Program for Simmis Arena -uinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 14, 50m Selkuinti Miehet |
Maailmanenntys: Liam TANCOCK (1985) 24.04 2009-08-02 |
SE: Jani Sievinen (1973) 25.99 1998-07-09 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | Mntymki Manu | 1985 | HSS | 85A062 | 50 m | 26.49 | |
2 | Myren Sami | 1991 | KoUS | 91A093 | 50 m | 26.88 | |
3 | Pfaler Lauri von | 1992 | HSS | 92A263 | 50 m | 28.06 | |
4 | Ikonen Tuomas | 1996 | TuUS | 96A677 | 50 m | 29.75 | |
5 | Lamberg Erik | 1993 | ImU | 93A260 | 50 m | 30.47 | |
6 | Hyrkknen Juho | 1994 | MiUS | 94A636 | 50 m | 30.71 | |
7 | Suonio Kaarle | 1994 | Cetus | 94A004 | 50 m | 30.92 | |
8 | Tarkkanen Oliver | 1995 | Poseidon | 95A714 | 50 m | 31.16 | |
9 | Miettinen Sami | 1992 | NurKu | 92A018 | 50 m | 31.59 | |
10 | Raiskio Topi | 1990 | Poseidon | 90A327 | 50 m | 31.62 | |
11 | Iln Vesa | 1992 | SWIM | 92A314 | 50 m | 31.63 | |
12 | Juvonen Miro | 1994 | NurKu | 94A039 | 50 m | 32.08 | |
13 | Tiainen Miika | 1994 | Cetus | 94A991 | 50 m | 32.08 | |
14 | Karvonen Tero | 1994 | MiUS | 94A637 | 50 m | 32.16 | |
15 | Soininen Oula | 1994 | Cetus | 94A509 | 50 m | 32.28 | |
16 | Laisi Iiro | 1995 | NurKu | 95A095 | 50 m | 33.23 | |
17 | Korpela Ville | 1994 | Poseidon | 94A377 | 50 m | 33.35 | |
18 | Salminen Miikka | 1996 | Poseidon | 96A739 | 50 m | 34.43 | |
19 | Aalto Juho | 1995 | TuUS | 95A809 | 50 m | 34.84 | |
20 | Pettinen Rasmus | 1995 | HSS | 95A470 | 50 m | 35.12 | |
21 | Tolvanen Arttu | 1994 | ORCA | 94A128 | 50 m | 35.30 | |
22 | Varjotie Henri | 1992 | TuUS | 92A238 | 50 m | 35.66 | |
23 | Seppnen Kaarlo | 1999 | HSS | 99A225 | 50 m | 36.93 | |
24 | Peltomki Samu | 1997 | VUS-VSS | 97A093 | 50 m | 38.51 | |
25 | Pyrhnen Aleksi | 1997 | Poseidon | 97A727 | 50 m | 38.59 | |
26 | Airaksinen Teemu | 1995 | HU | 95B085 | 50 m | 38.66 | |
27 | Tyllinen Aleksi | 1997 | Poseidon | 97A506 | 50 m | 44.04 | |
28 | Herlevi Elias | 2000 | HSS | 00A187 | 50 m | 45.40 | |
29 | Karvo Kaius | 2000 | HSS | 00A066 | 50 m | 46.39 | |
30 | Vanbergen Jaroslav | 2000 | Poseidon | 00A733 | 50 m | 47.30 | |
31 | Hatanp Henry | 2000 | NurKu | 00A797 | 50 m | 47.37 | |
32 | Haimi Jesse | 2001 | Poseidon | 01A062 | 50 m | 47.83 | |
33 | Grundstrm Veikka | 1997 | Poseidon | 97A693 | 50 m | 48.40 | |
34 | Ruokonen Ville | 2000 | Poseidon | 00A108 | 50 m | 49.58 | |
35 | Rahikkala Topi | 2001 | HSS | 01A073 | 50 m | 50.85 | |
36 | Lybeck Jimi | 2001 | Poseidon | 01A256 | 50 m | 51.85 | |
37 | Grundstrm Werneri | 2000 | Poseidon | 00A767 | 50 m | 55.11 | |
38 | Vuorela Juho | 2000 | Poseidon | 00A524 | 50 m | 59.17 | |
39 | Golovine Daniel | 1999 | Poseidon | 99A709 | 50 m | 59.71 | |
40 | Vist Kaapo | 2000 | Poseidon | 00A578 | 50 m | 1:00.29 | |
41 | Nordgren Robin | 2001 | Poseidon | 01A478 | 50 m | 1:07.51 | |
42 | Brunila Joni | 1994 | KoVe-Ve | 94A092 | 50 m | ||
43 | Kartau Joonas | 1998 | SGR | 98A450 | 50 m | ||
Tekij: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspivmr | 20 huhtikuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsllskap | Tulostusaika | 18:46 |