Ohjelma IKM Aluekilpailut 2011 - Pohjoinen
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 1
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit, PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 kesäkuu 2011 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
17:07 |
|
|
Järjestäjä |
KemUS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
18 kesäkuu 2011 |
|
|
|
|
Laji 1, 200m SKU T-13, 14, 15 |
Loppukilpailut (9) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Milla Hakonen |
1998 |
98A616 |
OuLo |
|
50m |
3:30.63 |
3:25.63 |
2 |
Maren-Elle Länsman |
1996 |
96A074 |
HAHE |
|
50m |
3:14.18 |
3:09.18 |
3 |
Annika Immonen |
1997 |
97A246 |
OUS |
|
25m |
3:14.47 |
3:14.47 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anna Kortessalo |
1997 |
97A264 |
OUS |
|
50m |
3:08.83 |
3:03.83 |
2 |
Tytti Karjalainen |
1998 |
98A590 |
OuLo |
|
50m |
3:07.23 |
3:02.23 |
3 |
Jonna Laukkanen |
1998 |
98A328 |
SCV |
|
50m |
3:08.34 |
3:03.34 |
4 |
Aino Airaksinen |
1997 |
97A092 |
SCR |
|
25m |
3:06.00 |
3:06.00 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Enni Hukka |
1997 |
97A205 |
SCR |
|
50m |
3:06.98 |
3:01.98 |
2 |
Reetta Kantola |
1998 |
98A070 |
OU-73 |
|
50m |
3:05.11 |
3:00.11 |
3 |
Alina Juutinen |
1996 |
96A043 |
KemTU |
|
50m |
3:06.23 |
3:01.23 |
4 |
Roosa Kesonen |
1997 |
97B026 |
HAHE |
|
50m |
3:07.16 |
3:02.16 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Salla Ristioja |
1996 |
96A399 |
SCR |
|
25m |
2:57.87 |
2:57.87 |
2 |
Miia Rautio |
1997 |
97A391 |
SCR |
|
50m |
3:00.93 |
2:55.93 |
3 |
Elisa Satta |
1998 |
98A116 |
SCR |
|
25m |
2:57.43 |
2:57.43 |
4 |
Milla Alavuotunki |
1996 |
96A102 |
OU-73 |
|
25m |
2:58.00 |
2:58.00 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Katariina Konu |
1997 |
97A015 |
SCR |
|
50m |
3:00.35 |
2:55.35 |
2 |
Lilja Jämsä |
1996 |
96A673 |
OUS |
|
25m |
2:52.83 |
2:52.83 |
3 |
Janette Karppinen |
1996 |
96A303 |
OuLo |
|
25m |
2:53.38 |
2:53.38 |
4 |
Jenni Eteläinen |
1997 |
97A156 |
OU-73 |
|
50m |
3:00.79 |
2:55.79 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Essi Vilmilä |
1998 |
98A205 |
SCR |
|
25m |
2:51.44 |
2:51.44 |
2 |
Janina Pyrrö |
1998 |
98A169 |
KemjK |
|
50m |
2:55.69 |
2:50.69 |
3 |
Elli Lukkarinen |
1996 |
96A357 |
SCR |
|
25m |
2:51.40 |
2:51.40 |
4 |
Aino Alajuntti |
1997 |
97A492 |
OUS |
|
50m |
2:57.69 |
2:52.69 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lotta Heikkinen |
1998 |
98A165 |
OUS |
|
25m |
2:47.68 |
2:47.68 |
2 |
Anna Röytiö |
1998 |
98A003 |
SCR |
|
50m |
2:49.88 |
2:44.88 |
3 |
Sanni Siurua |
1996 |
96A356 |
SCR |
|
25m |
2:45.67 |
2:45.67 |
4 |
Julia Valikainen |
1998 |
98A894 |
KemUS |
|
50m |
2:55.65 |
2:50.65 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sonja Rajakangas |
1997 |
97A155 |
OUS |
|
50m |
2:47.88 |
2:42.88 |
2 |
Elina Rauvala |
1998 |
98A098 |
OUS |
|
50m |
2:46.88 |
2:41.88 |
3 |
Jutta Keränen |
1996 |
96A789 |
SCV |
|
50m |
2:47.15 |
2:42.15 |
4 |
Carita Heikkala |
1998 |
98A115 |
OuLo |
|
50m |
2:48.13 |
2:43.13 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sofia Ylihannu |
1997 |
97A255 |
OUS |
|
50m |
2:42.83 |
2:37.83 |
2 |
Juulia Aksila |
1996 |
96A034 |
KemUS |
|
25m |
2:29.98 |
2:29.98 |
3 |
Silja Känsäkoski |
1997 |
97A018 |
OUS |
|
50m |
2:37.09 |
2:32.09 |
4 |
Julia Ylihannu |
1997 |
97A254 |
OUS |
|
50m |
2:46.64 |
2:41.64 |
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 |
Tulostuspäivämäärä |
19 kesäkuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura |
Tulostusaika |
17:07 |
|