Startliste for Öppna Sörmländska Medleymästerskapen 2011
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 15 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 33.71 | |
2 | 24 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | AT0394 | 25 m | 33.85 | |
3 | 10 | Curacica Daniel | 1995 | ESKILSTUNA | AC9795 | 25 m | 34.74 | |
4 | 73 | Lindholm Pontus | 1994 | STRÄNGNÄS | AQ7194 | 25 m | 34.87 | |
5 | 46 | Bjälevik Gustav | 1997 | KÖPINGS SS | AT3197 | 25 m | 36.20 | |
6 | 18 | Lundberg Martin | 1995 | ESKILSTUNA | AI2795 | 25 m | 36.73 | |
7 | 48 | Eklund Jesper | 1998 | KÖPINGS SS | AJ0198 | 25 m | 37.46 | |
8 | 9 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 38.60 | |
9 | 14 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 39.82 | |
10 | 23 | Placek Julian | 1995 | ESKILSTUNA | AW3995 | 25 m | 39.91 | |
11 | 75 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 25 m | 40.24 | |
12 | 34 | Andersson Philip | 1994 | KATRINEHOL | AR5994 | 25 m | 40.54 | |
13 | 85 | Glemne Viktor | 1996 | STRÄNGNÄS | AW1796 | 25 m | 40.82 | |
14 | 5 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 41.30 | |
15 | 1 | Andersson Niklas | 1992 | ESKILSTUNA | AD9592 | 25 m | 41.43 | |
16 | 68 | Edebrink Johan | 1996 | STRÄNGNÄS | AL6996 | 25 m | 41.71 | |
17 | 4 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 41.85 | |
18 | 67 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 41.92 | |
19 | 8 | Brand-Larsson William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 42.79 | |
20 | 26 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 44.40 | |
21 | 7 | Brand-Larsson Sebastian | 1998 | ESKILSTUNA | AN1198 | 25 m | 46.70 | |
22 | 69 | Emmoth Martin | 1997 | STRÄNGNÄS | AS2397 | 25 m | 47.43 | |
23 | 40 | Lam Billy | 1995 | KATRINEHOL | AS3395 | 25 m | 47.66 | |
24 | 3 | Axelsson Philip | 1996 | ESKILSTUNA | AR4596 | 25 m | 47.90 | |
25 | 31 | Karlsson Henrik | 1998 | FLENS SS | AC7398 | 25 m | 51.54 | |
26 | 28 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 53.23 | |
27 | 79 | Gavoura Wiktor | 1999 | STRÄNGNÄS | AL1199 | 25 m | 56.66 | |
28 | 33 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 58.40 | |
29 | 39 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 1:02.77 | |
30 | 35 | Brazdeikis Lukas | 2000 | KATRINEHOL | AR7300 | 25 m | ||
31 | 45 | Söderlind Marcus | 1995 | KATRINEHOL | AN2195 | 25 m | ||
32 | 81 | Hoflin Markus | 1999 | STRÄNGNÄS | AN5799 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.01 | Utskriftsdatum | 24 oktober 2011 |
Licensierad till: Strängnäs Simsällskap | Utskriftstid | 21:23 |