Program for Køge Open
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 33
|
Stvne navn |
Kge Open Herflge |
|
Udskriftsdato |
27 november 2011 |
|
|
Stvne by |
Herflge |
|
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
|
Arrangr |
Kge Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
25 november 2011 |
|
|
|
|
Lb 33, 200m Medley Damer |
Finaler (4) |
10 - 11 r: Mette Haagen Larsen (1997) 2:45.03 2008-10-26 |
9 r og yngre: Yazmin Grtler (2000) 3:26.79 2009-10-26 |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
Camilla Andersen |
2001 |
0168AK |
ISHJ |
|
25m |
4:09.18 |
182 |
3 |
Mille Graasbll |
2002 |
0234AB |
ALLERD |
|
25m |
4:00.00 |
96 |
4 |
Olivia Foltmar-Michaelsen |
2001 |
0154AJ |
TUNE |
|
25m |
4:01.12 |
3 |
5 |
Victoria Grn Brandelev |
2000 |
0058AK |
TRITON B |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Ida Sophie Ahm |
2001 |
0122AB |
GI40HERMES |
|
25m |
3:48.82 |
111 |
2 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
GI40HERMES |
|
25m |
3:35.57 |
176 |
3 |
Julie Jarlbo Berner |
2001 |
0192AP |
ALLERD |
|
25m |
3:30.00 |
251 |
4 |
Sarah Aarslew Jensen |
2000 |
0082af |
KGE |
|
25m |
3:33.54 |
106 |
5 |
Benedikte Dam Hoffmann |
2001 |
0144AB |
GI40HERMES |
|
25m |
3:40.00 |
98 |
6 |
Mette S. Khler |
2001 |
0192AK |
TUNE |
|
25m |
3:57.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GREVE |
|
25m |
3:26.22 |
109 |
2 |
Lea Alberte Olsen |
2000 |
0028AI |
GI40HERMES |
|
25m |
3:22.88 |
195 |
3 |
Emma Bobjerg |
2000 |
0052AJ |
ALLERD |
|
25m |
3:20.92 |
11 |
4 |
Katrine Jensen |
2000 |
0034AA |
TRITON B |
|
25m |
3:21.11 |
225 |
5 |
Victoria Kahr |
2001 |
0138AA |
KGE |
|
25m |
3:25.38 |
105 |
6 |
Luna Donde Feilberg |
2000 |
0036AJ |
GI40HERMES |
|
25m |
3:29.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
117 |
1 |
Celine Brock |
2000 |
0038AA |
HERLEV |
|
25m |
3:16.00 |
75 |
2 |
Nikoline N. Norby |
2000 |
0064AN |
GENTOFTE |
|
25m |
3:07.61 |
213 |
3 |
Melanie Degner |
2000 |
0098AC |
KGE |
|
25m |
2:55.03 |
54 |
4 |
Nicole Bennetsen |
2000 |
0048AA |
GENTOFTE |
|
25m |
3:04.08 |
32 |
5 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
25m |
3:13.76 |
139 |
6 |
Nana Hansen |
2000 |
0048AJ |
VORDINGB |
|
25m |
3:19.74 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
27 november 2011 |
Licens til Kge Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|