Program for LRIKM aluekarsinta Etelä-Suomi 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 1, T13,14,15 200m Sekauinti |
Sponsori: Rosso Lohja, Vihdinkatu 1 |
T15 LRIKM-enntys Noora Laukkanen, OU-73, 2:17,18 2008 |
T14 LRIKM-enntys Patricia Aschan, RaisU, 2:18,05 2008 |
T13 LRIKM-enntys Noora Laukkanen, OU-73, 2:21,85 2006 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Koivuniemi Kerttu | 1998 | SCN | 98A052 | 25 m | 2:43.83 | 2:43.83 | |
2 | Andelin Roosa | 1998 | HyUS | 98A077 | 25 m | 2:44.94 | 2:44.94 | |
3 | Stenberg Annika | 1998 | Octopus | 98A065 | 25 m | 2:45.10 | 2:45.10 | |
4 | Sjlund Ylva | 1998 | SCRaseborg | 98A399 | 25 m | 2:48.63 | 2:48.63 | |
5 | Pihkamki Eveliina | 1998 | RiUS | 98A156 | 25 m | 2:49.49 | 2:49.49 | |
6 | Janhonen Emma | 1998 | JUK | 98A919 | 25 m | 2:56.05 | 2:56.05 | |
7 | Pelttari Mila | 1998 | JUK | 98A925 | 50 m | 3:01.89 | 2:56.89 | |
8 | Rautiainen Annika | 1998 | Octopus | 98A244 | 25 m | 2:57.70 | 2:57.70 | |
9 | Katajisto Alina | 1998 | NurKu | 98B083 | 25 m | 2:57.85 | 2:57.85 | |
10 | Raussi Anni | 1998 | KoVe-Ve | 98A279 | 25 m | 3:04.33 | 3:04.33 | |
11 | Hamberg Joanna | 1998 | VanVe | 98A830 | 50 m | 3:10.25 | 3:05.25 | |
12 | Saarinen Sanna | 1998 | SiWa | 98A362 | 25 m | 3:06.74 | 3:06.74 | |
13 | Malmi Katja | 1998 | VanVe | 98A468 | 25 m | 3:06.86 | 3:06.86 | |
14 | Kuntijrvi Marika | 1998 | VanVe | 98A818 | 25 m | 3:09.98 | 3:09.98 | |
15 | Heinonen Pinja | 1998 | RiUS | 98A509 | 25 m | 3:12.31 | 3:12.31 | |
16 | Kettunen Ella | 1998 | HyUS | 98B092 | 25 m | 3:13.77 | 3:13.77 | |
17 | Taskinen Suvi | 1998 | SiWa | 98B127 | 25 m | 3:15.69 | 3:15.69 | |
18 | Haarakangas Vera | 1998 | NurKu | 98A969 | 50 m | 3:20.97 | 3:15.97 | |
19 | Riittinen Jamina | 1998 | Poseidon | 98A486 | 25 m | 3:38.84 | 3:38.84 |
14 v |
1 | Plvimki Leona | 1997 | RiUS | 97A191 | 25 m | 2:29.38 | 2:29.38 | |
2 | Ruti Saara | 1997 | NumKis | 97A587 | 25 m | 2:31.10 | 2:31.10 | |
3 | Kulmala Camilla | 1997 | RiUS | 97A168 | 25 m | 2:34.89 | 2:34.89 | |
4 | Pnni Jade | 1997 | NumKis | 97A523 | 25 m | 2:36.93 | 2:36.93 | |
5 | Iivari Viivi | 1997 | SCN | 97A020 | 50 m | 2:44.38 | 2:39.38 | |
6 | Rm Ilona | 1997 | HaUS | 97A415 | 25 m | 2:44.96 | 2:44.96 | |
7 | Ruhala Lotta | 1997 | RiUS | 97A633 | 50 m | 2:54.10 | 2:49.10 | |
8 | Nyholm Iina | 1997 | VanVe | 97A146 | 25 m | 2:52.06 | 2:52.06 | |
9 | Vuin Maria | 1997 | Octopus | 97A588 | 50 m | 2:57.34 | 2:52.34 | |
10 | Elo Kristina | 1997 | Octopus | 97A001 | 25 m | 2:59.27 | 2:59.27 | |
11 | Maavirta Anniina | 1997 | VanVe | 97A984 | 25 m | 3:10.74 | 3:10.74 |
15 v |
1 | Karimaa Kiia | 1996 | Octopus | 96A144 | 25 m | 2:36.13 | 2:36.13 | |
2 | Mielonen Lotta | 1996 | SiWa | 96A453 | 50 m | 2:46.47 | 2:41.47 | |
3 | Tammi Noora | 1996 | Octopus | 96A469 | 50 m | 2:58.03 | 2:53.03 | |
4 | Brunila Jenna | 1996 | KoVe-Ve | 96A385 | 25 m | 2:54.22 | 2:54.22 |
Tekij: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspivmr | 19 marraskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Nummelan Kisaajat | Tulostusaika | 08:59 |