2018-08-15   13:12:01
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for DM for hold - 2. division

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 7
Seedede heat 
 
  Stævne navn  DM for Hold 2. Division    Udskriftsdato  09 april 2011   
  Stævne by  Gentofte    Udskriftstidspunkt  09:45   
  Arrangør  Gentofte Svømmeklub & Dansk Svømmeunion         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  2011-04-09         
 
 
 
Løb 7, 400m Frisvømning Herrer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
121  Gustav Lindecrona  1995  9515AD  HVIDOVRE    25m  59.04 
158  Frederik A. Mariegaard  1994  9433AI  VAT    25m  59:59.04 
               
16  Stefan Blidarevic  1996  9607AF  HILLERØD    25m  59:59.04 
27  Rasmus Busk Sørensen  1991  9159AA  HOLSTEBRO    25m  59.59.04 
53  Gøkhan Dagidir  1995  9553AO  VEST    25m  59:59.04 

 
Heat 2 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
137  Tobias Gjerløff  1995  9549AE  A6    25m  59:59.04 
103  Gustav Plum Lykkesfeldt  1996  9631AC  GENTOFTE    25m  59:59.04 
83  Rasmus Petræus  1989  8949AA  U.S.G    25m  59:59.04 
127  Rasmus Svendsen  1996  9663AF  HVIDOVRE    25m  59.03 
157  Alexander Skov Andersen  1993  9391AE  VAT    25m  59:59.03 
               

 
Heat 3 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
18  Sebastian Kempff-Andersen  1996  9647AB  HILLERØD    25m  59:59.03 
38  Morten Steen Christensen  1992  9233AF  HOLSTEBRO    25m  59.59.03 
52  Thomas Olsen  1992  9209AH  VEST    25m  59:59.03 
148  Andreas Mårtensson  1997  9751AE  A6    25m  59:59.03 
99  Nicholas Martin Lillelund  1997  9759AA  GENTOFTE    25m  59:59.03 
82  Thomas Marker Jensen  1989    U.S.G    25m  59:59.03 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.18.00  Udskriftsdato  09 april 2011 
Licens til Gentofte Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  09:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark