Startliste for Spar Nord Cup 2011
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 4, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:26.29 | |
2 | 214 | Rasmussen Anne Sofie | 1999 | ST ESBJERG | 9974AM | 25 m | 1:31.69 | |
3 | 143 | Rohde Vicky | 1999 | TEMPO | 9984AI | 25 m | 1:33.66 | |
4 | 154 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | VARDE | 0046AC | 25 m | 1:36.70 | |
5 | 116 | Stærmose Signe | 1999 | NYBORG | 9936AR | 25 m | 1:36.99 | |
6 | 170 | Wildenschild Ane | 2000 | VEJEN | 0024AC | 25 m | 1:37.05 | |
7 | 117 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 9922AR | 25 m | 1:37.45 | |
8 | 53 | Elmann Katrine | 1999 | KOLDING | 9988AM | 25 m | 1:37.75 | |
9 | 120 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 1:38.42 | |
10 | 118 | Christense Therese Elkjær | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 1:40.52 | ||
11 | 151 | Nielsen Line | 1999 | VARDE | 9938AG | 25 m | 1:43.48 | |
12 | 45 | Abildgaard Marie | 1999 | KOLDING | 9952AW | 25 m | 1:46.49 | |
13 | 110 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:47.33 | |
14 | 90 | Wiis Celina R. | 1999 | KOLDING | 9998AO | 25 m | 1:48.03 | |
15 | 131 | Christensen Christina | 1999 | TEMPO | 9912AN | 25 m | 1:50.42 | |
16 | 63 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 1:51.00 | |
17 | 50 | Christensen Line | 1999 | KOLDING | 9988AY | 25 m | 1:51.63 | |
18 | 89 | Toftegaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 1:52.80 | |
19 | 137 | Karlskov Karoline | 1999 | TEMPO | 9938AM | 25 m | 1:52.82 | |
20 | 144 | Brix Mette | 2000 | VARDE | 0048AK | 25 m | 1:53.72 | |
21 | 153 | Nielsen Thilde | 2001 | VARDE | 0156AL | 25 m | 1:54.98 | |
22 | 135 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 25 m | 1:55.02 | |
23 | 107 | Larsson Emma | 1999 | NYBORG | 9982AS | 25 m | 1:57.45 | |
24 | 42 | Ryser Isabella S | 2001 | DELTA | 0146AD | 25 m | 1:58.13 | |
25 | 57 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 2:00.81 | |
26 | 93 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:06.50 | |
27 | 183 | Nikolajsen Nanette | 2000 | WEST SWIM | 0004AK | 25 m | 2:09.23 | |
28 | 133 | Heilmann Mai | 2000 | TEMPO | 0042AM | 25 m | 2:10.77 | |
29 | 33 | Hansen Frederikke | 2002 | DELTA | 25 m | 2:19.23 | ||
30 | 91 | Wind Line M. C. | 1999 | KOLDING | 9916AT | 25 m | 2:22.19 | |
31 | 148 | Kristensen Natasja | 2000 | VARDE | 25 m | |||
32 | 8 | Fisker Amalie | 1999 | AGF | 25 m | |||
33 | 126 | Riis Kathrine Bentin | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | |||
34 | 129 | Bliksted Anna | 2001 | TEMPO | 0152AO | 25 m | ||
35 | 139 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | ||
36 | 29 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | ||
37 | 190 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | EFT | ||
38 | 25 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 25 m | ||
39 | 17 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 12 juni 2011 |
Licens til West Swim Esbjerg | Udskriftstidspunkt | 10:04 |