998 | A6 | 9838AV | 25 m | 2:34.46 | |
74 | 105 | Folcarelli Romina M | 2000 | FR.VÆRK | 0094AU | 25 m | 2:35.66 | |
75 | 224 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 25 m | ||
76 | 197 | Hansen Victoria | 2001 | TRITON B | 0122AM | 25 m | ||
77 | 189 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | ||
78 | 28 | Hansson Mathilde | 1999 | HELSINGE | 9948AS | 25 m | ||
79 | 302 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
80 | 184 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | ||
81 | 181 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | ||
82 | 112 | Nielsen Lærke Skov | 2001 | FR.VÆRK | 0112AK | 25 m | ||
83 | 239 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | ||
84 | 151 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
85 | 142 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | ||
86 | 247 | Bischoff Mathilde | 2001 | A6 | 25 m | |||
87 | 291 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 11 november 2011 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:06 |