Program for Køge Open
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Køge Open Herfølge |
|
Udskriftsdato |
25 november 2011 |
|
|
Stævne by |
Herfølge |
|
Udskriftstidspunkt |
16:24 |
|
|
Arrangør |
Køge Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 november 2011 |
|
|
|
|
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (4) |
10 - 11 år: Maria Uldal (1998) 2:39.47 2009-10-25 |
9 år og yngre: Janni Martinussen (2001) 3:46.66 2010-12-04 |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
166 |
1 |
Elsa Wahlbeck |
2002 |
AM4202 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
149 |
2 |
Lovisa Gröndahl |
2000 |
AW7400 |
SK LAXEN |
|
25m |
4:20.84 |
222 |
3 |
Emma Henriksen |
2001 |
0158AA |
KØGE |
|
25m |
4:08.85 |
177 |
4 |
Ann Sophie Bill |
2001 |
0184AM |
ALLERØD |
|
25m |
4:20.00 |
70 |
5 |
Anna Melchior |
2000 |
0088AS |
GENTOFTE |
|
25m |
|
10 |
6 |
Laura Janner |
2002 |
0214AB |
TRITON B |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
105 |
1 |
Luna Donde Feilberg |
2000 |
0036AJ |
GI40HERMES |
|
25m |
3:52.69 |
106 |
2 |
Benedikte Dam Hoffmann |
2001 |
0144AB |
GI40HERMES |
|
25m |
3:30.52 |
11 |
3 |
Katrine Jensen |
2000 |
0034AA |
TRITON B |
|
25m |
3:22.58 |
67 |
4 |
Nanna Munch Kjøller |
2001 |
0106AG |
GENTOFTE |
|
25m |
3:29.87 |
144 |
5 |
Moa Bergstedt |
2000 |
AV1400 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:49.39 |
30 |
6 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
4:00.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
58 |
1 |
Emilie Dessau |
2000 |
0066AD |
GENTOFTE |
|
25m |
3:20.00 |
111 |
2 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
GI40HERMES |
|
25m |
3:11.09 |
54 |
3 |
Nicole Bennetsen |
2000 |
0048AA |
GENTOFTE |
|
25m |
3:10.00 |
108 |
4 |
Josefine Strand Nielsen |
2000 |
0048AI |
GI40HERMES |
|
25m |
3:10.00 |
239 |
5 |
Lærke Schlott Reichel |
2001 |
0152AD |
KØGE |
|
25m |
3:11.72 |
237 |
6 |
Josefine Paaske |
2002 |
0236AC |
KØGE |
|
25m |
3:21.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
221 |
1 |
Mette Hegelund |
2000 |
0068AC |
KØGE |
|
25m |
3:06.10 |
78 |
2 |
Nina Toft |
2000 |
0072AD |
GENTOFTE |
|
25m |
3:05.00 |
4 |
3 |
Amanda Duus |
2000 |
0076AA |
TRITON B |
|
25m |
2:41.26 |
66 |
4 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
25m |
2:44.09 |
32 |
5 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
25m |
3:05.27 |
55 |
6 |
Rosemarie Blicher |
2000 |
0076AO |
GENTOFTE |
|
25m |
3:06.13 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
25 november 2011 |
Licens til Køge Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
16:24 |
|