Program for Nordic Open Masters 2011
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 27
|
Stævne navn |
Nordic Open Masters 2011 |
|
Udskriftsdato |
01 oktober 2011 |
|
|
Stævne by |
Brønshøj |
|
Udskriftstidspunkt |
13:52 |
|
|
Arrangør |
USG & Danish Swimming Federation |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 september 2011 |
|
|
|
|
Løb 27, 200m Medley, Women |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
280 |
3 |
Isa Hennariika Pietilä |
1978 |
30-34 |
Octopus |
|
25m |
4:00.00 |
409 |
4 |
Annie Metzsch |
1945 |
65-69 |
OSK |
|
25m |
3:43.62 |
234 |
5 |
Kirsi Uski-Aarnio |
1961 |
50-54 |
AUi |
|
25m |
3:50.00 |
329 |
6 |
Josephine Ramirez-Hedblom |
1990 |
20-24 |
LASS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
111 |
1 |
Kirsti Kanerva |
1952 |
55-59 |
PUS |
|
25m |
3:40.00 |
143 |
2 |
Cornelia Voutat |
1966 |
45-49 |
GI40HERMES |
|
25m |
3:25.00 |
350 |
3 |
Maria Rhodin |
1955 |
55-59 |
LULEÅ SS |
|
25m |
3:07.20 |
106 |
4 |
Svetlana Kozlova |
1965 |
45-49 |
NEVA STARS |
|
25m |
3:02.29 |
155 |
5 |
Tina D. Poulsen |
1973 |
35-39 |
GI40HERMES |
|
25m |
3:03.00 |
321 |
6 |
Mia Finnemann Schultz |
1972 |
35-39 |
ALLERØD |
|
25m |
3:15.84 |
125 |
7 |
Jaana Lattunen |
1973 |
35-39 |
Cetus |
|
25m |
3:30.00 |
224 |
8 |
Hilde Margrethe Hjertnes |
1957 |
50-54 |
Bergen OM |
|
25m |
3:41.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Inger Linn Krogh Hansen |
1969 |
40-44 |
Drammen SK |
|
25m |
3:00.00 |
89 |
2 |
Trine Salling Gudnitz |
1987 |
20-24 |
U.S.G |
|
25m |
2:50.00 |
243 |
3 |
Gudrun Ildstad |
1989 |
20-24 |
TS&LK |
|
25m |
2:46.80 |
127 |
4 |
Johanna Kara |
1965 |
45-49 |
Cetus |
|
25m |
2:46.58 |
401 |
5 |
Anna-Karin Josefson |
1964 |
45-49 |
VARBERG |
|
25m |
2:46.67 |
271 |
6 |
Sanne Juel |
1965 |
45-49 |
NÆSTVED |
|
25m |
2:50.00 |
289 |
7 |
Britt-Marie Bjerkhager |
1971 |
40-44 |
SK TRITON |
|
25m |
2:50.51 |
198 |
8 |
Pia Alexandersen |
1973 |
35-39 |
BIRKERØD |
|
25m |
3:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Caroline Suhr |
1971 |
40-44 |
BIRKERØD |
|
25m |
2:42.50 |
505 |
2 |
Lærke Dideriksen |
1984 |
25-29 |
FARUM |
|
25m |
2:39.00 |
337 |
3 |
Frida Persson |
1986 |
25-29 |
SK RAN |
|
25m |
2:37.34 |
328 |
4 |
Anette Philipsson |
1965 |
45-49 |
LASS |
|
25m |
2:33.05 |
267 |
5 |
Anja Bøjesen |
1986 |
25-29 |
NÆSTVED |
|
25m |
2:36.36 |
506 |
6 |
Sanne Otte |
1981 |
30-34 |
FARUM |
|
25m |
2:39.00 |
365 |
7 |
Hannah Gustafsson |
1983 |
25-29 |
MKK |
|
25m |
2:40.44 |
431 |
8 |
Heidi L. Thranum |
1987 |
20-24 |
AALBORG |
|
25m |
2:45.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
01 oktober 2011 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
13:52 |
|