Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Uinti Turku - Åbo Siming ry |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
09.05.2024 - 09.05.2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Miehet, P12 100m Rintauinti |
|
|
|
|
|
|
Sponsori: |
|
Ortomat Herpola |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
|
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Salonen |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:09.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kaapo Tuomainen |
2008 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:11.08 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nardi Orenshtein |
2005 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alvar Kankare |
2007 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:14.87 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gleb Burakov |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:15.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tero Soukka |
2007 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:15.60 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Niklas Tikkanen |
2007 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:18.15 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Noel Ehrlund |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:20.01 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hugo Ketola |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lauri Seppälä |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lauri Riitamaa |
2007 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
1:22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Niilo Lehtinen |
2009 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.30 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eino Marela |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:22.79 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Roope Piironen |
2007 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:23.85 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Márton Kovács-Balogh |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Valtteri Mäkelä |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
1:25.71 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
William Borgmästars |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:26.03 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Wili Sauhula |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:26.39 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Elmer Eepo Mikael Wirth |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:27.10 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Niko Koskela |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lauri Vuori |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:31.45 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Finn Jensén |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:32.40 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Yicheng August Li |
2012 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Viljami Rautiainen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:33.34 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Fran Klaric |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:33.97 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jack Jensén |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Aarne Lehtonen |
2009 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:35.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Elis Williamsson |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Anton Lillandt |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:38.63 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Melker Backlund |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:40.13 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Jyrki Mustakallio |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jaromir Gussev |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Frans Friman |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:41.27 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Akseli Lindqvist |
2012 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:43.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Markus Tervajoki |
2013 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:44.02 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Werneri Toivanen |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
1:44.63 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Niklas Lehtinen |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:45.51 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Daniel Sadiqi |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Eikka Laaksonen |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Max Richard |
2013 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:46.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Sasu Auromaa |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:47.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Patrik Zilliacus |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:47.52 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Veikka Akkola |
2012 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:47.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Henry Pettinen |
2009 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
1:47.57 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Eemil Koivumäki |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:48.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Kasper Manni |
2012 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:49.07 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Lucas Chun |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:49.58 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Niko Halinen |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:49.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Akseli Turunen |
2013 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:50.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Jackson Erfe |
2012 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Elias Dahlgren |
2013 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:50.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Onni Kuusisto |
2012 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:51.72 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Aarni Halmekoski |
2013 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:51.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Taito Huilla |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Niilo Arnell |
2012 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Aleksi Pesonen |
2012 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:54.07 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Lenni Rautio |
2013 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:55.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Ivan Tyurin |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:56.09 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Erik Nieminen |
2013 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:57.34 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Rasmus Kallio |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:57.77 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Viljo Kiukkonen |
2012 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
2:01.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Justus Nieminen |
2013 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
2:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Akseli Kivelä |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:10.34 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Sakari Tammela |
2013 |
Uinti-Vakka |
FIN |
2:10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Ilmari Juurakko |
2013 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Akseli Parkkinen |
2013 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:34.81 |
C |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Oskari Tuomola |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Lenni Rask |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Joonatan Näreoja |
2012 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09.05.2024 08.05.35 |
Tulospalvelu: Swimify 2,11 |
Lisensoitu: Uinti Turku - Åbo Simning |
|
|
|
|