Program for Spar Nord Cup 2011
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 8, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:11.70 | |
2 | 160 | Jensen Anne-Mette | 1995 | VEJEN | 9546AI | 25 m | 1:13.91 | |
3 | 5 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:14.02 | |
4 | 197 | Theilgaard Kirstine | 1997 | WEST SWIM | 9734AV | 25 m | 1:14.38 | |
5 | 16 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 1:15.70 | |
6 | 62 | Holler Amalie Kjær | 1996 | KOLDING | 9626AX | 25 m | 1:16.39 | |
7 | 195 | Lauridsen Sabrina H. | 1996 | WEST SWIM | 9698AQ | 25 m | 1:18.80 | |
8 | 192 | Kristensen Nanna | 1996 | WEST SWIM | 9604AG | 25 m | 1:19.18 | |
9 | 165 | Rundstrøm Nicoline | 1996 | VEJEN | 9632AO | 25 m | 1:20.02 | |
10 | 206 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 25 m | 1:21.42 | |
11 | 204 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 1:21.66 | |
12 | 202 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:23.50 | |
13 | 140 | Pedersen Line | 1997 | TEMPO | 9706AV | 25 m | 1:28.53 | |
14 | 27 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:30.79 | |
15 | 134 | Hjannung Sarah | 1997 | TEMPO | 9736AY | 25 m | 1:30.94 | |
16 | 101 | Kristensen Camilla B. | 1997 | NYBORG | 9786AM | 25 m | 1:32.62 | |
17 | 114 | Schmidt Ida | 1997 | NYBORG | 9734AL | 25 m | 1:32.90 | |
18 | 32 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 1:33.80 | |
19 | 170 | Wildenschild Ane | 2000 | VEJEN | 0024AC | 25 m | 1:34.16 | |
20 | 120 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 1:35.00 | |
21 | 213 | Knudsen Cecilie | 1997 | ST ESBJERG | 9722AL | 25 m | 1:39.14 | |
22 | 116 | Stærmose Signe | 1999 | NYBORG | 9936AR | 25 m | 1:39.53 | |
23 | 100 | Gadegaard Sørine M | 1998 | NYBORG | 9806AU | 25 m | 1:41.74 | |
24 | 110 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:41.75 | |
25 | 90 | Wiis Celina R. | 1999 | KOLDING | 9998AO | 25 m | 1:41.85 | |
26 | 154 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | VARDE | 0046AC | 25 m | 1:41.85 | |
27 | 151 | Nielsen Line | 1999 | VARDE | 9938AG | 25 m | 1:43.44 | |
28 | 117 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 9922AR | 25 m | 1:43.91 | |
29 | 107 | Larsson Emma | 1999 | NYBORG | 9982AS | 25 m | 1:45.38 | |
30 | 121 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 1:46.24 | |
31 | 166 | Sognstrup Frauke | 1998 | VEJEN | 9826AH | 25 m | 1:46.29 | |
32 | 118 | Christense Therese Elkjær | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 1:46.84 | ||
33 | 115 | Schmidt Laura | 1998 | NYBORG | 9834AQ | 25 m | 1:47.82 | |
34 | 58 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 25 m | 1:49.47 | |
35 | 93 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:50.65 | |
36 | 144 | Brix Mette | 2000 | VARDE | 0048AK | 25 m | 1:54.07 | |
37 | 50 | Christensen Line | 1999 | KOLDING | 9988AY | 25 m | 1:56.92 | |
38 | 183 | Nikolajsen Nanette | 2000 | WEST SWIM | 0004AK | 25 m | 1:57.44 | |
39 | 80 | Nedergaard Frida | 1999 | KOLDING | 9964AY | 25 m | 1:58.07 | |
40 | 30 | Olsen Claudia | 1998 | FREM | 9854AR | 25 m | 2:02.87 | |
41 | 34 | Hansen Kille Bonde | 1999 | DELTA | 9988AX | 25 m | 2:09.15 | |
42 | 146 | Kehlet Emma | 2002 | VARDE | 0222AF | 25 m | 2:18.18 | |
43 | 85 | Schjødt Amanda | 1998 | KOLDING | 0068AQ | 25 m | 2:20.31 | |
44 | 61 | Hansen Mie Maj | 2000 | KOLDING | 0008AV | 25 m | 2:22.37 | |
45 | 46 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 25 m | |||
46 | 149 | Lund Thilde | 2001 | VARDE | 0152AI | 25 m | ||
47 | 64 | Højsager Ida | 2002 | KOLDING | 0278AH | 25 m | ||
48 | 17 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 25 m | |||
49 | 178 | Dam Sarah Louise | 1999 | WEST SWIM | 9978AO | 25 m | ||
50 | 135 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | ||
51 | 8 | Fisker Amalie | 1999 | AGF | 25 m | |||
52 | 148 | Kristensen Natasja | 2000 | VARDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 12 juni 2011 |
Licens til West Swim Esbjerg | Udskriftstidspunkt | 10:04 |