Startliste for NORDEA UGP 3 2011
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
NORDEA UGP 3 2011 50m |
|
Utskriftsdatum |
19 juni 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Ljungby |
|
Utskriftstid |
13:56 |
|
|
Arrangör |
Ljungby SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 juni 2011 |
|
|
|
|
Gren 20, 200m Medley Flickor A-E |
Finaler (5) |
Sponsor: Svetruck AB |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
1 |
Ellen Lindholm |
1999 |
AP8899 |
ÄLMHULT |
|
25m |
3:49.10 |
76 |
2 |
Ottilia Ring |
1999 |
AP7699 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:27.89 |
116 |
3 |
Sandra Lange |
1999 |
AK0699 |
ÄLMHULT |
|
25m |
3:24.36 |
2 |
4 |
Fanny Elingfors |
1998 |
AU8298 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:19.24 |
63 |
5 |
Emmy Jämtin |
2000 |
AM5400 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:21.60 |
77 |
6 |
Anna Sjölund |
2000 |
AG8800 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:25.04 |
35 |
7 |
Kim Torkelsson |
1999 |
AK9499 |
HULTSFRED |
|
25m |
3:37.35 |
88 |
8 |
Sara Jonsson |
1997 |
AG8497 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Fanny Raunio |
1997 |
AM2897 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:17.89 |
85 |
2 |
Märta Håkansson |
1998 |
AK1298 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
3:15.03 |
54 |
3 |
Hanna Forsberg |
1997 |
BM8897 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:11.40 |
80 |
4 |
Lova Andersson |
2000 |
AA3600 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
3:05.92 |
8 |
5 |
Julia Landberg |
1999 |
AD8499 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:08.04 |
109 |
6 |
Maggie Huynh |
1997 |
AX7297 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
3:11.65 |
69 |
7 |
Frida Ljungberg |
2000 |
AL5200 |
KALMAR SS |
|
50m |
3:17.76 |
33 |
8 |
Emma Juneskog |
1998 |
AU2298 |
HULTSFRED |
|
25m |
3:18.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Ebba Petersson |
1998 |
AP7898 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:01.69 |
4 |
2 |
Evelina Gustavsson |
1998 |
AD5598 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:58.25 |
66 |
3 |
Ellen Lindeby |
1999 |
AB9699 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:55.12 |
9 |
4 |
Tove Möller |
1994 |
BS8294 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:53.00 |
113 |
5 |
Victoria Frantz |
1997 |
AM3297 |
ÄLMHULT |
|
25m |
2:54.50 |
6 |
6 |
Malin Homman |
1999 |
AU4499 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:55.61 |
112 |
7 |
Mathilda Emilsson |
1997 |
AI4497 |
ÄLMHULT |
|
50m |
2:58.55 |
28 |
8 |
Ellen Carlsson |
1999 |
AK6499 |
HULTSFRED |
|
25m |
3:05.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Johanna Skoglund |
1996 |
BC4496 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
2:49.67 |
22 |
2 |
Sofia Adolfsson |
1994 |
BG1294 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
2:48.88 |
44 |
3 |
Cecilia Johansson |
1996 |
AI5896 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:48.12 |
115 |
4 |
Helén Lange |
1996 |
AN1296 |
ÄLMHULT |
|
50m |
2:44.68 |
119 |
5 |
Linnea Waldemarsson |
1996 |
AN8696 |
HULTSFRED |
|
25m |
2:45.78 |
124 |
6 |
Jenny Karlsson |
1995 |
AY5495 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:48.46 |
73 |
7 |
Sara Rasmussen |
1997 |
AV2297 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:48.91 |
61 |
8 |
Malin Johansson |
1996 |
AN3696 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:50.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Maria Galic |
1995 |
AD9495 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:38.17 |
49 |
2 |
Miranda Arvidsson |
1998 |
AJ5298 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:36.99 |
45 |
3 |
Emelia Karlsson |
1997 |
AL2497 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:33.93 |
14 |
4 |
Ebba Stillman |
1996 |
AH9496 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:30.37 |
114 |
5 |
Johanna Johnsson |
1997 |
AA6297 |
ÄLMHULT |
|
25m |
2:30.76 |
105 |
6 |
Rebecka Winquist |
1996 |
AD2296 |
MARKARYD |
|
25m |
2:34.74 |
58 |
7 |
Issabella Hong |
1998 |
AK4698 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:37.52 |
78 |
8 |
Linnea Wranå |
1998 |
AO1898 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:44.31 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
19 juni 2011 |
Licensierad till: Ljungby Simsällskap |
Utskriftstid |
13:56 |
|