Program for Spar Nord Cup 2011
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 18, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Jensen Anne-Mette | 1995 | VEJEN | 9546AI | 25 m | 1:22.18 | |
2 | 84 | Sandvang Malene | 1995 | KOLDING | 9566AD | 25 m | 1:22.71 | |
3 | 22 | Hakesberg Lea Juul | 1996 | FREM | 9652AN | 25 m | 1:25.24 | |
4 | 210 | Schmidt Julie | 1997 | ST ESBJERG | 9786AR | 25 m | 1:25.64 | |
5 | 208 | Lange Anna C. | 1998 | ST ESBJERG | 9814AU | 25 m | 1:26.36 | |
6 | 59 | Guldborg Sandra | 1998 | KOLDING | 9842AN | 25 m | 1:28.83 | |
7 | 195 | Lauridsen Sabrina H. | 1996 | WEST SWIM | 9698AQ | 25 m | 1:29.20 | |
8 | 122 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 1:29.87 | |
9 | 4 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 1:30.40 | |
10 | 161 | Jensen Nadja | 1996 | VEJEN | 9652AP | 25 m | 1:31.31 | |
11 | 132 | Elkjær Laura | 1998 | TEMPO | 25 m | 1:31.82 | ||
12 | 27 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:33.42 | |
13 | 213 | Knudsen Cecilie | 1997 | ST ESBJERG | 9722AL | 25 m | 1:38.79 | |
14 | 15 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 1:39.07 | |
15 | 114 | Schmidt Ida | 1997 | NYBORG | 9734AL | 25 m | 1:40.00 | |
16 | 45 | Abildgaard Marie | 1999 | KOLDING | 9952AW | 25 m | 1:40.95 | |
17 | 39 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 1:41.17 | |
18 | 109 | Mortensen Fie | 1997 | NYBORG | 9744AL | 25 m | 1:41.63 | |
19 | 117 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 9922AR | 25 m | 1:41.91 | |
20 | 158 | Buhrkall Inge | 1996 | VEJEN | 9672AY | 25 m | 1:42.64 | |
21 | 118 | Christense Therese Elkjær | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 1:42.93 | ||
22 | 121 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 1:43.29 | |
23 | 120 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 1:43.61 | |
24 | 154 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | VARDE | 0046AC | 25 m | 1:44.71 | |
25 | 134 | Hjannung Sarah | 1997 | TEMPO | 9736AY | 25 m | 1:44.84 | |
26 | 47 | Carstensen Cathrine E | 1999 | KOLDING | 9908AU | 25 m | 1:48.56 | |
27 | 29 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:48.95 | |
28 | 32 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 1:49.46 | |
29 | 116 | Stærmose Signe | 1999 | NYBORG | 9936AR | 25 m | 1:50.55 | |
30 | 76 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 25 m | 1:53.63 | |
31 | 37 | Jensen Maja Holm | 1999 | DELTA | 9966AY | 25 m | 1:55.74 | |
32 | 115 | Schmidt Laura | 1998 | NYBORG | 9834AQ | 25 m | 1:56.19 | |
33 | 100 | Gadegaard Sørine M | 1998 | NYBORG | 9806AU | 25 m | 1:56.22 | |
34 | 91 | Wind Line M. C. | 1999 | KOLDING | 9916AT | 25 m | 1:58.09 | |
35 | 101 | Kristensen Camilla B. | 1997 | NYBORG | 9786AM | 25 m | 1:58.39 | |
36 | 126 | Riis Kathrine Bentin | 1999 | SØNDERBORG | 25 m | 1:58.69 | ||
37 | 144 | Brix Mette | 2000 | VARDE | 0048AK | 25 m | 1:59.05 | |
38 | 151 | Nielsen Line | 1999 | VARDE | 9938AG | 25 m | 1:59.37 | |
39 | 90 | Wiis Celina R. | 1999 | KOLDING | 9998AO | 25 m | 1:59.60 | |
40 | 25 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 25 m | 1:59.72 | |
41 | 147 | Klemmensen Karin Vind | 1998 | VARDE | 9894BA | 25 m | 2:01.22 | |
42 | 85 | Schjødt Amanda | 1998 | KOLDING | 0068AQ | 25 m | 2:03.00 | |
43 | 48 | Christensen Frederikke | 1998 | KOLDING | 25 m | 2:04.09 | ||
44 | 80 | Nedergaard Frida | 1999 | KOLDING | 9964AY | 25 m | 2:07.20 | |
45 | 49 | Christensen Julie | 2000 | KOLDING | 0054AQ | 25 m | 2:10.62 | |
46 | 107 | Larsson Emma | 1999 | NYBORG | 9982AS | 25 m | 2:10.63 | |
47 | 61 | Hansen Mie Maj | 2000 | KOLDING | 0008AV | 25 m | 2:24.56 | |
48 | 139 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | ||
49 | 77 | Laursen Rikke Kroun | 1998 | KOLDING | 9812AV | 25 m | ||
50 | 17 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 25 m | |||
51 | 8 | Fisker Amalie | 1999 | AGF | 25 m | |||
52 | 30 | Olsen Claudia | 1998 | FREM | 9854AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 12 juni 2011 |
Licens til West Swim Esbjerg | Udskriftstidspunkt | 10:04 |