Program för Hoppe-Cup 2011
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 40
|
Tävling |
Hoppe Cup |
|
Utskriftsdatum |
03 december 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
17:52 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 december 2011 |
|
|
|
|
Gren 40, 100m Medley Fl 11 o y |
Finaler (7) |
11 år och yngre: Malin Svanhström 1:16.57 |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
206 |
2 |
Tova Wauge |
2000 |
AN9600 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:37.29 |
33 |
3 |
Alva Värmå |
2000 |
|
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
59 |
4 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
177 |
2 |
Linn Boije |
2000 |
BE5200 |
NYKÖPING |
|
25m |
|
43 |
3 |
Johanna Allerhed |
2001 |
AM7401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
17 |
4 |
Linn Lang-Forseth |
2000 |
|
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
77 |
5 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
75 |
6 |
Felicia Lindh |
2000 |
AY9800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
208 |
1 |
Julia Jörtsö |
2001 |
AM6401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
34 |
2 |
Emma Öberg |
2002 |
AF4402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:07.36 |
55 |
3 |
Ida Fundberg |
2002 |
AB6202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:02.41 |
129 |
4 |
Anna Krysén |
2003 |
AC2403 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:04.46 |
178 |
5 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
25m |
|
181 |
6 |
Julia Nordvall |
2000 |
BA1200 |
NYKÖPING |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Elin Carlsson |
2001 |
AV0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:56.81 |
2 |
2 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:51.45 |
157 |
3 |
Daniella Chabo |
2000 |
AF5200 |
NKK |
|
25m |
1:48.36 |
30 |
4 |
Ella Westholm |
2001 |
AR6401 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:49.99 |
188 |
5 |
Hannele Ålander |
2001 |
AC8601 |
SK ENA |
|
25m |
1:53.27 |
124 |
6 |
Alice Gustafsson |
2002 |
AC0802 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:59.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Elin Kårehagen |
2001 |
AG7601 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:45.65 |
35 |
2 |
Emilia Österberg |
2000 |
AU4200 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:43.66 |
14 |
3 |
Elin Konvicka |
2000 |
AC3800 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:41.11 |
88 |
4 |
Tova Persson |
2000 |
AJ5400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:42.65 |
139 |
5 |
Lisa Rydelius |
2001 |
AF8401 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:43.79 |
159 |
6 |
Ebba Eriksson |
2000 |
AM1600 |
NKK |
|
25m |
1:48.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:35.62 |
117 |
2 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:34.98 |
114 |
3 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:34.39 |
11 |
4 |
Ylwali Häggblad |
2000 |
AB2600 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:34.89 |
73 |
5 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:35.13 |
25 |
6 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:37.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Johanna Ly |
2000 |
AK6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:29.77 |
164 |
2 |
Ella Lindroth |
2001 |
AE1201 |
NKK |
|
25m |
1:29.36 |
131 |
3 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:22.98 |
127 |
4 |
Maja Jansson |
2000 |
AQ3200 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:23.14 |
161 |
5 |
Josefine Härdelin |
2001 |
AF4601 |
NKK |
|
25m |
1:29.48 |
22 |
6 |
Tilda Rekola-Weckström |
2000 |
AI6400 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:30.88 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
03 december 2011 |
Licensierad till: Eskilstuna Simsällskap |
Utskriftstid |
17:52 |
|