Ohjelma Dansk Ã…rgangsmesterskab gruppe 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 7, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 50 m | 2:18.38 | |
2 | 78 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 2:21.16 | |
3 | 437 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 50 m | 2:21.87 | |
4 | 111 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 50 m | 2:22.38 | |
5 | 450 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 2:23.23 | |
6 | 413 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 50 m | 2:26.18 | |
7 | 234 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 50 m | 2:28.05 | |
8 | 182 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 50 m | 2:28.68 | |
9 | 230 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 2:29.02 | |
10 | 87 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:31.24 | |
11 | 380 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 50 m | 2:32.57 | |
12 | 118 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 2:32.76 | |
13 | 314 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 50 m | 2:33.19 | |
14 | 405 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 50 m | 2:33.36 | |
15 | 361 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 50 m | 2:33.57 | |
16 | 267 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 50 m | 2:33.87 | |
17 | 208 | Ubbesen Sofie | 1999 | DELTA | 9913AQ | 50 m | 2:33.88 | |
18 | 246 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 2:35.01 | |
19 | 313 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 50 m | 2:36.16 | |
20 | 363 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 2:36.53 | |
21 | 213 | Olsen Eva | 2000 | ISHØJ | 0094AM | 50 m | 2:36.91 | |
22 | 36 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 50 m | 2:37.15 | |
23 | 358 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 50 m | 2:37.54 | |
24 | 20 | Frydendal Frida | 1999 | SVENDBORG | 9952AL | 50 m | 2:37.76 | |
25 | 27 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 50 m | 2:39.83 | |
26 | 86 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 50 m | 2:40.25 | |
27 | 344 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 50 m | 2:41.75 | |
28 | 296 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 50 m | 2:44.23 | |
29 | 39 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 2:44.60 | |
30 | 109 | Knudsen Katrine | 2000 | ST ESBJERG | 0074AJ | 50 m | 2:45.08 | |
31 | 21 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 50 m | 2:45.11 | |
32 | 4 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 2:45.19 | |
33 | 19 | Petersen Sofie Steen | 2000 | HELSINGE | 0026AH | 50 m | 2:45.41 | |
34 | 356 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 50 m | 2:45.53 | |
35 | 205 | Andersen Martha | 1999 | DELTA | 9992AJ | 50 m | 2:45.73 | |
36 | 301 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 50 m | 2:46.04 | |
37 | 200 | Lønne Kristine | 2000 | TEMPO | 0016AL | 50 m | 2:46.85 | |
38 | 46 | Mcneese Beth | 2001 | PINGVINEN | 0186AL | 50 m | 2:47.01 | |
39 | 43 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 50 m | 2:47.21 | |
40 | 51 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 2:47.22 | |
41 | 406 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 2:47.34 | |
42 | 125 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 2:48.11 | |
43 | 439 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 50 m | 2:48.81 | |
44 | 191 | Rasmussen Mathilde C. O. | 1999 | KVIK | 9996AR | 50 m | 2:53.00 | |
45 | 404 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 2:56.55 | |
46 | 336 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 50 m | 2:59.17 | |
47 | 394 | Pedersen Nikita | 2000 | HORSENS | 0042AG | 50 m | 2:59.77 | |
48 | 189 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 3:05.65 | |
49 | 190 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 3:09.96 | |
50 | 383 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 3:10.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 19 juni 2011 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:30 |